NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Valašská noc naturistů odstartovala naturistický rok 2014

Vložil Anonymní, 5. Leden 2014 - 21:11

Přes 120 převážně moravsko-slovenských naturistů se už natolik probralo ze silvestrovských radovánek, že hned 4. 1. se v tomto hojném počtu sešli na našem prvním letošním n-večeru v Aquaparku Valašské Meziříčí. A že jsme nový rok vzali pěkně zčerstva, svědčí prodloužená závodní dráha, kterou jsme zde poprvé vyzkoušeli na plaveckém bazénu. Na své si ale přišli i pohodáři a sauňáci, kteří se jako obvykle těšili na slivovicovou páru. Na naší centrální plachtě se můžete dočíst, odkud jsme se sjeli. Nejvzdálenějším městem byly Košice, jinak se to ale samozřejmě hemžilo Valachy, Hanáky, Ostravaky a aj bratov bolo počut.


Valašskou anabázi jsme zvládli z Brna bez potíží, protože všude kolem bylo téměř jaro a rtuť teploměru ukazovala odpoledne 8°C a večer 4°C. Přímo do aquaparku nás zahnal lijavec, který cedil od Horní Bečvy až po Vyškov.

ValMez Závodní dráhaValMez Závodní dráha Informace o této akciInformace o této akci Lyže jsme tedy vyměnili za ploutve a už před 20. hodinou jsme v přilehlém plaveckém bazénu začali sestavovat běžeckou vodní dráhu. Tu jsme tentokrát prodloužili o roller, do kterého závodníci skákali z pětimatracového rozběhu. Cíl byl pak až výskokem z rolleru do vody.
Na příště plánujeme další prodloužení závodní dráhy o etapu potápění pro Černou skříňku a finiš v aquazorbu. Pevně doufáme, že se nám podaří tento nový sport protlačit mezi olympijské discipliny :-).


Už když jsme Romana Bureše nabírali v Kostelci u Zlína, tak jsem vyzvídal, jaké bude mít dneska téma na kreslení. Na rozkreslení nám „vystřihl“ fešného Valacha na plachtu, kam se podepisovali naháči.
Že bude hlavní malba večera ve verneovském stylu, nebylo pochyb. Ve Valašském Meziříčí jde vždy spíš o to, kde najít správné „malířské plátno“. Valašské noci naturistů jsou velmi pohodové večery se stabilně hojnou návštěvností, ale dohromady sebemenší aktivitu je skoro nepřekonatelný problém.


Nakonec všudypřítomná Janykula přivedla nám už ze dřívějška známou velmi sympatickou bojovnici Kung-Fu Janu, která byla modelkou přímo profesionální. Výsledek byl opět skvělý.
Z romanových dalších děl nezapomeňte sledovat jeho nový naturistický komiks DRAČICA.


Velmi děkuji paní Miroslavě Wrzecké, ředitelce Aquaparku Valašské Meziříčí, za vstřícnost a poskytnutí areálu AP pro naturisty. Děkuji také personálu a zvláště plavčíkům za vyhovění každému našemu požadavku, kterých je pokaždé spousta a plavčíci nám opravdu pokaždé ve všem pomohou a vyhoví.
Děkuji všem 7 pomocníkům, kteří přesunuli veškeré naše věci k bazénům, nafoukli maxinafukovačky, sestavili závodní dráhu, provedli saunové ceremoniály, nakonec vše opět sbalili a mezitím si možná 5 minut zaplavali. Taky děkuju Honzovi za organizaci soutěží.
Děkuji také všem veselým naháčům, kteří nelenili a přijeli se pobavit do oblíbeného aquaparku.


Valašská noc naturistů 15. 2. 2014, 20-23 hod.Valašská noc naturistů 15. 2. 2014, 20–23 hod.


Víte, že:

  • Tuto a další desítky podobných akcí v ČR organizuje neziskový projekt NATURISTA.CZ?
  • Se zde dozvídáte aktualizované informace a tipy na vaše naturistické vyžití?
  • Se snažíme o vytváření dalších míst pro vyžití bez plavek?
  • NATURISTA.CZ se svými 2300 návštěvníky denně patří k největším FKK projektům střední Evropy.


Podpořte prosím jakkoli tuto naši činnost, mockrát děkujeme. Info pro partnery ZDE
Info: naturista@naturista.cz
5
 
-

ValMez

Vložil PetrK, 5. Leden 2014 - 22:57

Ošklivý aquapark, nepříjemná atmosféra, fuj.
Už tam nikdy nepojedu, slibuju.

Petr

 
-

re: ValMez

Vložil jano-mt, 7. Leden 2014 - 12:41
Obrázek uživatele jano-mt

Mne sa na poslednú akciu bohužiaľ nepodarilo prísť, ale nesúhlasím s Petrovým názorom. V aquaparku som už bol viackrát. Podľa mňa má aquapark úžasnú atmosféru. Veľmi sa my páčili saunové ceremoniáli. Ochladzovací bazén má dostatočnú veľkosť a správnu teplotu. Parná sauna má krásny strop s hviezdičkami. Veľmi sa my páčila tiež soľná výrivka, divoká rieka. Tobogan by mohol byť trochu dlhší. Aquapark má veľmi zaujímavo riešený drevený strop. Má správnu veľkosť. Ja ešte určite prídem. :-)

 
-

ValMez

Vložil Jiří Čech, 7. Leden 2014 - 14:45
Obrázek uživatele Jiří Čech

rovněž nesouhlas s PetremK. Valmez je jeden z nejpohodovějších aquaparků skoro rodinného typu. Příjemná atmosféra především v sauně. Svíčky jsou super

 
-

Nechci pitvat negativa...

Vložil PetrK, 8. Leden 2014 - 13:52

Nechci pitvat negativa…ale asi budu trochu muset:

Ve vířivce (sladké i slané) mi přišla voda moc studená (i poté, co jsem tam vlezl z plaveckého bazénu, na regeneraci)
Svíčky v sauně jsou super, ale pokud se v té tmě málem přerazím o stoličku, pak mi to moc super nepřijde.
Atmosféra v sauně? Když jsem si natáhnul nohy, tak za chvilku někdo přišel a byť bylo místo i jinde, tak si sedli tak, abych nemohl mít natažené nohy… To není pro mne příjemná (rodinná) atmosféra…
Ochlazovací bazének je moc mělký a po žebříku se do něj špatně leze, přitom by se tam vešli pohodové schody. Sprchy u ochlazovacího bazénu jsou studenější než bazének, to mi taky nepřipadá správné.
V toboganu je úplně ledová voda.
Posuzovat kvalitu parní lázně podle blikajícího stropu? Já myslel, že v parní lázně je nejdůležitější správná teplota a vlhkost…

A našlo by se toho o dost víc… (nepřehledný labyrint ve sprchách, placení penězi na baru, i přesto, že každý má na ruce čip…) Ale už vám nebudu dál kazit dobrý dojem.

Nicméně se nenechte odradit a příště určitě doražte [Spiklenec] Já jsem totiž trochu divnej a nelíbí se mi skoro nikde a nic [Tmavé brýle]

Petr

 
-

re: Nechci pitvat negativa...

Vložil jano-mt, 9. Leden 2014 - 14:52
Obrázek uživatele jano-mt

Aquapark vo ValMeze má funkčnú knihu návštev na adrese http://www.bazenvm.cz/index_2.php?…. Myslím si, že tam by sa Petrov príspevok hodil. Možno by kompetentný niektoré nedostatky aj odstránili (resp. vysvetlili).