NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Útulný Aquapark Valašské Meziříčí v listopadovém blátivém mrholení

Vložil Anonymní, 25. Listopad 2013 - 12:02

Měsíc po minulé Valašské noci naturistů jsme se opět sešli v tomto aquaparku z nejútulnějších a unikli tak rozmarům listopadového počasí, které mžilo, blátilo, fučelo až příliš typickým podzimem. Psa možná nevyhnal, ale naháčů se ve „ValMezu“ sešlo zase hodně přes 120. Všichni si přišli zpříjemnit jeden z čím dál delších temných večerů saunováním, plaváním i povídáním s přáteli. Kromě toho zažili nové vůně, stále velmi oblíbené nafukovací maxiatrakce a nakonec se opět blýskl svoji originální malbou Roman Bureš.


Valašskomeziříčský aquapark právem patří mezi neojoblíbenější a i po loňském rozšíření Valašských nocí naturistů se těší pokaždé velmi solidní návštěvě. Ani tentokrát jsme ale nic neponechali náhodě a poctivě a pečlivě jsem obeslal přes 20 médií, která působí na Valašsku. Mezi řádkou zvukových pozvánek byla jedna bohužel poslední, protože při té pro Radio Valašsko mi pan redaktor řekl, že toto oblíbené rádio k 30. 11. 2013 končí.
Vedle této pozvánky jste se o nás mohli dozvědět na ZLÍN.CZ, REGIONU VALAŠSKO, VALAŠSKÝCH INTERNETOVÝCH NOVINÁCH, ATLASU ČESKA, KUDY Z NUDY, Hit Radiu Orion, Frekvenci 1, Radiu Kiss Publikum, Radiu Beat, Radiu Haná, Radiu Impuls, Evropě 2, Radiu Jih, Radiu Rubi, Radiu Zlín, Rock Maxu, Radiu Čas, Valašském Deníku, Fajn Radiu a dalších.
Samozřejmě největší díky patří pořadatelskému areálu AQUAPARK VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ a našim bratom a milým hostům z ASOCIÁCIE SLOVENSKÝCH NATURISTOV.


Popravdě řečeno nás sobotní listopadové počasí moc nepobízelo vydat se na 150tikilometrovou trasu přes rekonstrukcí občas kolabující D1 i křivolaké silničky Vsetínských vrchů. Rutina posledních 6 let ale nakonec zvítězila a my se dostavili s plným vybavením a Romanem s Janykulou na palubě.

Odměnou nám byl hned na začátku tradičně velmi příjemný personál aquaparku a jistě i pomalu se scházející naturisté ze široka daleka. Mnozí z nich se hned po našem příjezdu ochotně uvolí přesunout metráky našich atrakcí do areálu. Klasicky přišel i Radek s lahvinkou trnkovice, jejíž vůně je jedním z očekávaných vrcholů naturistického večera.
Tentokrát se docela překvapivě objevila spousta Čechů, kteří z Hradce Králové nebo Benešova u Prahy vážili nepoměrně delší cestu než „místní z blízkého zahraničí“ – bratia Slováci, kterých je pokaždé ve Valašském Meziříčí docela dost.

Spíše tradičně poklidný n-večer rozviřovalo jen občasné dovádění v nafukovací kouli, houpačce nebo maxiválci. Chystající se zimní spánek proniknul i sem, když i jinak velmi čiperná Janykula usnula, jako když ji do vířivky hodí a vzbudila se až na malování.

Značného oživení naznal poslední saunový ceremoniál, který je jako vždy na Valašsku ve znamení slivovice. Z praxí prověřené dávky na kameny saunových kamen zbyl ještě asi půllitr tohoto poctivého místního moku, který jsem nechal kolovat – a rázem bylo po ospalosti :-).
To se ale náš čas neodvratně nachýlil a zbyl z něho jen neskutečně malinký kousek pro jednu rychlomalbu na tělo. V ní se Roman opět ukázal jako nezdolný obdivovatel Julese Verna, když na sympatické Valašce zobrazil jeden z verneovských podvodních vozidel. Janykula, druhá malířka, zase vyzdobila Peppera zajímavou, téměř zasněženou maskou.

To nás ale už opravdu personál „na stojato“ přesouval z aquaparku, protože 23. hodina byla tu a s ní konec jednoho naturistického valašského večera.
S půlnocí na krku jsme vyrazili zpět na Ratiboř, Hošťálkovou, Kašavu a další psí mezírky zpět. D1 je naštěstí kolem 1 hodiny noční poloprázdná a neustálé novinky knihovníkovy spolehlivě zabránily mikrospánku.

Velmi děkuji AQUAPARKU VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ v čele s paní Miroslavou Wrzeckou za dlouholetou podporu naturistům a doufejme, že vám budeme přivádět stále více naturistů, ale i textiláků, kteří jsou stejně všichni zakulkení naturisté.
Děkuji Romanovi Burešovi i Janykule za pěkné obrázky, Autoškole Petr Mikulka za pomoc po celý večer, ostatním pomocníkům za silné svaly, které pokaždé přenášejí naše velká břemena.
Za hojnou návštěvu děkuji také všem naháčům, kteří snad v sobotu prožili příjemný naturistický večer.


Přeji všem Valachům i ostatním pěkný adventní, vánoční i novoroční čas a těším se s vámi opět nashledanou v sobotu 4. 1. 2014 zase v AQUAPARKU VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ.

Valašská noc naturistů 4. 1. 2014, 20-23 hodinValašská noc naturistů 4. 1. 2014, 20–23 hodin


Víte, že:

  • Tuto a další desítky podobných akcí v ČR organizuje neziskový projekt NATURISTA.CZ?
  • Se zde dozvídáte aktualizované informace a tipy na vaše naturistické vyžití?
  • Se snažíme o vytváření dalších míst pro vyžití bez plavek?
  • NATURISTA.CZ se svými 2300 návštěvníky denně patří k největším FKK projektům střední Evropy.


Podpořte prosím jakkoli tuto naši činnost, mockrát děkujeme. Info pro partnery ZDE
Info: naturista@naturista.cz
5
 
-

ValMez

Vložil Pepper, 25. Listopad 2013 - 16:18

Byla to super akce jako vždy. Jen pro pořádek dodávám, že na obrázku, který jsem si u Janykuly objednal, byl dvouoký kyklop (fanoušci TBBT vědí [Spiklenec] ).