NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Podzimní démonická Valašská noc naturistů

Vložil Anonymní, 13. Listopad 2012 - 0:00

Jakoby ještě dozvukem dušičko-strašidelné atmosféry vládl sobotnímu ValMezu démon v podání Romana Bureše. V potemnělém hlavním bazénu svítil na dálku, až jsem Romana podezíral, že tentokrát použil nějaké světélkující barvy. To byl ale úplný závěr podzimního Valašské noci naturistů. Začátek byl tradičně ve velmi přátelské valašské náladě a společnost 120 naháčů byla jako vždy v tomto aquaparku v pohodě. Čert ale ani v těchto končinách nespí a tentokrát nám připomněl, že organizátor také nesmí ani na minutku zdřímnout a dnem i nocí hlídat všechny náležitosti akce. Tentokráte jsem „zdřímnul“ na připomenutí vedení na slevy, které jsme na jaře domluvili. Půlrok se s půlrokem sešel a o dohodách z jara najednou nikdo nevěděl nic. Kromě tohoto vroubku byl ale celý večer v pohodě.Než jsme se do valašské metropole dokodrcali, tak jsme to vzali přes Zlín, kde jsme v žádném případě nemohli nechat zahálet našeho mistra kreslíře Romana Bureše, který dá večernímu malování vždycky toho správného tvůrčího ducha. Oba i s Janykulou jsme tedy nalodili už za tmy ve Zlíně a přes valašské hory a doly se šinuli na Vsetínsko. Už během jízdy mě potěšil telefonát našeho vysportovaného kolegy Bena, který nás popoháněl, abychom včas připravili všechna hejblátka pro valašské naháče, hlavně tedy naháčky. Kolem 19:30 jsme ale už vykládali věci a v čele s novým „metrákovým“ rollerem začali zanedlouho nafukovat. To vše za vydatné pomoci sesypavších se naháčů, kteří ochotně pomohli s přípravami. Pro takováto monstra je bohužel aquapark jediným místem, kde se dá roller zkontrolovat a popř. vyspravit. Došlo tedy i na provizorní lepení.
Po 20. hodině se ale naháčci už proháněli po hladině hlavního bazénu ve válci i v kouli. Večer nabral hned od začátku veselý spád a nudu jsme opravdu nechali podzimnímu odpočinku.Tajemně svíčkami osvícený místní wellness nás takto přivítal i tentokrát a my jsme se hned po půlhodině sešli na prvním saunovém ceremoniálu v místní finské sauně. Sešli se tady klasicky místní, ale i naháči z Olomouce, Třince, Cieszyna, Brna, Kysuckého Nového Mesta, Uherského Hradiště… Saunové ceremoniály jsou vždy v oblibě, tak po hodince následoval další v podobě kořeněného nálevu a nakonec jsme si dopřáli novinku – mandloňovici, která si svojí sladkou vůní získala hned oblibu u všech sauňáků. To se ale dole v aquaparku chystalo na závěrečné malování.Malování není ve ValMezu nikdy příliš masovým jevem a tak ani tentokrát tomu nebylo jinak. Už jen sehnat modelku pro Romana byl docela oříšek. Ono vůbec stát (minimálně) hodinu modelem není žádný med, takže se vždy jedná o oběť, kterou ta která naturistka přinese. Výsledek ale vždy stojí zato a tentokrát to bylo v podobě světélkující lebky, která se ksichtila na celý aquapark. „Obětí“ byla tentokrát moje milovaná sestřička Laduška, za což jí mockrát děkuju. Také roztomilé malůvky roztomilé rodinky z Uherského Hradiště nebo kočičky těhulky (9. měsíc!) ze Třince se setkali se zaslouženým zájmem.

To se ale už přehoupla 22:30 hodina a nám začal závod s časem v podobě balení všech nafouknutých radovánek a dalších srandiček. Jako vždy jsme závěrečnou hodinu nestíhali, takže jsme dostali hadrem od personálu a vydali se zpět do tmy valašských kotárů na Zlín, Kroměříž, Brno…

Až na opomenutí poskytnutí slev na začátku jsme prožili opět skvělou Valašskou noc naturistů, která patří stabilně vedle stejně oblíbených Naturistických Olomoucí ve středu Moravy k velmi oblíbeným.

Mockrát děkuju vedení Bazénu Valašské Meziříčí za trpělivost, kterou s námi v tyto noční hodiny mají.
Mockrát děkuju Mirdovi Koumarovi za skvělé fotky, Radkovi za skvělou mandloňovici a v neposlední řadě všem pomocníkům, kteří se před i během večera starali o zdárný koloběh všech našich atrakcí. Velký dík patří také Radiu Valašsko za zvukovou pozvánku před touto akcí.

FOTOGALERIE TÉTO VALAŠSKÉ NOCI NATURISTŮ
Následující Valašská noc naturistů: sobota 9. 2. 2013, 20–23 hod. Plakát ke stažení
Hlavní strana Valašských nocí naturistů.

Valašská noc naturistů 5. 1. 2013, 20-23 hodinValašská noc naturistů 5. 1. 2013, 20–23 hodin


Naturista KlubNaturista Klub
5
 
-

ValMez - Velmi dobré fotky

Vložil Roland Jitka, 13. Listopad 2012 - 0:29

Mirdak je prostě dobrý fotograf. Bolestí posledních měsíců je kvalita fotek z ostatních aquaparků. (Nikoliv, že by byly vyfoceny špatně, ale fotí se jedno a to samé.) Fotí se prostě jen závěrečné malování na tělo a připadně skupinové foto.
Takové ty momentky jako jsou zde na Valmezu, v ostatních aquaparcích chybějí. Je to škoda, lidé z opačných konců republiky si chtějí prohlédnou i celou halu aquaparku a jeho možnosti, nikoliv jen lidi při vyhlašování vítězů. Pro autory článků je pak snadnější vybírat atraktivní fota, než když musím použít všechny, které jsou z jednoho místa nebo na jedno brďo, aby v článku a galerce vůbec něco bylo.

Ohledně fotek musím pochválit Kamila v Miličíně, za dokumentaci úplně všeho a pak se do článků a do galerií vybíralo jedna báseň.

Dobrou variantou bylo i dva fotografové což se použilo dvakrát v Čestlicích a jednou v Babylonu. Výsledky byly super.

 
-

Sleva

Vložil M.Dr., 13. Listopad 2012 - 20:23

Ne že by nás to zruinovalo, když jsme zaplatili plnou cenu, ale když vedení AP slíbí slevu, má slib dodržet. A propříště slibuji, že jestli mi bude poskytnuta sleva ze vstupného, tak ji věnuji klubu. Jen mi to možná bude potřeba připomenout, kdybych zapomněl [Svatozář]