NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Věstonická Venuše 2024

Vložil Lenka a Jarek, 24. Listopad 2023 - 0:46
07.06.2024 17:00
09.06.2024 14:00

Plakátek Věstonické Venuše 2024Plakátek Věstonické Venuše 2024

Od pátku 7. června 2024 se uskuteční tradiční víkend Věstonická Venuše pořádaný Českomoravskou federací naturistůATC Merkur v Posohlávkách na FKK pláži za tavernou NAHÁČku. Akce je veřejně přístupná a vstup na akci je zdarma – platí se pouze vstup do ATC Merkur, případně si v ATC lze přikoupit i vstupné na Festival Radosti a Života pod Pálavou, který se koná ve stejném termínu.

Ubytování v kempu si každý zajišťuje sám, stravování bude možné v taverně NAHÁČku – pokud se opět přihlásí min. 20 zájemců, budeme mít zajištěnou plnou penzi od páteční večeře do nedělního oběda (dospělí: 590,– Kč/den, oba dva dny za 1080,– Kč, děti: 490,– Kč/den, oba dva dny za 980,– Kč). Objednáním plné penze přispějete na sobotní živou hudbu, kterou nám letos zahraje kapela KORNET.

Hlavní program bude v sobotu 8. června 2024. Můžete se těšit na nuda běh, turnaj v Pétanque, orientační běh po pláži, závod v plavání, hod vodou a další tradiční aktivity pro děti i dospělé. Od taverny NAHÁČku budeme mít celý den zdarma k dispozici hřiště na volejbal. Odpoledne pak proběhne vyhlášení vítězů v soutěžích a navazovat bude večerní živá hudba.

V neděli pak bude volný program, na který bude k dispozici Pétanque, hřiště na volejbal a dostatek místa pro opalování na pláži. Na závěr nás čeká oběd a odpolední rozloučení.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, můžete mi napsat na jarek.dytrych@gmail.com, na Facebooku nebo Discordu (jarek.dytrych).

Pokud budete mít zájem o plnou penzi, napište mi prosím min. týden předem počet dospělých a počet dětí a zda ji chcete na oba dva dny, nebo jen od sobotního oběda do nedělního rána, ať vím, kolik jídel objednat. Pokud jste vegetariáni, tak to prosím také napište, abych objednal alternativní menu. Jídla se budou vydávat oproti lístkům, které dostanete po příjezdu oproti platbě (lze pouze v hotovosti). V ceně plné penze bude opět započítán příspěvek na hudbu. Kdo nemá zájem o plnou penzi, může dobrovolně přispět na místě v hotovosti, nebo darovat ceny do soutěží. Pomoc s organizací dalších soutěžních disciplín je vítána (děkuji zde za loňský závod na paddleboardech a turnaj v badmintonu).

Stejně jako v předchozích letech smí na místě fotit pouze oficiální fotograf. Ty, co budou mít zájem nechat se vyfotit, prosím, aby si nezapomněli vzít flash disk na fotky.

Program Věstonické Venuše 2024Program Věstonické Venuše 2024

Menu pro Věstonickou Venuši 2024Menu pro Věstonickou Venuši 2024

5
 
-

Venuše

Vložil peťanpraha, 5. Prosinec 2023 - 12:56

Super, díky za zvadlo :). Těším se a dorazím.

 
-

Věstonická Venuše

Vložil George N-2014, 28. Březen 2024 - 21:32

Už se moc těším a v každém případě se zúčastním. Pokud bude dostatečný počet zájemců, mohl by se uskutečnit i badmintonový turnaj ve dvouhrách, nejen ve čtyřhrách. Plánuji přivézt s sebou značkovací spray, aby se mohlo vyznačit regulérní hřiště.

 
-

Ubytováni na V.V. Pasohlávky

Vložil Eda, 6. Červen 2024 - 10:54

Protože ze zdravotních důvodu se nemůžu zúčastnit Věstonické Venuše a mám zajištěn bungalov B-307 v ceně 1600 Kč, nabízím jej za tuto cenu dalšímu zájemci. Nabízím za 1200 Kč. Dvoulůžkový pokoj s WC, sprchou, B – 307

Eda. Přeji Všem naturistům krásné počasí, dobrou zábavu

 
-

Focení a natáčení

Vložil milan.k, 9. Červen 2024 - 13:37

Byli jsme s partnerkou na naturistické akci poprvé, bylo to fajn, počasí, program i voda, ale chtěl bych poprosit, aby se každý, kdo bude chtít fotit nebo natáčet, nejdřív zeptal. Na nudapláži bych to považoval za samozřejmost.

Díky, Milan

 
-

foto

Vložil peťanpraha, 9. Červen 2024 - 19:43

Ahoj, jak bylo inzerováno, na Venuši se akce fotí. Proč tomu tak je? Fotky nelze samozřejmě veřejně použít. Nikdo z přítomných k tomu nedal písemný souhlas. Je to pro ty, kteří se akce účastní. Přičemž je to tak, že účastníci dostanou či dostali pouze ty obrázky, na kterých nejsou ti, kteří se akce účastní poprvé, či jsou tam dokonce cizí osoby. Tyto fotky jsou odfiltrovány a nedostanou se k nikomu.

Je pravda, že bych si toto měl pohlídat, problém je, že mi s ohledem na to, že jsem nováček, není vždy jasné, zda jde o člověka, který patří „k nám“, či „cizinec“. Byla to moje chyba, za kterou se omlouvám, a příště se to pořeší jinak, abyste neměl zkažený zážitek.

 
-

Re: foto

Vložil milan.k, 9. Červen 2024 - 21:10

Ahoj, nešlo mi ani tak o focení tím velkým foťákem, ale o muže, kteří si bez zeptání natáčeli na mobil, když tam kamarádi cvičili acro.

 
-

foto

Vložil peťanpraha, 9. Červen 2024 - 21:35

Tak to je jiná. Kolegové z akrojógy k nám „patřili“, byli předběžně domluvení, jen to nebylo napevno (nevěděli, zda to stihnou), proto jejich program nebyl do ofiko programu zařazen.

Na Věstonické Venuši má oprávnění fotit jen oficiální fotograf. Což jsem byl já, případně Libor, který to dělal doposud. Lidí s mobily jsem si všiml a slibuju, že příště jim sám něco řeknu.

Pokud jste se zúčastnil jako přihlášený účastník, měl byste fotky dostat od Jarka dostat. Případně se přihlašte.

PS: „Velký“ foťák vypadá opravdu jinak :D. Používám OM system, takže vše menší než obvykle. Měl jsem jeden z větších objektivů, ale to je v přepočtu 80–300 mm 2.8. Na Canonu by to bylo dělo s dvojnásobnou délkou :). Používám to, abych se nemusel tolik přibližovat, ale přesto měl na fotce třeba jen obličej, nadto s výrazným separačním efektem. No, snad se vám budou fotky líbit, Jarek říkal, že jsou nejlepší v historii Venuše…

 
-

Lidi s mobily

Vložil Lenka a Jarek, 14. Červen 2024 - 13:08

Omlouvám se, jak nás na tu organizaci nebylo zrovna moc, prostě jsem zjevně neuhlídal všechno. V době, kdy se cvičila ta yoga, bohužel současně končily soutěže, chystaly se diplomy, hudba, … Fotících lidí s mobily jsem si bohužel nevšiml, i když jsem se to v rámci svých možností hlídat snažil. Pokud by mě na ně někdo upozornil, tak bych se s nimi samozřejmě okamžitě vypořádal. Pro příště v tomto prosím o asistenci – když vidíte, že se děje něco, co nemá, řekněte mi to prosím a budeme konat.

Jinak co se týče fotek, je to přesně jak píše Petr – všechny fotky jsem prošel a nových lidí, co na nich jsou, se zeptal, jestli fotky s nimi mohu dát ostatním účastníkům, nebo ne. Pokud jsem od někoho souhlas neměl, dané fotky jsem prostě vyřadil a nedostane je nikdo další. Fotky posílám šifrované přes šifrované spojení a jsou chráněné dvoufaktorovou autentizací (jedno heslo e-mailem, druhé na mobil).

 
-

Mobily

Vložil Jirka83, 15. Červen 2024 - 10:28

Ono je i škoda, že ostatním účastníkům je to lhostejné a neřeknou a nenapomenou. Když by na nudaplážích pánové proti nevhodnému používání mobilů bojovali stejně urputně a intenzivně jako hlídají a ohrazují se, když si stydlivější děvče nechá spodek od plavek, mohli by se tam lidé bezpečněji. (sorry, musel jsem si rýpnout)