NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Aquapark Uherské Hradiště vítězem soutěže Top Aqua Zařízení 2014

Vložil Anonymní, 21. Září 2014 - 8:03

Zvláště moravským a slovenským návštěvníkům velmi dobře známý a oblíbený Aquapark Uherské Hradiště získal v těchto dnech nejvyšší ocenění v celostátní soutěži Top Aqua Zařízení 2014. Cena předána na galavečeru veletrhu For Arch 2014.
V konkurenci 43 obdobných areálů získal AP UH prvenství v nejžhavější kategorii Aquaparky s celoročním venkovním i vnitřním provozem, dále pak Zvláštní cenu Nejlepší marketing a obchod a v neposlední řadě získal tento i naturistům sympatický areál napříč celou soutěží nejvyšší počet bodů, který přidělovala porota složená z odborníků Asociace bazénů a saun (ABAS) a AQUAMANIE.


Přesně před rokem odstartoval po celé České republice první ročník soutěže aquaparků a bazénů nazvaný Hledáme TOP Aqua Zařízení 2014. Pořadatelem této soutěže je Asociace bazénů a saun ČR a projekt Aquamánie.

Během celého roku prověřovala komise, složená z předních odborníků úroveň služeb jednotlivých zařízení. Hodnotila se zejména profesionalita a odbornost personálu, celková nabídka a zjištění služeb, čistota ve všech prostorách areálu nebo obchodní a marketingové aktivity směrem k návštěvníkům. Porovnávaly se také výpočty spotřeb energií, návštěvnost nebo počet provozních dnů. Komise ale nezapomněla ani na zvláštní kategorie, jako jsou například přívětivé prostory, služby dětem, gastroprovoz, webové prezentace nebo ekologické provozy. Soutěž byla vypsána ve dvou obsahových kategoriích – Provozovatel aquacentra a Technický počin nebo výrobek pro aquaparky.

Celkem se soutěže zúčastnilo 43 aquaparků a bazénů. Vzhledem k širokému seznamu všech přihlášených byly specifikovány podkategorie zaměřené na venkovní a vnitřní celoroční provoz aquaparků, vnitřní celoroční provoz bazénů a aquaparků, koupaliště se sezónním provozem nebo osobnost v oboru.

VÝSLEDKY SOUTĚŽE byly vyhlášeny 17. září 2014 na konferenci Asociace bazénů a saun, u příležitosti veletrhu Bazény, Sauny & Spa a ocenění slavnostně předána na galavečeru veletrhu For Arch 2014 v Praze. Aquapark Uherské Hradiště stanul na 1. místě v kategorii venkovní a vnitřní celoroční provoz a zároveň získal nejvíce bodů napříč všemi kategoriemi. Oceněn byl také zvláštní cenou za nejlepší marketing a obchod. „Ocenění si velmi vážíme, neboť jsme uspěli v široké konkurenci a především, samotné hodnocení prováděli přední čeští odborníci na provozování bazénů a cestovní ruch. Tento úspěch nás ujišťuje v tom, že to, co pro veřejnost děláme, děláme správně. Na druhou stranu je pro nás impulsem i závazkem, abychom vysoký standard udrželi,“ komentoval výsledek soutěže ředitel aquaparku Jiří Durďák.

Aquapark Uherské Hradiště a naturisti? Už 11. 10. 2014 :-) …aj s burčákem
Zpočátku se uskutečnění naturistického večera v tomto regionu nezdálo jako příliš reálné. Hned ale první Slovácký večer naturistů začátkem roku 2013 nás přesvědčil o pravém opaku. Za velmi přátelské rodinné atmosféry se zde pravidelně schází na 200 naturistů, jejichž ohlasy dávají za pravdu absolutně bezproblémovému naturistickému provozu a kam se naturisté velmi rádi vracejí.
Vedle jistě dokonalého moderního areálu se o toto velkou měrou zasluhuje ředitel Jiří Durďák, který na každý Slovácký večer naturistů připraví nějaké milé překvapení a sám (ač sám zástupce textilu) se osobně podílí na bezproblémovém chodu našich večerů.
Důkazem oboustranné spokojenosti je už s předstihem daný kalendář Slováckých večerů naturistů, který začíná sobotou 11. 10. 2014.AQUAPARK UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Sportovní 1214, Uherské Hradiště, GPS: 49.066960, 17.472571
Moderní sportovně-rekreační komplex, který obsahuje rozsáhlé venkovní, ale i vnitřní prostory.
Mezi nejoblíbenější patří širokoprostorový tobogán, celoroční výplavový venkovní bazén nebo útulný wellness pro všechny milovníky saunování.
Informace k tomuto článku jsme čerpali ze serveru ZLIN.CZ, důvěryhodného zdroje zpráv ze Zlínska, Valašska a slovácka.
5