NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Věstonická Venuše 2024

Vložil Lenka a Jarek, 23. Listopad 2023 - 23:46
07.06.2024 17:00
09.06.2024 14:00

Plakátek Věstonické Venuše 2024Plakátek Věstonické Venuše 2024

Od pátku 7. června 2024 se uskuteční tradiční víkend Věstonická Venuše pořádaný Českomoravskou federací naturistůATC Merkur v Posohlávkách na FKK pláži za tavernou NAHÁČku. Akce je veřejně přístupná a vstup na akci je zdarma – platí se pouze vstup do ATC Merkur, případně si v ATC lze přikoupit i vstupné na Festival Radosti a Života pod Pálavou, který se koná ve stejném termínu.

Ubytování v kempu si každý zajišťuje sám, stravování bude možné v taverně NAHÁČku – pokud se opět přihlásí min. 20 zájemců, budeme mít zajištěnou plnou penzi od páteční večeře do nedělního oběda (dospělí: 590,– Kč/den, oba dva dny za 1080,– Kč, děti: 490,– Kč/den, oba dva dny za 980,– Kč). Objednáním plné penze přispějete na sobotní živou hudbu, kterou nám letos zahraje kapela KORNET.

Hlavní program bude v sobotu 8. června 2024. Můžete se těšit na nuda běh, turnaj v Pétanque, orientační běh po pláži, závod v plavání, hod vodou a další tradiční aktivity pro děti i dospělé. Od taverny NAHÁČku budeme mít celý den zdarma k dispozici hřiště na volejbal. Odpoledne pak proběhne vyhlášení vítězů v soutěžích a navazovat bude večerní živá hudba.

V neděli pak bude volný program, na který bude k dispozici Pétanque, hřiště na volejbal a dostatek místa pro opalování na pláži. Na závěr nás čeká oběd a odpolední rozloučení.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, můžete mi napsat na jarek.dytrych@gmail.com, na Facebooku nebo Discordu (jarek.dytrych).

Pokud budete mít zájem o plnou penzi, napište mi prosím min. týden předem počet dospělých a počet dětí a zda ji chcete na oba dva dny, nebo jen od sobotního oběda do nedělního rána, ať vím, kolik jídel objednat. Pokud jste vegetariáni, tak to prosím také napište, abych objednal alternativní menu. Jídla se budou vydávat oproti lístkům, které dostanete po příjezdu oproti platbě (lze pouze v hotovosti). V ceně plné penze bude opět započítán příspěvek na hudbu. Kdo nemá zájem o plnou penzi, může dobrovolně přispět na místě v hotovosti, nebo darovat ceny do soutěží. Pomoc s organizací dalších soutěžních disciplín je vítána (děkuji zde za loňský závod na paddleboardech a turnaj v badmintonu).

Stejně jako v předchozích letech smí na místě fotit pouze oficiální fotograf. Ty, co budou mít zájem nechat se vyfotit, prosím, aby si nezapomněli vzít flash disk na fotky.

Program bude zveřejněn níže na této stránce počátkem roku 2024.
5
 
-

Venuše

Vložil peťanpraha, 5. Prosinec 2023 - 11:56

Super, díky za zvadlo :). Těším se a dorazím.