NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Slovácký večer naturistů se zá-vodní drahou, burčákem a cimbálkou

Vložil Anonymní, 6. Říjen 2013 - 14:37

Po prvním Slováckém večeru v dubnu 2013 jsme tentokrát šli už do známého prostředí a stejně jako poprvé jsme si v Hradišti dali velmi záležet, aby se naturisti v tomto nejoblíbenějším jihomoravském aquaparku ukázali v tom nejlepším světle. Úplně nová 15timetrová zá-vodní dráha od AQUAZORBING.CZ, zdarma ochutnávka burčáku i vína, hruškovicový saunový ceremoniál, Roman Bureš.


Hroznový dort Heleny Lukášíkové, mimořádně flexibilní ředitel Jirka Durďák – to všechno dalo dohromady naturistický večer, jaký jsme už dlouho nezažili.

I když máme dnes za sebou 2 opravdu velmi úspěšné Slovácké večery v Aquaparku Uherské Hradiště, tak se pořád ještě vidím před necelými 3 roky, jak žmoulám mezi dveřmi náš kalendář a u bývalého ředitele AP UH oroduji za naháče. Tenkrát, jako i při předchozích orodování mě vlastně ani nevyslechli a Uherské Hradiště bylo pro naturisty nepřístupným místem.
Že je potřeba neházet flintu do žita a brečet nad rozlitým mlékem se ukázalo i tady. S nástupem akčního Jiřího Durďáka na místo ředitele se vztah k naturistům rázem změnil. Odměnou mu jsou po oba dosavadní večery s účastí kolem 200 naturistů na každém večeru, značná publicita v médiích a samozřejmě spokojení naháči, kterých byla jistě většina.
I Jirka Durďák neponechal ani tuto sobotu nic náhodě a vyšel nám nesmírně vstříc. Pozval VINAŘSTVÍ HRUŠKA, které přímo v hlavní aquaparkové hale nabídlo po celou dobu večera zdarma ochutnávku burčáku a vína (tedy za značného přispění p. ředitele), dále nám zajistil cimbálovou muziku pro dobarvení pravé slovácké atmosféry, zajistil chod restaurace až do konce n-večera.


My jsme se na oplátku vynasnažili udělat z poskytnutého n-večera opravdu něco mimořádného a pozvali jsme po čase opět naše dnes už letité známé Rudolfa, Robina a Dominika Korčákovi, jejichž rodinná firma AQUAZORBING.CZ pokaždé přináší něco nového. Před roky jejich tehdy novinka – koule, ve které se běhá po vodě – je dnes běžnou věcí a pravda, v sobotu na ni snad ani nedošlo :-).
Zato úplně nová nafukovací zá-vodní 15timetrová dráha se neustále prohýbala pod tíhou poskakujících naháčů. Tato zbrusu nová atrakce přímo vybízí k závodění, proto prvním zlatým hřebem Slováckého večera byly závody. Menším to šlo lépe a nejlepší sobotní čas něco málo přes 7 vteřin vybojoval sotva desetiletý kluk. Dospělí se nejroztodivnějšími otvory této překážkové vodní dráhy prodírali o poznání složitěji, ale i přesto věřím, že tady zažili dosud nevídanou legraci :-D.

Zá-vodní dráha by jistě našla uplatnění na všech našich akcích, nicméně cena ke 100 000 Kč a také pronájem, který jde do velkých tisíců nám provozování této zatím nejoblíbenější atrakce znemožní.
Už ale hned v sobotu nás napadly možné varianty v podobě spojení nejrůznějších nafukovaček, připojený roller jako průlez… Takže napříště se budeme snažit dát něco podobného dohromady a v těchto velmi oblíbených závodech pokračovat. Najdou se i mezi vámi nápady, jak takovou „low end“ dráhu sestavit? Předem děkuji za vaše ohlasy naturista@naturista.cz
Článek o Slováckém večeru naturistůČlánek o Slováckém večeru naturistů Večer se sunul nezadržitelně kupředu, cimbálka vyhrávala, burčák bouřil, my jsme s Romanem Burešem už od 18 hod. sestavovali zatím největší n-nástěnku všech dob :-). Vylepili jsme na ni snad všechny naše obrázky a Roman připojil začátek svého zbrusu nového komiksu DRAČICA. Svůj první n-komiks MRAČNA by chtěl v současnosti vydat tiskem, na který by se měli složit všichni zájemci, naturisti a další, kteří mají možnost libovolnou částkou přispět na jeho výrobu: STARTÉR – MRAČNA.


Plachta s podpisy naturistů se na naší n-nástěnce téměř naplnila, závody skončily, hruškovice při posledním saunovém ceremoniálu se vypařila a nezbylo, než vyhlásit výsledky a ač neradi, tak se po 23. hodině vypravit k domovům.
Hlavní cenou večera byl krásný maxihrozen – dort od cukrářské umělkyně Heleny Lukášíkové, který vyhrála malá „Uherská žába“ (úplně zelená).
Velmi děkuji řediteli AP UH Jiřímu Durďákovi za pomoc s přípravou a průběhem druhého Slováckého večera naturistů. Romanovi Burešovi za jeho kresby na nástěnce, malování na tělo i jeho práci na osvětě naturismu pomocí jeho nekončících n-komiksů. Velmi také děkuji rodině Korčáků z Příbora (AQUAZORBING.CZ), kteří nám obětovali bezplatně velký kus víkendu a umožnili nám vyzkoušet si jejich starší i úplně nové atrakce.

Slovácký večer naturistů, 5. 10. 2013Slovácký večer naturistů, 5. 10. 2013  

Další SLOVÁCKÝ VEČER NATURISTŮ: sobota 7. 12. 2013, 20–23 hodi. HLAVNÍ STRANA SLOVÁCKÝCH VEČERŮ NATURISTŮ v Aquaparku Uherské Hradiště.

Víte, že:

  • Tuto a další desítky podobných akcí v ČR organizuje neziskový projekt NATURISTA.CZ?
  • Se zde dozvídáte aktualizované informace a tipy na vaše naturistické vyžití?
  • Se snažíme o vytváření dalších míst pro vyžití bez plavek?
  • NATURISTA.CZ se svými 2300 návštěvníky denně patří k největším FKK projektům střední Evropy.


Podpořte prosím jakkoli tuto naši činnost, mockrát děkujeme. Info pro partnery ZDE
Info: naturista@naturista.cz
5
 
-

Perfektní UH

Vložil adal, 7. Říjen 2013 - 17:35

Opravdu vynikající Slovácký večer naturistů. Děkujeme všem organizátorům za perfektně prožitý večer. [Úsměv] Škoda, že další večer v prosinci nám koliduje z jinou akcí.

 
-

Re. na článek k UH

Vložil Michal76, 23. Leden 2014 - 11:06

Pan Durďák si narozdíl od jiných ředitelů umí spočítat, kolik mu 200 naháčů přinese za jedinou akci do kasy peněz. Podle toho co slýchávám, si žádný z aquaparků u nás nemůže dovolit ohrnout nos nad jedinou korunou.