NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Čechoslováci zvolili v Uherském Hradišti naturismus

Vložil Anonymní, 13. Říjen 2014 - 10:23

Za dosud největší návštěvnosti jsme se 11. 10. sešli na dalším Slováckém večeru naturistů v Aquaparku Uherské Hradiště. Rekordních 250 návštěvníků, tradičně přátelská česko-moravsko-slovenská atmosféra i mimořádně vstřícné vedení APUH dalo nakonec dohromady večer, na který se nezapomíná.
Největším lákadlem je jistě samotný areál aquaparku, který je čerstvě nositelem titulu Top Aqua Zařízení 2014. K tomu musíme v těsném závěsu přiřadit akční vedení AP v čele s ředitelem Jiřím Durďákem, který pokaždé dovede všem návštěvníkům navodit pravou nefalšovanou slováckou pohostinnost. Třešničkou na sobotním n-dortu byl mj. i burčák zdarma.


Do Hradiště jsme už jako obvykle vyrazili s předstihem a pro 10 pomocníků a příznivců zakoupili skupinovou vstupenku. Ta vyjde pro jednotlivce na 238 Kč/3 hodiny, což je cena leckde nevídaná. Za necelých 80 Kč/hod. tak mohli využít veškeré prostora APUH od 25m plaveckého bazénu, aquapark s atrakcemi až po oblíbený wellness.

Originální Aquapark Uherské Hradiště
Uherskohradišťský aquapark se ještě pořád počítá mezi nové areály a v mnohém má svoje unikáty. Mezi ně patří velkoprostorový tobogán, na který se i na Slováckých večerech naturistů čeká fronta. Mezi další vyhledávaná místa patří prostorný venkovní výplavový bazén, ze kterého můžete v poklidu pozorovat hvězdy na večerní obloze.
Venkovní prostor má i nově zrekonstruovaný wellness. V něm ale moc dlouho nepobudete, protože na rozdíl od toho prvně jmenovaného slouží venkovní terasa wellnessu k ochlazování. Tradičně jsme dovezli zásobu slivovice na četné saunové ceremoniály ve Finské sauně. Kolega přidal ještě Tuzemák, takže sobotní saunování bylo opravdu veselé.
Odpařované silně zředěné lihoviny se ale dostaly nanejvýš k čichovým buňkám sauňáků, takže všichni mohli po ceremoniálech vyrazit v plné síle na další atrakce aquaparku.

Slovácké večery naturistů nejsou jen estrádou vířivek, vodopádů, tobogánů nebo saunového rozjímání. Už tradičně se tady setkávají naturisté ze široka daleka. Ti se většinou znají z letních naturistických lokalit a od podzimu do jara jsou pro ně naturistické večery tím nejvhodnějším místem pro přátelská setkání.

Známí naturisté na Slováckém večeru naturistů
Ani naši přátelé tentokrát nezklamali a sjeli jsme se v téměř kompletní sestavě. Nechyběl ani ROMAN BUREŠ, který je doma i v zahraničí známý svými kresbami a komiksy. Však i tentokrát nezahálel ve vířivce a jal se vytvořit dočasný obraz „Antické šaty“ na další známé naturistce, cvičitelce brněnské n-jógy Lence. Z dalších známých naturistů jsme tentokrát velmi rádi přivítali „šéfa“ polských naturistů Adama Barského.

Dortová královna
Kapitolou samou pro sebe jsou ceny do soutěže v malování na tělo. Neúnavná cukrářka Helenka Lukášíková-Matlová nám pokaždé připraví nějaké dortové překvapení a nejinak tomu bylo i tentokrát. Stylové nám vyrobila vinný soudek a jak již naturistická pospolitost ukazuje, tak si ho vítězové nenechali pro sebe, ale každý kolemjdoucí nebo kolemplavající dostal svůj díl.
Pokud budete chtít také ochutnat z této mimořádné cukrářské hostiny, tak musíte přijít na další Slovácký večer naturistů (tentokrát mikulášský) v sobotu 6. 12.Čechoslováci zvolili naturismus
Že „naše“ sobota patřila i do volebního víkendu věděli asi všichni. Rozhodovalo se o mnohém a určitě budou mít výsledky voleb dopad na nejedno městské zařízení. V případě Slováckých večerů naturistů, jejich nadprůměrné návštěvnosti, publicitě a samozřejmě skvělé bezproblémové naturistické atmosféře, by byl asi jen blázen, který by jim kladl jakoukoli překážku.
V případě Uherského Hradiště ale k žádným změnám nedochází a vedení Města UH zůstává dosavadní sestava. Pro nás tedy velmi příznivá zpráva, protože stávající ředitel APUH Jirka Durďák patří mezi nejvstřícnější hostitele naturistických večerů v celé ČR vůbec. Děkujeme ti Jirko za všechnu práci pro nás naturisty a vynasnažíme se, aby dosažených 250 naháčů na jednom místě bylo laťkou, kterou budeme teď už jen posouvat výš ;-)
Budiž tento slovácký příklad vzorem i pro ostatní, kteří mají dosud k naturistům rozpačitý přístup.

Anonymu navzdory
Asi si všichni všimnuli dlouholetých anonymních štvavých příspěvků tady na Naturistovi, které tento (nám dobře známý) anonym rozesílá vedením aquaparků, na Města i jinam, mé přátele a nejbližší rodinu nevyjímaje.
Tohoto pána právě minulý Slovácký večer naturistů asi vůbec nepotěšil, ale „bohužel“ milý pane skutečnost je taková… Naturistické večery jsou velmi oblíbené, za dlouhé roky trvání se na nich neděje nic proti pravidlům lidského soužití, takže po letech vítězí zdravý rozum nad zastrašováním.

Všechny naturisty zveme my i Aquapark Uherské Hradiště na mikulášský Slovácký večer naturistů dne 6. 12. 2014, 20–23 hodin.
5
 
-

v UH bolo zas raz dokonale

Vložil pp, 15. Říjen 2014 - 17:37

Bolo zas raz dokonale :-). chodí niekto v lete na zelenú vodu? sme dostali tip a bývame nedaleko..

 
-

V UH bylo super

Vložil M.Dr., 13. Říjen 2014 - 10:57

Tak to nebyl jen můj dojem, že je na naturistickém večeru v UH zase víc lidí [Tmavé brýle]

Nevím, jestli to bylo už minule, ale tentokrát jsem si všimnul další super věc: ve wellnessu byla k dispozici zdarma i studená voda k pití.