NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Podzimní Valašská noc naturistů

Vložil Anonymní, 20. Říjen 2013 - 13:53

Na 120 naturistů se sešlo 19. 10. v oblíbeném Aquaparku Valašské Meziříčí na Valašské noci naturistů. Valašskomeziříčský areál je odjakživa oblíbený pro svoji útulnou hlavní halu se dřevěným stropem, vedlejší plavecký bazén pro sportovnější naháče a samozřejmě originálně svíčkami osvětlený wellness, kde jsme se tradičně sešli i tentokrát ke 3 saunovým ceremoniálům.
Neutuchající návštěvnost těchto n-večerů nepolevila ani po dodatečném zařazení dalšího termínu v lednu t.r. „ValMez“ je jednoduše řečeno velmi oblíbené místo pro naturisty ze široka daleka.
Tentokrát nechyběli naturistě z Antošovic, ale i Jihlavy, nebo Slovenska.


Naši valašskou anabázi jsme ani tentokrát nezačali nikde jinde než u našeho všem dobře známého kreslíře Romana Bureše, kterého po cestě vždy vyzvedáváme a hned od počátku se z něho snažíme dostat, jaký to motiv má na dnešek nachystaný. Roman jako typický tajnůstkář si svoje tajemství nechává až do poslední chvíle a pak překvapí, většinou nějakou strašidelnou lebkou.
Za zmínku stojí i po čase jeho asi zatím nejlepší dílo na tělo – svítící lebka (obrázek vpravo). Ve strašidelných fantaziích je Roman jako doma a není divu, když se nedávno s vervou pustil do sbírání prostředků pro tisk prvního českého n-komiksu MRAČNA.
Pokud byste chtěli tento bohulibý projekt podpořit, tak můžete jednoduše na stránkách sbírky peněz pro tiskové vydání NATURISTICKÝ KOMIKS MRAČNA.


Uzdu své fantazii Roman popustil i v ilustracích dnešního valašského n-večera. Možná plamínky všudypřítomných svíček ve wellnessu spojené se saunovými ceremoniály rozhořely v romanově fantazii žár nebývalý a vznikla scéna, při které je setsakra horko…
Ve skutečnosti byly všechny 3 ceremoniály opravdu horké až ve svým úplných závěrech a pekelný žár byl snadno zhasitelný hned ve vedlejším ochlazovacím bazénu. Poprvé jsme tak přivoněli k dřevité vůni cedru, ve druhém ceremoniálu k tradiční citronové trávě a nakonec nás opět potěšil náš kamarád Valach Radek Koty, který přinesl právě vypálenou mandlovici přímo z mandloňového sadu z Hustopečí u Brna.


Roman Bureš - Naturistické komiksyRoman Bureš – Naturistické komiksy Celý večer bylo hlavně v hlavním bazénu velmi živo, protože se i tentokrát sešlo značně živé osazenstvo, které řádilo na všech místních i našich atrakcích až téměř do zavíračky.
Při hledání vhodného „plátna“ pro romanovu závěrečnou malbu jsme vsadili na klasiku a požádali mnohým dobře známou loňskou Miss Sympatie Editu z Prostějova. Ta se uvolila a věnovala vytvoření další z nekonečné serie romanových lebek svůj čas. Mockrát děkujeme!


Valašská noc naturistů patřila opět k tomu lepšímu, co naturisté mohou už léta v České republice zažít – pro mladé adrenalinovou zábavu na tobogánu, v aquazorbu, rolleru…, větší pohodáři si rádi posedí v bublinkových vířivkách a povykládají s přáteli, milovníci tajemnější atmosféry většinou vyhledávají fantaskní svět wellnessu se svíčkami.

Jsme rádi, že jsme pro vás mohli zařídit opět jeden pěkný naturistický večer a děkujeme vám za hojnou návštěvu, která nám umožní opět se zde setkat a to už 23. 11. 2013, 20–23 hod.
Mnohokrát děkuji vedení Aquaparku Valašské Meziříčí za dlouholetou podporu naturistů a věříme, že vám i napříště dovedeme spoustu návštěvníků.
Velmi také děkuji všem pomocníkům, kteří na našich n-večerech pomáhají se značně těžkými břemeny, které nelze jinak, než odnést na našich bedrech.

Valašská noc naturistů v Aquaparku Valašské Meziříčí – HLAVNÍ STRANA


Valašská noc naturistů 23. 11. 2013, 20-23 hod.Valašská noc naturistů 23. 11. 2013, 20–23 hod.

-----------------------------------------------------------
5
 
-

ValMez jako vždy super

Vložil M.Dr., 20. Říjen 2013 - 20:34

ValMez se už stává pro nás, kteří ho máme nejblíž, tutovkou a zárukou příjemného prožití večera. O jeho úspěšnosti svědčí i to, že má až 5 termínů za sezonu. Děkujeme a věříme, že to tak bude i nadále.

 
-

Ztratily a našly se brýle ;-)

Vložil M.Dr., 21. Říjen 2013 - 19:46

Když jsme v sobotu odcházeli ze šatny, zapomněli jsme u lavice, kde jsme si obouvali boty, žlutou igelitku s nedopitou 1,5 l flaškou minerálky Budiš. Neřešili jsme to, ale teď nám chybí brýle v černém pouzdře a je možné, že byly taky v té tašce. Tak jestli je někdo našel a na příští Valašské noci nám je vrátí, má u nás pivo [Spiklenec]


Tak brýle se nakonec našly doma, omlouvám se a odvolávám pátrání [Úsměv]