NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Věstonická Venuše 2023

Vložil Lenka a Jarek, 7. Říjen 2022 - 23:48
09.06.2023 17:00
11.06.2023 14:00

Plákátek Věstonické Venuše 2023Plákátek Věstonické Venuše 2023

Od pátku 9. června 2023 se uskuteční tradiční víkend Věstonická Venuše pořádaný Českomoravskou federací naturistůATC Merkur v Posohlávkách na FKK pláži za tavernou NAHÁČku.

Ubytování v kempu si každý zajišťuje sám, stravování bude možné v taverně NAHÁČku – pokud se opět přihlásí min. 20 zájemců, budeme mít zajištěnou plnou penzi od páteční večeře do nedělního oběda (cena bude upřesněna počátkem roku).

Hlavní program bude v sobotu 10. června 2023. Můžete se těšit na nuda běh, turnaj v Pétanque, orientační běh po pláži, hod vodou a další tradiční aktivity pro děti i dospělé. Od taverny NAHÁČku budeme mít celý den zdarma k dispozici hřiště na volejbal. Odpoledne pak proběhne vyhlášení vítězů v soutěžích a navazovat bude večerní živá hudba. Stejně jako loni se můžete těšit na hudební duo Midnight express.

V neděli pak bude volný program, na který bude k dispozici Pétanque, hřiště na volejbal a dostatek místa pro opalování na pláži. Na závěr nás čeká oběd a odpolední rozloučení.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, můžete mi napsat na jarek.dytrych@gmail.com, na Facebooku nebo Discordu (jarek.dytrych#7502).

Pokud budete mít zájem o plnou penzi, napište mi prosím počet dospělých, počet dětí a případné speciální požadavky (vegetariáni apod.), ať vím, kolik jídel objednat a jaká omezení nahlásit. Jídla se budou vydávat oproti lístkům, které dostanete po příjezdu oproti platbě (lze pouze v hotovosti).

Stejně jako v předchozích letech smí na místě fotit pouze oficiální fotograf Libor Hromek. Ty, co budou mít zájem nechat se vyfotit, prosí, aby si nezapomněli vzít flash disk na fotky.
0