NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Andělský večer naturistů – Májové AQUAPALACE Čestlice Praha.

Vložil Roland Jitka, 12. Květen 2013 - 14:05

Jsou v roce určité datumy, které máme zvýrazněny a zaznamenány v kalendáři dlouho dopředu a na jejichž příchod se velmi těšíme. V případě naháčů z celé naší země jsou to jednoznačně termíny pětkrát do roka, největší naturistické akce v pražských Čestlicích.

Uvedené akce si zaslouží název svátek naturistů plným právem. Jak jsme tedy májové svátky s andělem v AQUAPALACE PRAHA prožívali, se dozvíte v reportáži z naší noci naturistů.Čestlické akce naháčů se těší velké návštěvnosti a oblíbenosti. Nejinak tomu bylo i na včerejším Májovém večeru naháčů. 880 oslavujících a relaxujících naturistů si večera dostatečně užilo. Aquapalace Čestlice Praha má při naturistických akcích své stálé příznivce, ale ve větší míře se stále objevuje také mnoho nových tváří. Již dávno jsou pryč doby, kdy je jednotlivec navštívil kvůli zvědavosti a nebo náhodou. Dnes i ti, co přijedou poprvé již ví, že je čeká pět a půl hodiny nezapomenutelné a nikde jinde se neopakující zábavy.Ceny do soutěžních klání věnoval NATURISTA KLUB, jehož členy je také mnoho z přítomných naturistů. Je dobré, že začíná platit rčení NATURISTÉ SOBĚ a také náš dlouholetý cíl. Akce jsou věnovány hlavně rodinám s dětmi. Nejlepší vizitkou pro organizátory je, když při dětských soutěžích máme „dětí jako smetí“. Na Májovém večeru naturistů v Čestlicích, jich bylo snad ještě více.

Již tradiční hodnotitelkou a organizátorkou dětských soutěží je Pavla (asmara). Ocenění její dlouholeté práce jsou samy děti, které již při příchodu do AQUAPALACE PRAHA v šatnách sondují, v čem a jak se bude soutěžit. Děti jsou příslibem pokračování uvedených akcí, protože asi často přemlouvají rodiče k návštěvě právě naší naturistické akce. Kde jinde si můžou kluci a holky společně zařádit ve vlnobití, tobogánech, vodním rolleru, nafukovací houpačce, namalovat se k nepoznání a zasoutěžit si společně v aquazorbech. Děti nehleděly na čas a jejich vodní řádění jsme museli ukončit až my organizátoři, protože hlasatel již oznamoval konec naturistické akce o půl dvanácté v noci. Myslím, že by jinak řádily ve vodě ještě v této době.

Relaxaci si užijí i jejich rodiče. Zapátrejte v paměti, kdy se vám při návštěvě aquaparku s dětmi stalo, že se o skvělou zábavu vašich dětí, staral někdo jiný skoro čtyři hodiny. Vy jste zatím mohli užívat klidu na lehátkách, v saunách vířivkách, aquaparkové restauraci, nebo se jen tak šplouchat ve vodě a nechat se skrápět vodním chrličem. Atrakcí je ve největším vodním parku u nás AQUPALACE PRAHA ČESTLICE opravdu hodně a ani pěti a půlhodinová návštěva k vyzkoušení všeho co aquapark nabízí nestačí. Velmi dobrou zprávou je, že se NATURISTA.cz povedlo vyjednat pro naší naturistickou akci prodloužení provozní doby divoké řeky.Několikrát se vyhlašuje znělkou velmi oblíbené bazénové vlnobití, kdy se prostě celé osazenstvo relaxujích naturistů aquaparku přesune do hlavní haly a užívá si vln jako u moře. Ke stejnému přesunu do hlavní haly dochází také při dovednostních soutěžích, malovaní na tělo a při vyhlašování vítězů ve velkém finále. K relaxaci hraje po celou dobu hudba, při které je možno si také zatancovat a nebo zazpívat. Vše výše uvedené je možno zažít svobodně „po našem“ bez plavek. Pro méně zdatné naturisty jsou povoleny stále osušky a je jen na jednom každém, jestli osušku chce odložit či nikoliv. Díky osuškovému pojetí našich akcí je možná návštěva kompletních rodin i v případech, kdy si nejsou někteří členové rodiny úplně jistí, jak na tom s naturismem jsou. Na našich večerech naháčů vždy platí: Veškerá zábava je pro všechny, zúčastňuji se jen toho co mě baví a dělám jen to, na co mám zrovna chuť. Je jen na mně, jestli chci soutěžit, být v publiku a nebo jen vše sledovat z povzdálí v bublající vířivce, restauraci, či pohodlí plážového lehátka.

Akce v Aquapalace jsou možné hlavně díky vám, členům KLUBU NATURISTA. Svým členstvím a příspěvky do kasičky klubu spolurozhodujete o kvalitě zábavy v aquaparku, cenám do soutěží a zábavě vašich dětí. Kasičky a příspěvky do nich, jsou výrazem vaší spokojenosti a „včerejší spokojenost“ se výrazně projevila v příspěvcích. Někteří se stali i členy klubu a rozšířili naše řady. Za veškeré příspěvky děkujeme a vaše spokojenost je také příslibem dalších akcí a vynikajícím ocenění naší práce.

Včerejší soutěže se nesly hodně v duchu fair play. Dokladem toho je oblíbená židličkovaná, kdy dospělý vítěz celého delšího klání Mirek (vogel), věnoval svou cenu druhému v pořadí, asi 12letému klukovi. Dětský zorbing (soutěžení v nafukovacích koulích) bylo také vedeno korektně, kdy menší děti měly pěti vteřinové náskoky, před dětmi staršími. Fair play vedené dětské soutěže mají také jen vítěze a nikoli poražené. Všichni získají dobrou zábavu, vyřádí se ve vodě a také pro všechny soutěžící děti je připravena cena, která je vždy potěší.


Dospělí soutěžící také neodcházeli s prázdnou a ceny byly připraveny také pro ně. Na závěr všechny soutěžící moderátor v masce a s křídly anděla, jako poděkovaní za účast, skropil vodní pistolí. Porota byla také v andělském, kdy Vašek a Petra měli na hlavách opravdové svatozáře. Jejich myšlenky porotců ale směřovaly k vyhodnocení malovaní na tělo.

Porota to nikdy nemá jednoduché, protože za léta tradiční soutěže malovaní na tělo se soutěžící stále zlepšují. Již to nejsou jen čmáranice, ale skutečná díla s názvem a nápadem. Vyhrála kresba JirkyRybky na těle jeho přítelkyně Pavly (asmara), ale mezi skvělými obrázky je opravdu těžké hledat vítěze. Mně osobně se líbily dvě holčičky pomalované jarním kvítím, do kterého nezapomněly napsat název našich stránek NATURISTA. CZ. Nebyl jsem ale v porotě a vyhrát může jen jedna malůvka. Soutěž je opět pojata ve stylu fair play, kdy je vybrán sice nejlepší obrázek, ale se spoustou vítězů, kdy nikdo neodejde ze soutěže s prázdnou.Nabízí se opět říci, že to byly nejlepší Čestlice, ale to by se člověk stále opakoval a psal stále to, co si přečtete i v minulých reportážích. Nejlepší jsou všechny, včetně volby MISS NATURA a přesto jsou každé trochu jiné. Co zůstává stejné je přátelská a nenapodobitelná atmosféra večera naháčů, která nejde nikde jinde zažít než právě na nocích naturistů.

5
 
-

Ty fotky v rolleru jsou skvělé.

Vložil Roland Jitka, 12. Květen 2013 - 19:46

Honzo je vidět, že sis dal hodně práce s focením. Ty fotky z aquarolleru jsou perfektním nápadem. Skvělá práce. [Úsměv]

 
-

Fotogalerie

Vložil HonzaK, 12. Květen 2013 - 19:56

Pochvala také patří Ivošovi, ten to vyjednal, já mačkal spoušť. Musím pochválit výstižný článek a také fotogalerii naditou velkým množstvím fotografií vystihujících tu skvělou atmosféru…

 
-

Opět perfektní Čestlice

Vložil adal, 13. Květen 2013 - 16:31

Velké díky za organizaci. Již se těšíme na září. Zajímavé bylo i sledovat reklamy. Po upoutávce na májovou noc naturistů přišla reklama „Zhubněte do plavek“. To naturisté hubnout do plavek nemusí! Škoda jen, že nevyšla domluvená spolujízda. Snad příště.

 
-

Cestlice - hoste N akci

Vložil PRAZAK, 15. Květen 2013 - 16:31

Pridavam se , diky vsem , Ivosovi , Tomasovi , Rolandovi a dalsim, kteri se na organizaci akce podileli ! [Úsměv] Jen me trochu chybi drivejsi hoste akci , at uz to byly brisni tanecnice,nebo malirky – naturistky, bylo to takove mile zpestreni N akce . [Spiklenec] Jinak preji vsem nahacum pekne , slunecne , leto ! PRAZAK

 
-

Kdo byla dívka v čestlické seznamce?

Vložil SPORT, 28. Květen 2013 - 19:55

Ví někdo, kdo byla dívka, která se v Čestlicích napsala do seznamky (podepsala se myslím Chica), že hledá kamaráda do sauny? Ze seznamky při vyhlašování cen nakonec sešlo, což bylo škoda, protože hledám právě kamarádku do sauny.

 
-

Skvělá akce

Vložil ZdenekM, 29. Květen 2013 - 14:28

Chválím další úspěšnou akci naturistů. Zábava byla skvělá. Dík a těšíme se na další. [Spiklenec] Asi díky sauně při svíčkách jsem si domů přinesl cizí prostěradlo. Byla tam docela tma a po ceremoniálu nával. Před další akcí můžeme tu chybičku napravit, napište mi.