NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Příjemně vyhřátá Valašská noc naturistů

Vložil Anonymní, 12. Únor 2012 - 13:34

Za současných mrazů nebyla ani sobota 11.2. vyjímkou a s blížícím se podvečerem se teploměr blížil k předpovídané dvacitce pod nulou. Po nedávné mrazivé Olomouci jsme se tedy s obavou blížili od Kroměříža k ValMezu, kde jsme po vystoupení z auta už drkotali zuby ve více než 15tistupňovém mrazu. První hřejivá zastávka byla už po cestě, kdy jsme už klasicky vyzvedávali našeho dvorního kreslíře Romana Bureše a s ním i pomyslnou vidinu dalšího skvělého díla v jeho podání. Už po cestě jsme kuli plány, co a jak ve ValMezu uskutečnit. 

V Romanově podání to byla vyceněná (valašská) vlčice na velmi kvalitním plátně jedné ze slovenských naturistek. To už naznačovalo, že valašský n-večer bude v mezinárodním obsazení. To se na místě jen potvrdilo, když jsme prakticky na každém kroku slyšeli nejrůznější slovanské jazyky. Po rozmrznutí nás samotný večer už jen překvapoval především velmi příjemné vytopeným interiérem, nadstovkovou návštěvností, velmi silnou a kvalitní konkurencí v soutěži malování na tělo. I když jsme tady byli už poněkolikáté, tak nás opět velmi potěšila romantika wellnessu, kde se v celém prostoru svítilo pouze svíčkami.

V případě valašskomezíříčského aquaparku je třeba hned na začátku říct, že počínaje paní Wrzeckou při zařizování termínů a vstřícným personálem konče, je naše práce v tomto areálu snesitelná a vždycky je nám někdo ze zaměstnanců nápomocen při zaslepování prosklení, nafukování azorbů, trampoliny a dalších nevyhnutelných úkonů. Nejinak tomu bylo v sobotu a na 20. hodinu bylo vše připraveno pro přicházející naháče.
[Úsměv] A takto to několik minut po 20. hodině vypadalo [Úsměv]
Valašská noc naturistů 11. 2. 2012 v podání Romana BurešeValašská noc naturistů 11. 2. 2012 v podání Romana Bureše
Naturistovy obrázky kreslí: ROMAN BUREŠ – KRESLENÍ NA PŘÁNÍ 

Saunové esence věnuje SALOOSSaunové esence věnuje SALOOS
Z venkovní sibérie byl zpočátku největší zájem o wellness, který patří mezi vůbec nejútulnější, jaké jsme kdy v ČR zažili. Kouzelně svíčkami osvícený interiér, uklidňující hudba, všudepřítomná uklidňující atmosféra – to je valašskomeziříčský wellness.
My jsme se poprvé v tomto wellnessu sešli ve 20.30 hod. na prvním saunovém ceremoniálu, který byl v „rozdýchávacím“ stylu v podobě červeného pomeranče. Během večera jsme pak ještě poněkud přitvrdili pomocí dýchací cesty pročišťujícího eukalyptu a závěr našich saunových radovánek jsme opět prožili typicky po valašsku – saunovým ceremoniálem z pravé a nefalšované valašské slivovice v podání Ivo Valacha. 

Večer běžel jako voda v Bečvě a už tu byla desátá a s ní i závěrečný bod dnešního večera – soutěž v malování na tělo. V tomto se ValMez nikdy příliš „nevyšvihl“ a přidružené aktivity většinou dost skomíraly. Tentokrát ale jakoby mávnul kouzelným proutkem a na prostranství určeném k malování se sešlo 15–20 výtvarných umělců těla. A konkurence byla tvrdá! [Vykřičník]
Jindy nepřekonatelný Roman Bureš se tentokrát musel velmi popasovat s přespolními malíři a jeho „Vlčice“ tak bojovala o úspěch s „Mořskou pannou“, „Kočkou – mimozemšťanem“, nebo „Pavoukem – křižákem“.


Děkujeme všem pomocníkům za obětavost při přípravě Valašské noci naturistů, vedení AP i personálu za vstřícnost a všem naháčům za krásný večer za příjemné naturistické atmosféry.

HLAVNÍ STRANA NATURISTICKÝCH AKTIVIT AQAPARKU VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ.

Pro potřeby Naturisty cz. mírně upravil cordobka.


5
 
-

ValMez

Vložil M.Dr., 12. Únor 2012 - 18:29

Tak ValMez jako vždy OK, hlavně speciální valašský saunový ceremoniál spojený s ochutnávkou použité esence neměl chybu [Úsměv] Moje manželka si na rozdíl ode mě všimla, že se tohoto ceremoniálu nezúčastnily kromě ní žádné jiné ženy a vysvětlovala to tím, že ostatní dámy asi nechtěly být navoněné použitou vůní [Spiklenec] ale možná, že některé by se třeba i zúčastnily, ale radši se nechaly zmalovat – malování probíhalo ve stejném čase.

 
-

ValMez

Vložil Pepper, 12. Únor 2012 - 21:26

Mdr: zúčastnil jsem se všech 3 ceremoniálů a narváno (včetně žen) bylo jen na prvním, nepodezříval bych tedy až tolik avizované použití valašského očního peelingu na 3. rundu, ale spíš upřednostnění jiného programu, přece jen 3 hodiny na takový pěkný areál podle mého skromného názoru skoro nestačí. [Smutný] (Ne že bych si myslel, že s tím jde něco dělat, buďme rádi za to, co máme. [Úsměv] ) Sám jsem měl co dělat, abych na sobě stihl v rámci soutěže v šibeničním termínu vytvořit nějakou mazanici, a to se mi ještě první pokus nevydařil a musel jsem se jít vydrhnout a na druhý mi nezbylo ani 10 minut. [Úsměv]

 
-

Valmez, part two

Vložil Pepper, 12. Únor 2012 - 21:36

Ještě bych chtěl dodat, že to byla skvělá akce; nepodařilo se mi zmrznout ani ve vířivkách (asi je ochladilo počasí [Smích] ) ani na tobogánu, ze kteréhu šel dole mráz jak z Kremlu, ale po cestě to nebylo tak hrozné a navíc jsem ho projel jak namydlený blesk (zdá se mi nejrychlejší ze srovnatelných n-přátelských areálů nebo je to opravdu tak?). No a jako třešnička na dortu Romanova reportážní malba (mohl by se tím z fleku živit u amerických soudů, kde se nesmí fotit [Spiklenec] ), u jejíhož prohlížení jsem se mohl potrhat smíchy – nejdřív ze sněhuláka, pak žraloka, všudypřítomných valašek, chobotnice, čumila, aquazorbu a nakonec mě dostala Číňanka na můstku, tu jsem opravdu nečekal. [Smích]

 
-

fotogalerka

Vložil Roland Jitka, 12. Únor 2012 - 21:41

Už jsem udělal fotogalerku na Valmezu.

 
-

výtvory dětí

Vložil M.Dr., 13. Únor 2012 - 22:23

V galerii postrádám fotky kreseb, ktré na sebe vzájemně namalovaly soutéžící děti – ty byly taky hezké

 
-

Romanova reportážní malba

Vložil M.Dr., 13. Únor 2012 - 22:40

Na reportážní malbě je i sám autor, jak přemýšlí, co namaluje na živé plátno, které se mu nabídlo [Spiklenec]