NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naše první Valašská noc naturistů

Vložil Mirda, 21. Březen 2011 - 11:22

Opět jsme se vydali na akci, kterou pořádá NATURISTA.CZ. Tentokráte to byla cesta na Valašsko, do našeho hlavního města – Valašského Meziříčí . Z Holešova – jsme pohraniční město Valašského království, to není tak daleko, ale při předcházejících akcích nám do toho vždy něco vlezlo a tak to pro nás byla premiéra. Po příjezdu jsme si jako vždy zakoupili vstupenky a vyrazili jsme do šaten. Systém skříněk stejný jako v Olomouci nás již nepřekvapil a tak jsme po krátké chvíli mohli být již plně připraveni na ochutnávku zdejší nabídky atrakcí.


HLAVNÍ STRANA VALAŠSKÝCH NOCÍ NATURISTŮ
Postupně jsme vyzkoušeli jednotlivé části – relaxační bazén, vířivku, perličky, masážní trysky a další atrakce. Několikrát jsme zavítali i do „proudového kanálu“, v jehož středu se nachází houpací bazének, ve které jsme se opravdu vyřádili dosytnosti. Zajímavá byla i tryska v „zákoutí za mostem“. Dalo se na ní vyzkoušet, jak dokáže proud vody nadnášet a když člověk zkusil přišlápnout proud vody, který vycházel ze dna, tak měl dokonale namasírovány chodidla.
Také jsme samozřejmě neopomenuli vyzkoušet solnou vířivku. Tady jsem musel zůstat sedět na schůdkách. Ne snad pro to, že by nebylo kam sednout, ale oproti klasické vířivce jsem velmi „čouhal“ z vody a velký rozdíl v teplotě vody a vzduchu způsoboval pocit chladu a tak jsem se snažil zůstat pod vodou. Jako správní nevěřící lidé jsme samozřejmě zkoušeli, zda je opravdu voda slaná – opravdu byla slaná.
Naše Marinka samozřejmě chtěla vyzkoušet i atrakce dětského bazénku a tak jsme navštívili i ten. Tady si Marinka vyzkoušela nejen skluzavku, ale i ostatní atrakce – ježka, nosorožce i zvon. Po chvíli hraní se opět chtěla vrátit do relaxačního bazénu.
Také jsem musel vyzkoušet zdejší tobogán. Marinka se zatím ještě na tobogánech bojí, tak jsem musel sám. Jízda byla dobrá, jako obvykle bez plavek celkem rychlá, i když tobogán v Brně se mi zdá rychlejší. Pouze teplota vzduchu na schodech k tobogánu by mohla být vyšší. Možná to bylo dáno tak vyšší teplotou v bazénech, ale o tom až později.
Vzhledem k rozpoložení naší Marinky, která chtěla dovádět v relaxačním bazénu jsme nestihli vyzkoušet klasický plavecký bazén, kde se dalo jistě velmi dobře zaplavat. Jen jsme zaregistrovali, že tam měl Ivo jako obvykle aquazorby a chodili si tam lidé zaplavat.
Teď již k samotnému aquaparku. Velmi mile nás překvapila teplota vody zdejších bazénů. Relaxační bazén se spoustou atrakcí měl přes 30°C, vířivka ukazovala dokonce 33°C. To bylo pro relaxaci úplně skvělé. Další z milých překvapení byl celkový vzhled všech prostor. Příjemné oranžové naladění, dřevěná konstrukce stropu i uspořádání atrakcí umocňovalo příjemnou náladu, která panovala v celém areálu. Nálada byla tentokráte natolik pohodová a uvolněná, že se ani nikomu nechtělo do jindy velmi oblíbené soutěže v malování na tělo. Připravené místa na malování tentokráte zela prázdnotou. A abych se přiznal, tak se tentokráte ani nám nechtělo. Neměli jsm před akcí vymyšlené téma a bazény lákaly natolik, že malovat budema zase až příště.
Celý večer jsme si užili atrakcí a ani jsme se nenadáli a už tu byla téměř jedenáctá hodina a bylo potřeba balit a jet domů. Pomohli jsme Ivovi zabalit trampolínu a nachystané malování a už chtě nechtě jsme museli do šaten a domů.
Děkujeme Ivovi i vedení aquaparku za krásně strávený večer a budeme se těšit, že se přijedeme podívat na další Valašskou noc naturistů.
Mirda
 www.koumarovi.cz


Ivo Žurek:
Děkuju Mirdovi za vyčerpávající zážitky. Jen bych chtěl dodat, že v porovnání s minulou – velmi posmutnělou Valašskou nocí naturistů o Dušičkách 2010, se tentokrát sešla opravdu velmi veselá společnost v počtu kulatých 111 naháčů a tento sobotní večer stál opravdu zato. Valašskomeziříčský aquapark je bezpochyby ze všech moravských areálů nejhezčí, nejútulnější a nejpraktičtější. proto by byla velká škoda ho nevyužívat. Pokud se tady bude scházet taková společnost jako v sobotu, tak to bude ve ValMezu s naturismem na věčné časy a nikdy jinak.
Omlouvám se za absenci větších atrakcí, které jsem musel nechat doma kvůli poruše auta – přijel jsem jen příručním vozítkem s 1 aquazorbem.
Na mě nejvíc zapůsobilo osvětlení ve wellnessu – všude jen samé svíčky. To se opravdu jinde nevidí a tady to bylo velmi působivé.
Děkuji vedení Aquaparku Valašské Meziříčí za poskytnutí areálu a budeme se těšit na podzim opět tady ahoj!


Fotografované osoby (nebo zákonní zástupci) osobně souhlasí s pořizováním fotografií. Ostatní návštěvníci nejsou v žádném případě fotografování.

 

Saunové esence pro tento večer poskytuje:
Finská sauna.czFinská sauna.cz
5
 
-

ValMez

Vložil Count Grischnack (bez ověření), 21. Březen 2011 - 16:52

Ano ano i nám se ve ValMezu velice líbilo…atrakce a celková pohoda..nedalo mi než taky přijít se svou troškou domlýna ohledně osvětlení Wellnesu..prostě nádhera…ačkoliv tam zřejmě někdo nad svíčkou opomenul ručník…navíc ty parní sauny…no hezký zážitek…

 
-

Áno, ValMez super

Vložil M.Dr., 21. Březen 2011 - 17:37

dokonca sme pri odchode zistili, že tam boli aj krajania z Kysúc – vedľa nás parkovalo auto s čadčianskym číslom. Prekvapenie to bolo také veľké, že som sa len zmohol na poznámku „Aha, Kysuce“ a nespýtal som sa, odkiaľ presne sú. Takže by bolo príjemné, keby sa nám cez naturistovu poštu ozvali a mohli by sme sa možno v budúcnosti dohodnúť na spoločnej ceste aj ďalej, napr. do Čestlíc a ušetriť tak náklady na cestu. [Spiklenec]

 
-

Ahoj vsem pohodovym

Vložil SCORPIO (bez ověření), 21. Březen 2011 - 18:59

Ahoj vsem pohodovym naturistum, zejmena tem ze sobotni Valasske noci. S partnerkou jsme se takove akce zucastnili poprve a jsme velmi mile prekvapeni. Prijemni lide, krasne prostredi a skvela atmosfera. Dosud jsme navstevovali jen nudaplaze v lete, ale uz ted se tesime na dalsi natur noc, treba tu v Olomouci. Dik za takove akce!

 
-

ValMez

Vložil Pepper, 21. Březen 2011 - 20:49

Snad nebude další až na podzim… v sobotu mi to nevyšlo. [Pláč]

 
-

ValMez byl úžasný !

Vložil milda (bez ověření), 23. Březen 2011 - 0:06

Valašská noc konaná při úplňku 19.3.2011 byla opravdu zdařilá. Nejprve jsem strávil romanticky – relaxační pobyt ve wellnessu, hodně tlumené osvětlení při svíčkách bylo ideální i pro naturisty začátečníky. Výborné jsou zejména parní sauny, moc se mi líbila ta provoněná bylinková. U relaxačního bazénu panovala uvolněná a pohodová atmosféra, potkal jsem tam i několik známých. Vídeňská káva u mokrého bazénu mi po předchozím pobytu ve vířivce moc chutnala. Před 23. hodinou jsem krátce hovořil s mladou naturistkou z Kroměříže, byla zde poprvé a podle jejích zářivých očí bylo znát, že byla moc spokojená. Děkuji Ivo Žurkovi za skvělé zážitky. Snad by bylo možné, aby se takové akce konaly třeba jednou měsíčně – v sobotu mezi 20.-23. hodinou stejně nejspíše moc textilofilních lidí aquapark nenavštěvuje. Těším se na další akci. [Úsměv]


Žurek: Před naším sobotním začátkem bylo v AP 190 textiláků, takže máme co dohánět. Můj rozhovor s vedením po akci byl ve smyslu, že 4× za rok maximálně. Kdyby nás tam bylo opravdu 200, tak se dá jednat o častějším konání. 111 naháčů je tak akorát na nezrušení akce.

 
-

Propagace

Vložil M.Dr., 23. Březen 2011 - 18:14

Já mám pocit, že aquaparky vesměs (čest výjimkám) přistupují k naturistickým akcím tak, že „povolíme jim koupat se nahatí, ale nikdo o tom nemusí moc vědět“. Například tentokrát byl u vchodu ve ValMezu pouze papír s textem „Dnes provoz do 19:30“. Žádná informace, že od 20:00 je tam naturistické koupání. Asi ve čtvrt na osum jsem si všiml dvojici mladých lidí, kteří se ptali, jestli opravdu jen do 19:30. Paní pokladní jim to potvrdila, ale už se nedověděli, že by mohli zůstat, kdyby se chtěli vykoupat bez plavek.

Přesto, nebo právě proto považuji 111 návštěvníků za slušné číslo. Nevím, kolik přesně nás bylo v Olomouci, ale občas jsem se tam podíval na ukazatel a neviděl jsem tam číslo větší než 88. Přitom těsně před ukončením textilního provozu tam svítilo přes 180.

A ještě k osvětlení – na podzimní noci bylo ve ValMezu tlumené osvětlení i v plaveckém bazénu a mám pocit, že také relaxační bazén byl méně osvětlený než tentokrát.


Žurek: Tak AP Valašské Meziříčí patří k těm, kteří nám vychází (mimořádně) vstříc. Na podzimní n-akci využili i svoje volné reklamní minuty v rádiích, aby nás zpropagovali. (Podobně se starají i na Olešné) Info na jejich stránkách je samozřejmostí. Je ale pravda, že na této akci vznikl jakýsi šum, když (nevím z jakého důvodu) vedení pojalo naši akci jako ryze soukromou akci a ostatním návštěvníkům to tak prezentovali. Já jsem s paní Wrzeckou stále v kontaktu a toto jsem jí už říkal. Napříště umístím naši plachtu 14 dnů dopředu ke vchodu do AP. Stejně tak jako v jiných areálech. Vnímavost lidí je ale obdivuhodně mizivá [Šokovaný] . Lidi jdou prakticky jakoby s klapama na očích k pokladně a nekoukají se napravo-nalevo – moje zkušenost ze všech areálů, hlavně z Babylonu, kde je opravdu plakátů a podobných upozornění hned od vchodu spousta a mnoho lidí přijde do aquaparku a v lepším případě se „hrozně diví“…
Samozřejmě ale nejlepší propagace je osobně doporučit návštěvu svým známým. Přece jen zpráva v rádiu je odtažitá a dává svým způsobem průvan různým spekulacím… Spousta lidí mi říká: „Bez plavek v Chorvatsku normální – v aquaparku v zimě nenormální“ a podobně, takže je to svým způsobem pořád ještě pro spoustu lidí novinka nesmrsknou svoje n-vyžití na 2 letní měsíce, popř. 14 dnů n-dovolené v Chorvatsku mezi skálama…
Naturistův občasník vydám až od podzimu, protože v současném období bylo velmi nejasno s termíny (Ostrava, příp. Uh. Hradiště), takže jsem ho nedělal. Budou jednotlivé plakáty – Babylon, HK, Brno… Pravděpodobně už ke stažení zítra během dne.


Mně se zdá, že ve ValMezu berou naturistické akce jako soukromé už od začátku, četl jsem totiž v jejich návštěvní knize reakci na „stížnost“ jednoho mladíka, že mu plavčík vytýkal, že u bazénu políbil svou dívku: „My neposkytujeme službu líbání na veřejnosti. Můžete jít na noc naturistů a na této soukromé akci si můžete dělat co chcete“. I podle toho si mohou textiláci dělat obrázek o tom, jaké nepřístojnosti tam ti naháči dělají [Zmatený]

Ale je pravda, že na jejich stránkách info mezi aktualitami bylo.

 
-

Když už čtu o Olešné....

Vložil Simona (bez ověření), 23. Březen 2011 - 8:30

My jsme s přítelem jeli do Olešné až z Královéhradecka :o) A upřímně řečeno, chování paní u vchodu bylo hrozné… to že po nás čipy málem hodila a „Další!!!“ mi hučelo v uších ještě asi hodinu – to bych ještě polkla, ale ve 22:55 začala v šatně vyřvávat, že už budou zavírat, tak ať sebou pohneme…no to jsem fakt „nežrala“…nejsem z žádného velkoměsta, ale i tohle na mě bylo moc. Takže věřím, že propagace dobrá, ale chování zaměstnankyň otřesné! [Zmatený]


Žurek: Ano, chování personálu je různé… Na Olešné záleží na směně, minule byly naopak všechny obsluhující v pohodě. Jinde to není s křikem, ale je pravda, že se nás snaží dostat z areálu ven. Je pravda, že naše akce končí vždy 2–3 hodiny po jejich normální zavíračce, navíc soboty… Pro ně je to z pohledu zaměstnance nepochopitelné prodloužení pracovní směny.
Já vždycky balím dobrou hodinu po konci akce a někde mi taky připomínají, že bych měl už vypadnout. Jinde se semnou uklízející plavčíci v pohodě baví a přitom uklízejí, záleží na člověku.
Nakonec je potřeba vědět, že i personál má nakonec svůj určitý hlas, který spolurozhoduje o dalším konání n-akcí. V Ostravě se jim nelíbilo, že chodí lidi svlečení už od skříněk, slovo dalo slovo a v Sareze mají naturisti útrum jednou pro vždy. Většina provozovatelů prostě nemá zájem si přidělávat starosti, oni mají svoje otevírací hodiny a víc je nezajímá a popravdě nemusí zajímat. Zvláště když jim neuděláme nijak extra vyšší návštěvnost.

 
-

Pokud chtějí, aby se lidi

Vložil Simona (bez ověření), 23. Březen 2011 - 9:25

Pokud chtějí, aby se lidi bavili, přijeli znovu a vzali sebou i svoje známé, tak by se přece měli trošku snažit ne? Logicky… ne nadarmo se říká „Náž zákazník, náš pán“ Chápu, že se jim tam nechce tvrdnout dlouho, ale není to přece každý víkend ne? Babizna tam řvala jak nepříčetná, opravdu mě to dost zaskočilo… na první naturistickou party mě přítel vzal do Babylonu, tam je to uplně jiný kafe. Mimochodem – už se těším na sobotu!! Ani stoupající cena benzinu nás nezastaví! [Vyplazený jazyk]

 
-

Ahoj, byli jsme s Vámi na ValMezu

Vložil zmrzlina (bez ověření), 24. Březen 2011 - 8:46

Ahoj, byli jsme s Vámi na akci poprve a byli jsme nadšení. My jsme měli u vchodu štěstí na hodnou paní, která nám vlídně poradila, kam jít a co dělat s čipem, a pak už šlo všechno hladce. Prostředí a atmosféra super – chválím všechny děti, které mě osobně překvapily klidným – ve smyslu neuřvaným a necákavým – chováním a přirozeností. Pečlivě jsme si před Valašskou nocí nastudovali body slušného chování na natur akcích, a znovu hned po příjezdu domů – takže tomu pánovi, který byl v dámských sprchách zcela viditelně SÁM a mydlil se tak neurvale, že zíral na všechny kolem, vzkazuju, že příště si na něj počíhám! [Rozzlobený] Jinak moc děkujeme organizátorům a těšíme se na příště!! [Úsměv]

 
-

Slušné chování na natur akcích

Vložil Simona (bez ověření), 24. Březen 2011 - 10:59

Omlouvám se všem mužům, že jsem v Liberci byla s přítelem v pánské sprše, ale měli jsme jeden šampon na vlasy a uznali jsme, že když žena jde do pánských sprch, je to lepší, než muž do dámských. A navíc jsem se přítomných pánů dovolila, jestli je to neotravuje, kupodivu nikdo nebyl proti :o)))) Takže doufám, že jsem nic špatného neudělala… možná jsem se taky neurvale mydlila, ale to jen proto, že jsem spěchala!!! [Smích]

 
-

Sprcha

Vložil Pepper, 24. Březen 2011 - 12:20

Chtěl bych vidět muže, kterému by to vadilo, pokud ovšem dotyčná např. výslovně nezavazí (občas se přihodí [Smích] ).

 
-

RE: Sprcha

Vložil Simona (bez ověření), 24. Březen 2011 - 15:19

No, taky jsme si to tak s přítelem říkali :))) Já tohle opravdu neřešim… když jsem tam nikomu nevadila, tak co. A bylo to příjemný – nebyla tam hora uječených žen (a to jsem taky ženská… ) [Smích]

 
-

RE: Sprcha

Vložil Pepper, 24. Březen 2011 - 21:56

Tak to vás teď budeme muset dávat za příklad ostatním… [Spiklenec]

 
-

Nepochopení

Vložil stpetr, 24. Březen 2011 - 22:13

Zdravim všechny naháče. A musím se ozvat také. Zmrzlině nevadí chlap v dámské sprše, ale to, že tam byl zcela viditelně SÁM, SINGLE, ONE (a pro Simonku ještě jednou SÁM nikoli v páru nebo s rodinou). V dámské sprše jsem byl za přítelkyní také a kupodivu tam žádné uřvané fůrie nebyly, ale o tom to není, je to o určité slušnosti a zde ve společenství naturistů nastavených pravidlech chování. [Spiklenec]

 
-

Nepochopení?

Vložil Pepper, 24. Březen 2011 - 22:59

Myslím, že jsme to všichni pochopili. A Simona snad jenom popsala „opačný“ případ, ani mě nenapadlo, že by to mohla být narážka na Zmrzlinu…

 
-

Pochopení

Vložil Simona (bez ověření), 25. Březen 2011 - 7:50

Vůbec to nebyla narážka, prostě jsem si na to vzpoměla. Jak se přítel chlapíků ptal, zdali to někomu vadí, prostě příklad :) A za příklad mě klidně dávejte, to mě jenom potěší! A všechny chlapi, co tam jdou sami, bych neodsuzovala. Třeba se jen chtějí seznámit, ne? [Spiklenec] Neřikam, že sprchy nás žen jsou plné fůrií (to bych si nedovolila!)ale u Vás chlapů je větší klid.

 
-

Přece jen pochopení.

Vložil Panda, 25. Březen 2011 - 9:07

Přátelé, když ještě za starých časů fungovala ostravská Čapkárna, tak tam byly otevřeny jen jedny sprchy. A nepapamatuji si, že by došlo k nějakému podobnému problému. Spíš naopak, lidi si dávali přednost, navzájem se respektovali … možná to bylo tím, že jsme se většinou navzájem všichni znali, ale ani nové příchozí z nějakých společných sprch snad nikdy vyjeveni nebyli. í

 
-

Za starých časů...

Vložil Simona (bez ověření), 25. Březen 2011 - 10:58

To bylo všechno jinak. Já jsem prý ještě pískle, ale pamatuju cukr za 9 korun, jako malá jsem všechny nahlas zdravila (a znát sem je ani nemusela), pamatuju respekt z učitelů, neplacení u doktorů a v lékárnách a benzin za 24 Kč… časy se dost mění. Teď se stačí na někoho blbě podívat a je z Vás úchyl, případně holka, co chodí na n-party je hned exhibicionistka… Teď nevim, zda se smát nebo brečet [Radši mlčet]

 
-

Brečet nééé!

Vložil Pepper, 25. Březen 2011 - 11:08

Brečet nééé! [Šokovaný]

 
-

:o)

Vložil Simona (bez ověření), 25. Březen 2011 - 11:51

Slza zatlačena… [Smích]

 
-

...

Vložil Panda, 25. Březen 2011 - 14:26

Ono to zase není tak dávno, tři, čtyři roky zpět … já zase pamatuju časy, kdy jsme se svlíkli na nudapláži a připadali si jako disidenti. No a ejhle, už se to zase vrací.

 
-

***

Vložil Simona (bez ověření), 25. Březen 2011 - 15:02

Jo tak to je pravda…v létě jsme byli na jedné takové smíšené pláži. Přišel tam pán s manželkou a asi s kamarádem/synem, těžko říct. Paní si chtěla sundat podprsenku a manžel na ní "No prosim tě, moc se neodhaluj… " Upozorňuji, že my leželi asi o 8 metrů dál uplně nazí!!!!! :o)

 
-

právo VETA

Vložil Pohodička (bez ověření), 26. Březen 2011 - 11:27

Pokud jde o jakékoli alternativní jednání na nuda akcích, platí právo VETA. Když jediná žena požádá muže v dámské sprše aby byl tak hodný a odešel, muž odejde. Když jediný muž požádá ženu v pánské sprše, aby odešla, žena odejde do dámské. Když jediný návštěvník požádá miliskující se pár, aby si to nechali na doma, tak pár toho nechá a splyne s davem. [Tmavé brýle]

 
-

nahota jen tak

Vložil vojak85 (bez ověření), 26. Březen 2011 - 13:11

domnívám se, naturistovi nevadí jiní cizí lidé a když si někdo splete sprchy tak je to fuk, nebo jste povrchní?

 
-

Vy furt řešíte voloviny

Vložil Gwynbleidd, 26. Březen 2011 - 16:30
Obrázek uživatele Gwynbleidd

U nás ve Frenštátě v sauně jsou sprchy odjakživa společné a nikdy to nikomu nevadilo. Pokud ženskou někdo očumuje tak ať to dá vědět a řeší to namístě, ale nevím co to má společného se sprchou. Když bude z metru očumovat u bazénu, to už vám vadit nebude? Když někomu vadí být a sprchovat se nahatej, tak ať tam prostě neleze a basta.

 
-

Naturisti-filozofové a voloviny

Vložil Gery, 26. Březen 2011 - 15:45
Obrázek uživatele Gery

Skutečně, máš pravdu! Rozum z toho zůstává stát, jaké tu řeší, „naturisti-filozofové“, voloviny. Ještě aby jim tak (jak říkal J.Grossmann) spadnul do kanálu doutník :-) Nechcete si ten naturismus užívat trochu víc bez těch volovin a „nechat je koňovi“? Vždyť si jinak, chudák Ivoš, bude muset nechat vyvinout, na tyhle Vaše blbiny, nějaký „filtr“ :-)

 
-

nemůžu než jen souhlasit

Vložil vojak85 (bez ověření), 26. Březen 2011 - 16:40

na koupáku se lidi sprchujou na „veřejnosti“ v plavkách a komu to vadí. někdo se podívá, někdo ne. a očumování neřeší nikdo, nebo tu je někdo puritán. tak nahoťte doma ať máme klid od vás. však doma taky nemáte oddělené sprchy nebo jo?

 
-

Filtry na voloviny by nebyly potřeba, kdyby

Vložil zurek (bez ověření), 26. Březen 2011 - 17:45

Kdyby se všichni drželi tématu. Téma, které se tady dostalo do nechtěných mezí bylo: „Pán v dámských sprchách byl sám a po tuto dobu se tam pod rouškou mydlení ukájel“. Toto by si zasloužilo odsouzení diskutujících a uzavření tématu.

 
-

zurek

Vložil vojak85 (bez ověření), 26. Březen 2011 - 18:12

narozdíl od vás se všichni držíme tématu a pokud já vím, tak masturbaci mytím neskyru, ono za 10 sekund kdo se udělá, takže kdo ví jak to bylo

 
-

je to divné

Vložil Roland Jitka, 26. Březen 2011 - 22:43

Zvláštní na těchto diskusích je , že jeden možná trochu divný člověk dokáže rozvinout diskusi , tedy její rozvinutí ohledně někoho , kdo byl ve sprchách a neměl tam co dělat . Diskuse naturisty se se rozeběhnou jen v připadě , že se něco takového stane nebo se nekdo s někým nepohodne ,jinak běžné přispěvky se tady vyskytují víceměně sporadicky . Zkuste se přátelé diskutující zamyslet nad tím co vlastně příspěvek přináší . Nazev tohoto vlákna je Valašská noc naturistů a podívejte kam se diskuse zvrtla . Prosím vás přispívejte vecně k tematům k cestám ,dovoleným , k natursitickým akcím ,k cestopisum a nikoliv nevytvářejte co nejdelší vlákno k nějakému nahodnému pseudoproblému .

Zkuste se zamyslet nad tím a vžit se do pozice člověka, který nad naturismem teprve přemýšlí a hledá informace a najde diskusi o Hádce naturistů , nebo že v dámské sprše okukoval někdo ženy , ženu . Tento člověk jistojistě hned přemluví svoji manželku a své děti . aby se zučastnili nějaké naturistické akce a pro jistotu jim ještě ukáze diskuse na vebu naturista Jistě bude zbytek rodiny nadšením bez sebe a hned budou hledat nějakou akci naturistů. Měli bychom se snažit o naplnění naturistických akcí , naturistických pláží i naturistických dovolených svými přispěvky fotem a diskusí o nich a tím ziskavat nerozhodné lidičky . Tento zpusob vedené komunikace v diskusích považuji za poněkud neštastný a jako naturisti sami si způsobíme , že budeme ohroženým druhem . Ani pro majitele aquaparků to není úplně dobrá reklama jak těch stávajích , tak těch co se pro naturistickou aktivitu teprve rozhodují .

Ivoš bude muset udělat nějakou spamárnu ,stěžovatelnu nebo prostor , který bude pod heslem (které ale nikomu neřekne ) a kde skončí všechny přispěvky takzvaně mimo téma , nebo příspěvky které vedou zajimavou a plodnou diskusi úplně nesmyslným směrem . [Úsměv]

 
-

Většina těch absurdních

Vložil Jarda2, 27. Březen 2011 - 14:50

Většina těch absurdních diskusí vzniká na základě příspěvků čerstvě zaregistrovaných uživatelů. Úplně by stačilo zavést rozumnou čekací dobu – třeba 3 měsíce – až po které by mohl nově zaregistrovaný uživatel vkládat příspěvky.

 
-

souhlasím

Vložil vojak85 (bez ověření), 27. Březen 2011 - 15:08

Souhlasím, klidně 5–6 měsíců. já původně neplánovak reakci, ale dodám že kdyby ty sprchy byly společné, tak by tahle diskuse měla jiný charakter. toť vše a zdraví naháč z Opavy

 
-

***

Vložil Simona (bez ověření), 28. Březen 2011 - 8:58

Na rozvíjející se diskuzi nevidím nic špatného. Někdo tu zmínil společné sprchování, tak jsem jen řekla svoji zkušenost. Na tom opravdu nevidim nic špatného…

 
-

Pod pojmem „absurdní diskuse“

Vložil Jarda2, 28. Březen 2011 - 11:50

Pod pojmem „absurdní diskuse“ nemyslím ani tak tuto konkrétní, to už tady byly daleko absurdnější.