NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Valašskou vlčicu vystřídala valašská liška

Vložil Anonymní, 16. Únor 2014 - 23:20

Letos poprvé jsme měli šanci u příležitosti Valašské noci naturistů spojit lyžování s večerní nocí naturistů. Pohled na hned za „ValMezem“ začínající Beskydy sice ani teď není nijak zimní, nicméně pár mrazivých nocí stačilo, aby se na blízkých Pustevnách, Bílé nebo Rališce nafoukalo dostatek technického sněhu.
Večerní Valašská noc naturistů byla pak tou nejlepší tečkou za lyžařskou sobotou 15. 2. 2014.My jsme tentokrát lyže vynechali a já jsem sobotní odpoledne věnoval zdokonalování oblíbené závodní dráhy NATURIST RACE. Desetimetrová sestava nafukovacích matrací je vlastně takový elastický had, po kterém mají závodníci za úkol co nejrychleji přeběhnout do připojeného tunelu v podobě vodního rolleru, z něho vyskočit, ze dna vylovit puky a dopravit na břeh.
Nápor na spoje mezi matracemi je takový, že hrozí buď protržení matrace, nebo naopak jejich rozjetí na všechny strany a znemožnění závodníkovi dostat se z jedné matrace na druhou. Tak nad tím jsem trávil předvalašské odpoledne. rávil jsem ho tak vehementně, až jeden z nafukovačů (ten nejdůležitější) zařehtal, vypustil oblak elektrického dýmu a bylo po nafukování.
Nutno už poněkolikáté vyzdvihnout, že rodinná forma AQUAZORBNG.CZ je dnem i nocí neustále připravena pomoci a nebylo tomu jinak ani tentokrát. I když byli celý den stovky kilometrů pryč, tak jsme měli nový nafukovač nachystaný u nich v Příboře a valašský večer naháčů byl zachráněný.

Zajížďku do Příboru jsme zvládli celkem včas a jen pár minut po 20. hod. jsme už nafukovali v útulném valašskomeziříčském aquaparku. Dnes bylo opravdu plno, že jsem se ani nedotazoval na pokladně na počet návštěvníků. Hlavní bazén byl tak plný, že jsme se se všemi atrakcemi raději odstěhovali na plavecký bazén.
NATURIST RACE jsme doskládali do 21. hodiny a to už netrpělivě čekal houf závodníků. Ti trénovali a závodili dobru hodinu, takže tu najednou byla 22. hodina a s ní malování na tělo.

Ve ValMezu musí tradičně malování na tělo někdo rozproudit. A tradičně to bývá a i tentokrát byl Roman Bureš. Dnes už legendární vlčicu tentokrát vyměnil za valašskou lišku a dlužno dodat, že se mu opravdu mimořádně povedla.
K Romanovi se postupně přidávali i další malíři se svými modely, takže to nakonec byla docela pěkná galerie.

Mockrát děkuji paní Miroslavě Wrzecké za poskytnutí areálu Aquaparku Valašské Meziříčí naturistům. Děkuji také plavčíkům, kteří nám byli po celou dobu večera k dispozici a ochotně nám pomáhali v našem programu. Díky patří také paním pokladním, které s námi trpělivě čekaly až do zavírací hodiny.
Tradičně se hluboko skláním před pomocníky se stavbou a provozem NATURIST RACE Pavlem Terberem, Hiobem, Martinem Naháčem i našimi slovenskými kamarády.

Doufám, že jste se celý naturistický valašský večer dobře bavili a budeme se vámi všemi těšit na další Valašskou noc naturistů dne 5. 4. 2014, 20–23 hodin.


Víte, že:

  • Tuto a další desítky podobných akcí v ČR organizuje neziskový projekt NATURISTA.CZ?
  • Se zde dozvídáte aktualizované informace a tipy na vaše naturistické vyžití?
  • Se snažíme o vytváření dalších míst pro vyžití bez plavek?
  • NATURISTA.CZ se svými 2300 návštěvníky denně patří k největším FKK projektům střední Evropy.


Podpořte prosím jakkoli tuto naši činnost, mockrát děkujeme. Info pro partnery ZDE
Info: naturista@naturista.cz
5