NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

První Slovácký večer naturistů 2014 s rekordem

Vložil Anonymní, 2. Únor 2014 - 15:38

Ředitelem Aquaparku UH potvrzených 202 naturistů se sešlo první únorový den 2014 na 4. Slováckém večeru naturistů. Tradiční společnost moravsko-slovenských naháčů si zpříjemnila nepříliš vábný zimní čas v bezkonkurenčně nejsympatičtějším aquaparku Slovácka. Mnoho naturistů si zde po téměř roce konání SVN dává dostaveníčko se svými přáteli z nejrůznějších koutů ČR.
Pro zimomřivce dokonale vyhřátý wellness, pro otužilce venkovní ochlazovna, pro sportovce plavecký bazén s unikátními závody, pro pohodáře množství vířivek, pro čvachtaly divoká řeka, brouzdaliště. Prostě pro každého něco a v té nejlepší slovácké atmosféře.


Poprvé nad 200 naháčů na jednom místě
Aquapark v Uherském Hradišti má zdaleka největší návštěvnost z celé Moravy a myslím, že se srovnatelnými areály i v Čechách. Je to dobře vymyšlený a postavený komplex, kde najdete všechno, co pro svoje koupání potřebujete. S výhodnou polohou, kde blízké krajské město nemá podobný aquapark a samozřejmě velmi aktivním týmem v čele se stále optimistickým Jirkou Durďákem máme tu čest navštěvovat opravdu mimořádné naturistické večery.
To je samozřejmě pro nás velmi zavazující, protože naše návštěvnost musí být oproti jiným n-večerům silně nadstandartní. Naštěstí se daří docela dobře spolupracovat např. se Slováckým Deníkem (dosud 7 článků) a podobnými médii, takže obeznámenost je snad dostačující. Agilní propagace se vyplatila i tentokrát, když jsme momentální návštěvnost k 21. hodině poprvé překročili množství 200 návštěvníků.


Sportem ku zdraví
Večer jsme začali hned zostra sestavením závodní dráhy NATURIST RACE, která je už u závodivých naháčů dobře známá. 5 dvoumetrových matrací vzájemně spojených v pontonovou dráhu s následným průlezem válce roller a závěrečným finišem ke břehu. To byla včerejší varianta slováckého Naturist Racu. Fronta trénujících se začala tvořit už půlhodinku po začátku. Závodníci absolvovali celkem 5 kol závodu. V průběhu se nám bohužel vyskytly technické problémy v podobě protržení prvního dílu dráhy, takže pokračující soutěž byla pro všechny ztížena o startovní pozici. Ta byla nyní přímo do vody a po 2 metrech bylo nutno se vydrápat z vody na matraci a dále už pokračovat obvyklým způsobem. I tak ale závodění nebralo konce a zástup čekajících závodníků zmizel až po našem nutném ukončení závodu.
Celou strukturu závodu vidíte vpravo. Pro její uskutečnění budeme ale potřebovat do realizačního týmu přibrat ještě další pomocníky.


Saunování také zostra
Saunových ceremoniálů se po mojí operaci sítnice a dlohotrvajícím zánětem oka ujali opravdu machři a všechny 3 saunové ceremoniály byly opravdu plné zážitků. Očití svědkové mi vyprávěli, že tentokrát byly ceremoniály lepší než v Therme Laa, což je už co říct. Vůně slivovice zaplnila finskou saunu na závěr jako obvykle.

Hlavní výhru do soutěže v malování na tělo opět vlastnoručně upekla opět všem dobře známá Helenka Lukášíková Matlová a tentokrát měla podobu poctivého rumového dortu tiramisu. Vyhrála ho Edita z Prostějova, která se bratrsky i sestersky rozdělila se všemi okolními spolunaturisty a samozřejmě především autorem vítězné malby Romanem Burešem.


Vyhráli všichni :-)
Všichni soutěžící nakonec dostali diplomy se svými umístěními v soutěžích, drobné dárky a navíc mohli zdarma ochutnat Cider Kingwood.
Vyhráli nakonec opravdu všichni, protože si užili velmi příjemný naturistický večer mezi příjemnými lidmi a ve velmi oblíbeném aquaparku.

Mockrát děkuji panu Jiřímu Durďákovi, řediteli Aquaparku Uherské Hradiště za poskytnutí areálu AP UH pro naturisty i všem jeho spolupracovníkům za vstřícný i nápomocný přístup pro všechny naše aktivity po dobu celého naturistického večera.


Následující SLOVÁCKÝ VEČER NATURISTŮ: sobota 19. 4. 2014, 20–23 hodin

Slovácký večer naturistů, sobota 19. 4. 2014, 20-23 hod.Slovácký večer naturistů, sobota 19. 4. 2014, 20–23 hod. 


Víte, že:

  • Tuto a další desítky podobných akcí v ČR organizuje neziskový projekt NATURISTA.CZ?
  • Se zde dozvídáte aktualizované informace a tipy na vaše naturistické vyžití?
  • Se snažíme o vytváření dalších míst pro vyžití bez plavek?
  • NATURISTA.CZ se svými 2300 návštěvníky denně patří k největším FKK projektům střední Evropy.


Podpořte prosím jakkoli tuto naši činnost, mockrát děkujeme. Info pro partnery ZDE
Info: naturista@naturista.cz
5
 
-

Slovácký večer opět vynikající

Vložil M.Dr., 2. Únor 2014 - 20:51

Ani jsem neměl pocit, že tam bylo tolik lidí, všude bylo dost místa. Asi je to tím, že aquapark v UH je tak prostorný. Zvláštní pozornost si zaslouží velká sauna se širokou horní lavicí, kde je vždy dost místa k ulehnutí a příjemnému relaxu. Tentokrát jsme taky objevili slanou vířivku, která je velmi dobře umístěna v klidném zákoutí [Spiklenec]

Pochvalu zaslouží i systém vstupného, který umožňuje zakoupení vstupenky i na kratší nebo delší dobu, než ty 3 hodiny a taky třeba bez wellnesu, pokud někdo nechce do sauny.

Jediným mínusem byla tentokrát poněkud chladnější voda ve venkovním bazénu, takže se v něm nedalo tak relaxovat, jako když jsme byli v UH poprvé.

Už se těšíme na další naturistický večer Slováků ze Slovácka i Slovenska. [Smích]

Mirek