NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Mladá generace ovládla Aquapalace Praha

Vložil Anonymní, 23. Listopad 2014 - 20:12

Letošní 5. Noc naturistů v AQUAPALACE Praha přilákala opět k tisícovce příznivců koupání bez plavek. Se svými 2 novými tobogány, novou laser show, novými saunovými ceremoniály i novým moderátorem byla opravdu vrcholem letošní naturistické sezony.

I tentokrát se to sjelo ze všech možných končin a skutečnou raritou byl výlet na otočku Pedra z Madridu. Tradičně nelenili ani rodinky s drobotinou ani ne roční a tak opět a už poněkolikáté nezbylo než konstatovat, že několik málo hodin koupání vydá za tisíce hodin diskuzí, úvah a elaborátů.Jak zamezit frontě na půl hodiny
Značnou obavu přivodil letos zavedený stokorunový příplatek za vstup do Saunového světa. O to více jsme zabrali v osvětě a ke tradičním reklamám jsme včera přidali ještě „last minute masáž“ ;-) studií pražských rádií. Výsledkem byla opět skoro tisícová návštěva a s ní bohudík opět značný příliv nových tváří.
Frontu u pokladen, která se táhne až ke vchodu jsme se snažili řešit skupinových vstupenek, nicméně ty Aquapalace zrušil, takže to bylo opět na zručnosti pokladních. Už předem nás ale vedoucí Janka Jarošová ujistila, že na náš večer bude nasazana elitní jednotka nejzkušenějších pokladních, kteří několikastovkovou frontu zvládnou.

Elita pokračuje
Hned za to je nutné dodat, že Aquapalace nemá konkurenci v modernizaci a inovování areálu, ale i služeb. Tak si můžeme i v zimním období zajezdit na divoké řece Canyonu a nově taky bláznivý Crazy Tube množstvím světelných a optických klamů.
Naprosto elitní je také podpora Aquapalace pro zajímavý průběh naturistických večerů. Nové náctilété animátory jsme poznali už minule a tento večer k nim přibyl i moderátor, který nenechal nikoho na pochybách, že v práci s mikrofonem je před ním skvělá budoucnost.
Mezi vlnobitími si naháči mohli v bazénu zařádit v nekončí diskotéce, kde opět zněly největší „pecky“ z celého světa jako Waka, waka a podobné. Nejlepší tanečníci byli ve finále odměněni poukazy na vstup do Aquapalace.

CRAZY TUBE – nejnovější tobogán v Aquapalace Praha:


Radek Myslík – DJ jak má být
Po minulém zaváhání s poněkud „slabším“ DJ tentokrát nastoupil léty osvědčený Radek Myslík a jeho celovečerní smršť těch nejoblíbenějších písniček dodala celému havajskému večeru nezapomenutelný ráz.

Společně s velmi kultivovaným projevem, vstřícností i kamarádstvím vytvořili s mladistvými animátory dokonalý tým.

O třídu lepší laser show – Kytaristi
První laserové show v Aquapalace se očividně chtěly zavděčit za každou cenu a vsadily opravdu na tu nejpodbízivější notu :-/ (Vangelis…). Tento večer jsme ale zažili opravdu novou generaci těchto světelných podívaných v podobě show KYTARISTI.
Na hudbu těch nejznámějších muzikantů jako Radim Hladík (Čajovna), Michal Pavlíček, ale i čerti z AC DC, jsme zažili opravdu nezapomenutelnou světelnou hudbu.
Více vám jistě o tomto zážitku poví kytarista a naturista KALDOH, který se přes svého parkinsona zdál při tomto vystoupení jako v 7. nebi.

Něco pro klidnější povahy – Saunový svět
I když jásající mládí v aquaparku Aquapalace je pro zdárnou budoucnost naturismu tím největším předpokladem, tak tento největší středoevropský areál má i rozsáhlý saunový svět, kde si přijdou na své poklidnější povahy.
Tentokrát jsem (asi po 2 letech) opět vyrazil ze zvědavosti alespoň zažít jeden saunový ceremoniál ve venkovní srubové sauně. V do posledního místečka zaplněné sauně nejprve saunový mistr přednesl pár vět o saunování a taky o pravidlech, která je nutno v sauně dosržovat. To se zdá jako stálé opakování jednoho a téhož dokola, nicméně holé nohy sauňáků na pryčnách svědčí o tom, že připomínání není nikdy dost.
Ceremoniál byl na téma Blackmoorova noc, což už samo o sobě napovídá, že půjde o „keltskou pohádku“. Sympatický mladík Ondra se vůbec nesnažil ve 100stupňovém vedru hrát strojené divadlo, ale velmi prostým způsobem se převtělil do pasáčka ovcí a za zvuku keltské hudby vlastně celou dobu ceremoniálu mával moc příjemnou vůni všem sauňákům. Tu menší osuškou, tam zase větší, nebo na konec maxilistem z keltského stromu.


Z Madridu na otočku
Jsou i takoví nadšenci, kteří se přiletí vykoupat bez plavek na otočku z Madridu :-) Příkladem toho je nám už z letošní Venuše známý kamarád Pedro. Napravo se můžete podívat, ze kterých všech končin jsme se v sobotu sjeli.

Tak už jdeme do finále a poslední tóny zní…
Když už i na těch nejvytrvalejších naháčích bylo znát, že pro dnešek toho asi už moc nenaběháme, nenaplaveme, nenatancujeme a nenatobogánujeme, tak jsme dospěli k finále. Únava byla znát i na těch pár vytrvalcích, kteří se pustili do závěrečného malování na tělo.
Napravo ale vidíte, že i zasloužilá matka Pája (doma má už 15tiletého syna) může mít na závěr naturistického marathonu úsměv na tváři a večera si užít do poslední minuty :-)

Účastníci společné fotografie - napište si o originál fotky: naturista@naturista.cz POUZE PRO ÚČASTNÍKY!!! Uveďte, kde se na fotce nacházíte.Účastníci společné fotografie – napište si o originál fotky: naturista@naturista.cz POUZE PRO ÚČASTNÍKY!!! Uveďte, kde se na fotce nacházíte.


Aquapalace Praha zůstává naturistickou jedničkou.
Programem, kvalitou i návštěvností zůstávají „naše Čestlice“ s náskokem před ostatními srovnatelnými n-večery v střední Evropě. Pro srovnání uvádím největší polskou akci tohoto druhu NOC NATURYSTOW, která se konala za účasti 340 naturistů v Łódźi.
Velmi děkuji za mimořádnou podporu naturistického večera generálnímu řediteli ing. Radku Steinhaizlovi, paní Jance Jarošové, Radkovi Myslíkovi, animátorům, naturistům pomocníkům i všem naháčům, kteří s námi prožili pěkný sobotní večer.

Následující KOUPÁNÍ BEZ PLAVEKv AQUAPALACE Praha: sobota 17. 1. 2015, 18 – 23:30 hod.
4.2
 
-

Tohle vysvětlení píšu pro ty, kteří neumějí číst.

Vložil kaldoh, 23. Listopad 2014 - 22:49
Obrázek uživatele kaldoh

Vítězná kresba v na tělo v listopadových Čestlících byla dvojrole pro nízkonákladový film. Neboli nízkorozpočtový, no budu ho dělat zadarmo, takže vlastně beznákladový film. Jeden herec bude představovat, vlastně hrát, dvě různé osoby. Pokud se postaví ke kameře sým živým čelem, bude to vnuk Jegor. Když se otočí čelem vzad, bude čelem vpřed svým namalovaným čelem a jeho živá záda budou namalovaná ňadra dmoucí a úrodný klín, no možná už jen obrazně úrodný klín, bude to totiž babka Dagatka. Jestliže v divadle Járy Pokojmuže provedli první změnu pohlaví přímo na jevišti, kdy představitelce mužské role, do níž byla vmanipulována vlivem scénáře dívka, se ženské pohlaví vrátí tím, že jí – jemu na špagátku odletí knír, pak já to trumfnu on lajn změnou pouhým otočením představitele obou rolí o zhruba 180 stupňů. To bude změna reverzibilní a libovolněmnhokrát opakovatelná. Zbývající problém, jak vnuk napodobí hlas stařenky jsem vyřešil také hravě, stařenka bude němá a své repliky bude ukazovat napsané na papíře.

Problém byl se schvalováním názvu filmu. První návrh: „Máme holé zadky“ mi cenzoři zakázali, druhý návrh: „Máme holé předky“ zakázali ještě mnohem důrazněji, třetí návrh: „Máme holé ruce“ zakázali sice rozpačitě, ale přece jen poukázali na nevhodnou spojitost se sametovou zradou, o níž je spíše radno mlčet. Až čtvrtý návrh: „Nemáme co na sebe“ prošel s tím, že tuto frázi říká každá žena několikrát denně, když stojí před skříní plnou šatů, ale ať vezme do ruky jakýkoli kus oblečení, bolestně si vzpomene, že už i v tomhle už ji jednou viděla ta kolegyně, která tam dneska určitě taky bude a ó hrůzo, uvidí ji v něm už PODRUHÉ! Není mojí snahou ve scénáři omílat notorickou výhodu naturistek i nudistek, které určitě ve stejném kusu oděvu dvakrát nikdo neuvidí. Naopak je scénář založen na snaze představitelů obou rolí k návratu do paneláku. "Vždyť my přece nejsme žádní naturisti ani nudisti, proč nám to lidi pořád předhazují, jakápak příroda, vždyť je tu špinavo a ani vyluxovat by se to nedalo, tekoucí voda jen když zaprší, jakejpak kult nahoty, byli jsme denudováni nedobrovolně, když náš panelák koupil developer a předělával na kanceláře. Náš byt jsme bránili vlastními těly, přivázali jsme se k ústřednímu topení, jenže přišli najatí montéři s rozbrušovačkou a uřízli trubky, co k tělesu vedly a tělesa i s námi odvezli do sběru. Problém jsme měli my, připevnili jsme se k tělesům opravdu důkladně a na Kladně jsme málem byli vhozeni do pece a na poslední chvli jsme se vysvobodili tím, že jsme se vysoukali z řetězů, které nás s rodným radiátorem poutaly, jenže jsme se tak museli vysoukat i ze šatů. Našemu podání policii, že developer nás přiměl k obnažení a je tedy vinen trestným činem podle § 186 se právníci vysmáli s tím, že dotyčného developera nemůže ani ten nejnaivnější dement pokládat za důvěryhodného a svůj vliv developer neuplatnil na nás, ale uplatnil tím, že uplatil úředníky. To se nikomu nepodaří prokázat, takže naděje na jeho odsouzení je menší, než malá.

Hůř jsme pochodili, lépe řečeno jsme nepochodili vůbec, když jsme se pokoušeli navšívit naši matičku garsonku. Na domě visely ovislé plachty s nabídkou pronájmu kanceláří, ale uvnitř naprosto pustoprázdno. Hlídal tu jeden ze soukromé strážní agentury a zřejmě byl potěšen, že po mnoha měsících konečně slyší lidské slovo. Vysvětlil nám, že i zařízených kanceláří k pronájmu je v Praze příliš mnoho. Ani developer, který dům od státu koupil, neměl záměr kanceláře skutečně zařídit. Šlo mu jen o to, aby dům v dezolátním stavu a neobyvatelný za nepatrnou cenu koupil, po vyklizení nájemníků obratem prodal jinému developerovi a po několika takových prodejích, po kterých je už nemožné u někoho uplatnit nějaké nároky bývalých obyvatel, byl dům za několikanásobně vyšší cenu prodán obci jako objekt vhodný k úpravě z kanceláří na byty. Našemu údivu, jak mohl být dům prohlášen za neobyvatelný a v dezolátním stavu, když jsme si na vlastní náklady upravili nejen vlastní byty, ale i schodiště, výtahy a střechu, a jak mohl mít po zničení tohodle všeho vyšší cenu, se strážný upřímě podivil. Ale pak přece jen zesmutněl, sice jsme mnohem více postiženi takovým zlořádem, ale i on je jeho oběť, stejně jako všichni, kdo platíme daně, protože ti uplacení státní úředníci onen nevýhodný zpětný nákup financovali z našich daní. Takže i on, ačkoliv je placen za ochranu majetku, ze svého platu přispívá pravidelnou částkou na podporu organizovaného zločinu. A přestože u voleb dal hlas jiné straně, dal ho vlastně i současné vládě, protože hlasy té strany, která se nedostala do parlamentu, byly rozpočítány mezi vítěze. "

Kamarád se mě zeptal, jestli mi tohle cenzura nezakáže. Jsem si prakticky jist, že nezatrhne, protože cenzoři vědí, že nikdo z tak dlouhé stati nepřečte víc než prvních sedm slov. I kdyby někdo přečetl slov víc, stejně by nerozuměl. Takže cenzoři nemarní čas čtením víc než 9 slov.To mě ale upozornilo na nutnost zkrátit babčí repliky. Scénář jsem upravil a babka bude mít jen dvě různé repliky, jedna bude „Ano“, druhá bude „Ano“. Nikdo nemůže říct, že babce nerozuměl a ušetřím fůru papíru.