NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

AQUAPALACE Čestlice Praha s karnevalem.

Vložil Roland Jitka, 15. Leden 2012 - 18:02

Asi jako každý správný naturista, jsme se těšili na první akci letošního roku 14 ledna 2012 v pražských Čestlicích. Voda byla výborná, sauny, vířivky a tobogány vynikající, účast vcelku vysoká i když magickou hranici 1000 naturistů na jednom místě jsme bohužel opět nepokořili a chybělo nám 40 lidiček. 960 naturistů je ale skvělý výsledek, který předčil naše očekávání. Na Miss Natura bylo jen o padesát lidiček více. Lednový AQUAPALACE Čestlice v Praze byl ve znamení karnevalu.

Výběr hudby byl na jedničku s hvězdičkou a hudba se linula příjemně po aquaparku, hlavně díky pánům zvukařům a výborné akustice v areálu.
Atmosféra byla perfektní a někteří naturisté už od šesti hodin večer trávili relaxační čas v saunovém světě. Po relaxu v saunách se kolem osmé večer začali přesunovat do vodního světa, kde je čekaly veškeré atrakce, které aqua nabízí. Je jich opravdu hodně. V osm hodin personál vyhlásil FKK režim a až na pár jedinců, kteří možná jen neslyšeli výzvu, byl aqua celý náš. Je fajn, že prakticky nikdo neodešel z důvodu absence plavek a množství naturistů se ještě zvýšilo. Tyhle smíšené akce přivádějí na naše akce stále více nových naturistů. Tahle chvilková smíšenost se jeví jako velmi dobrý nápad.

Po dvacáté hodině začala soutěž aquazorbů. Děti opravdu dosahují v uvedené činnosti skvělých výsledků. Myslím, že je to aktivita, kterou vyhledávají a na kterou si rádi i vystojí frontu, aby byli v nafukovacím pytli co nejdříve.
Po skončení zorbingu naše krásné tanečnice Lucka a Monika vyzvaly k tančení ve vodě, naturistům již dobře známý aquaaerobik. Bazénová část byla plná, jako ostatně vždy. Nakonec to měli lidé tancující ve vodě na příjemnou hudbu i s humornou vložkou. Tancujících bylo tolik, že některé páry tančily i u podia a musím říci, že jim to šlo moc dobře. Všichni si vysloužili potlesk. Nakonec tancující vytvořili dlouhý taneční vláček.
Po 21. hodině začala soutěž dětí v různých disciplínách. Aqua je velký, takže první problém byl děti vůbec dostat na jedno místo. Dětiček soutěžících bylo jak blech a uhlídat a zmapovat jejich množství byl těžký oříšek, jak pro animátorky dětských soutěží Lucku a Moniku, ale i pro Jitku, (Cordobková) která vše zapisovala. Několikrát se ve jménech objevovalo jméno Míša, tak jsme nejdříve museli Míši rozdělit podle věku a pak následně i podle měst, kde bydlí. Prostě dětí jako smetí.
(nepočítali jsme s takovou účastí dětí v soutěžích, ale zvládli jsme to)
První soutěží, ač jsme si mysleli všichni, že bude lehká, (nevyzkoušeli jsme ji jako dospělí) bylo házení hadrových kočiček do věnečku na zemi. Kočičky, ale z věnečku odskakovaly, přesto se povedlo několika dětem získat v této soutěži nějaké body.
Dalším úkolem bylo zahrát si na brankáře fotbalového mužstva a chytat létající nafukovací míče (některé děti by se mohly rovnou hlásit do fotbalového mužstva jako brankáři) Zde si děti nahrály mnoho bodů.
Poslední soutěž byla hledací: Lucka a Monika poschovávaly různé dětské předměty po celém aqua a děti je hledaly. Rychlost hledání byla obdivuhodná. Mysleli jsme si, že dojde k chvilkovému odpočinku, ale opak byl pravdou. Děti šly opravdu rychle pro získané body a ještě stíhaly kontrolovat, které předměty už přineseny byly a kolik jich ještě zbývá. Zvítězila Míša z Prahy, 10 let se ziskem 14 bodů. (soutěž byla velice těsná jelikož byla čtyři druhá místa)

Oblíbená židličkovaná měla velkou účast, až jsme se začali bát nedostatku židliček. Tato typická hra dětí začíná bavit čím dál více dospělých. Snad nenastane doba, že se bude soutěž dělit na čtvtfinále, semifinále a finále a do soutěže se bude třeba kvalifikovat. [Úsměv]
Za chvilku začala soutěž malování na tělo spojená i s karnevalovými maskami. Spojit tyhle dvě soutěže se ukázalo jako výborný nápad, jelikož to posunulo výsledky prací o několik levelů výše. Některé soutěžící jsme opravdu nepoznali i když se známe tady z Naturisty. Opět byla převaha dětí, kterým zřejmě připravené soutěže pro děti nijak neubraly elánu, při maskování a malování. Čím lepší výsledky byly maskování a malování, tím větší práce čekala porotu.

Porota ve složení: Jirka Rybka (hlavní programátor webu Naturista cz) Lucka (jedna z Missek MISS natura a krásná členka personálu Opaťáku) Roland (Redaktor Naturisty a ta nehezká polovina dua Cordobka) Výsledkem opět bylo, že cenu by měl dostat každý (což se ale nakonec stalo). Ani jeden model si nezasloužil, aby byl neobdarován cenou. Vytvořili jsme tedy pořadí, ale jak jsem již napsal cenu dostal každý. Prvně se tedy stalo. že vlastně vítězové byli všichni a dokonce mezi vítězi se objevil i člověk, který maloval obrázek sám na sebe (ne něco ledajakého a jednoduchého, ale nakreslil na sebe vnitřní součástky počítače, včetně zapojení). Samozřejmě si za své dílo vysloužil obdiv a potlesk. Vítězkou se stala Žába v podání nejstarší účastnice naturistických party. Velmi čile doskákala až k vítězství v soutěži a tím bavila všechny přítomné přihlížející.

Čestlice byly jako vždycky perfektní, kdo přišel, tak si užil zábavy mírou vrchovatou. Škoda, že jsme jen o málo nedosáhli magické hranice tisíce účastníků, naturistů na jednom místě. Snad se to povede příště. Zase se ukázala jedna nevýhoda naturistických akcí, že hodně rychle letí čas (a blíží se 23 30, kdy naturistický večer končí), nekompromisně to odpočítávaly hodiny. (každý si přál, aby se na chvilku zastavily) Pak bohužel do šaten, ven do zimy, do aut a autobusů a pro někoho i vzdálená cesta domů.


[Spiklenec] Na příští AQUAPALACE Čestlice do Prahy jste všichni srdečně zváni, ať prolomíme tu magickou tisícovku. [Spiklenec]

5
 
-

Omluva všem.

Vložil Roland Jitka, 16. Leden 2012 - 10:31

[Pláč] Členskou galerku jsem ještě nestihl udělat, kvůli výpadku serveru Naturista. Takže se tímto členům omlouvám, bude co nejdříve.

 
-

Čestlice skvělé jako obvykle

Vložil Jarda2, 16. Leden 2012 - 11:47

Vřelé díky všem organizátorům za vynikající akci, v obrovském Aquapalace si každý může najít své místo a dělat jen to co ho baví a co mu vyhovuje. Podařilo se mi tentokrát přivést manželský pár středního věku – nenaturisty ! – a oba celý večer skoro neopustili tobogány, vychechtaní jak malé děti. A příště že prý jdou určitě zase ! [Tmavé brýle]

 
-

čestlice 14,1 oprostěné od komentářů incidentu

Vložil sailor, 16. Leden 2012 - 13:34
Obrázek uživatele sailor

Ahojky všichni naturisté a všechny naturistky, případně naturisťátka. Prostě všichni, koho baví být sví, volní, svobodní, šťastní a nahatí. Rád jsem Vás všechny opět viděl a těším se na další setkání. Byl jsem v Čestlicích vlastně teprve podruhé, ale nemohl jsem si nevšimnout dvou rozdílů mezi volbou miss natura v listopadu a nocí naturistů předevčírem, co se týče hlavně naturistek. Viděl jsem dva hlavní a vzájemně se doplňující faktory ve složení obsazení ženami naturistkami, jelikož jsem se pohyboval z velké části v saunové oblasti parku. První rozdíl je v oblečení naturistek v saunách, které z velké části využívali oblečení osuškou. To je postřeh z vrchního patra. Dole byly naturistky v obvyklém oděvu [Úsměv] Druhý je v tom, že pokud je připočtem, a ony nás opět potěší svou návštěvou, počet naturistek na akcích, kde muži mají obvykle většinu se nám významně navýší a poměr k mužům nám doženou. Velmi v to věřím, jelikož i já jsem býval návštěvníkem N párty z důvodu využití saun, kde jsme sice všichni naturisté, ale vocaďpocaď [Smích] V sobotu jsem ale dole trávil už většinu času.

pááá a písněte i na obvyklé téma čestlice 14,1

 
-

Díky za N-Čestlice

Vložil bledule (bez ověření), 16. Leden 2012 - 23:06

Díky za tento pěkný článek o N-akci, nestačila jsem vše sledovat, takže mám doplnění ke svým zážitkům. V aquapalace jsem si to užila – sauny, tobogány, vodní atrakce a pobavila se lépe než na Silvestra. Velké díky patří organizátorům a všem, kteří se starali o pohodlí a zábavu ostatních. Takže zase příště ahoooj [Úsměv]

 
-

Není zač

Vložil Roland Jitka, 16. Leden 2012 - 23:18

Jsem moc rád, když někoho moje písmenka potěší a třeba i rozesmějou. [Úsměv]