NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Jaká zimní naturistická akce se vám nejvíc líbila?

Vložil Anonymní, 23. Duben 2009 - 7:12
Babylon Liberec
18% (12 hlasů)
Aquapalace Čestlice
36% (24 hlasů)
Vodní ráj Jihlava
2% (1 hlas)
Slunce Rýmařov
6% (4 hlasy)
Aquapark Olešná
11% (7 hlasů)
Moje oblíbená sauna u nás
8% (5 hlasů)
Nemám rád/a zimu
9% (6 hlasů)
Byl/a jsem v teplých krajích
0% (0 hlasů)
Holešovice Praha
3% (2 hlasy)
Jiné N-plavání
8% (5 hlasů)
Celkem hlasů: 66
0
 
-

A zase ten Prcek

Vložil Prcek (bez ověření), 23. Duben 2009 - 20:20

www.svobodni.estranky.cz zatím ještě jsou.

Docela hloupá anketa jak se mi zdá. Nic ve zlém. Kolik lidí, ale navštívilo, a to třeba prve a jen, ty Čestlice s nadšením a kolik jich jezdí běžně jinam? Podle toho se také pochopitelně odvíjí ty počty hlasů komu se kde nejvíce líbilo. A někdo ani jinam než na jedno místo nejezdí. Vůbec se nedá podle toho určit kde je asi lépe. Pokud někam přijde 800 lidí a jinam třeba 200 tak je to poněkud nepoměr. A v teplých krajích v zimě asi nebyl nikdo. Také mi připadá z ankety, že v Jihlavě to asi bude nic moc. Já dal pochopitelně ten Babylon že se mi tam opravdu líbí ze všeho nejvíce. Prostředí i ty podmínky provozu.


Žurek: Jestli máš méně hloupou anketu, tak ji můžeš navrhnout. Dobu tady byla jakási náhražka a nebylo člověka, který by něco navrhnul. Podle mě je dotaz, kde se mi v zimě nejvíc líbilo, docela příhodný. Odpovědí je na výběr dost, nebo můžeš klidně nějakou navrhnout. Já jsem chtěl otestovat, jestli se tady projeví to velké kvantum lidí, pro které znamená naturismus jen n-pláž (u moře) a do aquaparku by nikdy nešli.

 
-

re: anketa

Vložil PetrK, 23. Duben 2009 - 23:41

Prcku, to že ty nemáš na to vyrazit v zimě do teplých krajů, ještě neznamená že tam nejezdí nikdo. Já byl na přelomu roku 3 týdny v Thajsku (vzduch 30°C, voda 28°C), bylo to super, jen tam nejsou nuda pláže, tak jsem zaškrtl jinou možnost [Smích]

Anketa by se možná dala naklonovat z článku o dětech a nahotě

Petr

 
-

oki

Vložil Pohodička (bez ověření), 24. Duben 2009 - 7:46

Pohodička – filozof a naturista MEDY Pěkná anketa, alespoň si uvědomíme naše zimní možnosti.

 
-

Zase nepochopili Prcka

Vložil Prcek (bez ověření), 24. Duben 2009 - 9:19

www.svobodni.estranky.cz zatím ještě jsou.

Já proti té anketě nic nemám [Úsměv] . Jen jsem měl na mysli to, že se z ní nedá určit kde se lidem líbí nejvíce jak je to v nadpise. Pokud je zde nyní nejvíce lidí pro ty Čestlice tak to nejspíš znamená to, že tam bylo nejvíc lidí a jinde třeba ani nebyli. Kdyby byli všichni všude tak je to jasné. Ale ne takto. Třeba v té Jihlavě bylo jen pár lidí ve srovnání s jinými aquaparky atd. A mohlo to tam být nejlepší. Třeba oni o té anketě neví aby mohli hlasovat. Jiný návrh na anketu nemám protože mně připadají všechny hloupé. když se zde něco probírá co a jak komu třeba vadí tak z anket většinou vyplývá pravý opak. Tak na co jsou dobré ty ankety? Je to trapárna. Promiňte.

 
-

pohoda

Vložil Pohodička (bez ověření), 24. Duben 2009 - 20:31

Pohodička – filozof a naturista MEDY Prcku, neber to tak moc vážně. Ber to jako zábavu.

 
-

Jo pohoda.

Vložil Prcek (bez ověření), 24. Duben 2009 - 21:31

www.svobodni.estranky.cz zatím ještě jsou.

Vždyť já to zde neberu vůbec vážně. Proč myslíš, že píšu, že nepochopili Prcka? Dělám si srandu. I tu svou přezdívku beru jako fór. Já si jako prcek tedy nepřipadám [Úsměv] .

 
-

Zimní naturistická akce

Vložil adal, 13. Květen 2009 - 10:25

Hlasuji pro Jihlavu. Čestlice byly také vynikající. Člověk, který nechce přespat v blízkosti Prahy to má na konec Vysočiny více než dvě hodiny cesty.