NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Můj tip na vítězku MISS NATURA 2011

Vložil Anonymní, 15. Listopad 2011 - 16:08
Aneta
12% (9 hlasů)
Naturistka
17% (13 hlasů)
Jana Mia
13% (10 hlasů)
Katka
5% (4 hlasy)
Lucka
13% (10 hlasů)
Mirka
4% (3 hlasy)
Monika
25% (19 hlasů)
Žaneta
9% (7 hlasů)
Celkem hlasů: 75
5
 
-

Přeji

Vložil bledule (bez ověření), 20. Listopad 2011 - 8:41

hezké Vánoce :-) děvčata, protože to už tady, doufám, nebudete tak necitlivě viset v anketě, jako předtím zvířátka.

 
-

Všechny jsou vítězky.

Vložil Roland Jitka, 20. Listopad 2011 - 0:54

Měly by a zasloužili by si vyhrát všechny. Můj tip je …

 
-

Hlasování

Vložil nahatej.kluk (bez ověření), 20. Listopad 2011 - 1:05

Tak jo, nakonec jsem jeden tip udělal. A vidím i výsledek a docela mě mrzí, že například Mirka má tak málo hlasů. Podle mě působí jinak, než aby si zasloužila tak malý počet.

Soutěž Miss je nejen o kráse, ale i povaze… ta se těžko nějak exaktně hodnotí, ale zkusit se to dá. A je pak dobře, když taková vítězka může sloužit i jako příklad ostatním. Nicméně z přihlášených je skutečně těžké vybírat… po všech stránkách.

Je dobře, že tahle soutěž existuje – a že se do ní účastníci hlásí. Okolí aspoň uvidí, že naturisti nejsou banda uslintaných úchylů, ale že si dokážou ženské krásy vážit i trochu jinak, a asi i líp, než textiláci.

 
-

Já bych také rád hlasoval,

Vložil Měsíček (bez ověření), 23. Listopad 2011 - 0:38

Já bych také rád hlasoval, ale ani nevím jak kdo vypadá. Natož abych o nich něco věděl. Pro koho je určena tato anketa? Jen pro ty co se osobně znají nebo se potkávají na akcích? Když už tu ta anketa je, alespoň zde mohli mít své portréty s krátkým popisem.

Už jsem na to přišel. Máte tu nějakou foto galerii, ale jen pro ty co si zaplatí. Já nemám potřebu platit za to abych se díval na fotky takže mám smůlu.


Žurek: Všechny jsou názorně uvedeny ve veřejně přístupném článku. U vítězky i popis čemu se věnuje a kde pracuje.

 
-

Anketu nepovažuji za důstojnou

Vložil bledule (bez ověření), 26. Listopad 2011 - 14:21

Proč anketa o dívkách na pranýři pokračuje bez stanovení základních pravidel a informací i pro nezúčastněné diváky v této akci? Každé výběrové řízení má svá zveřejněná pravidla, na to jsem profesně zvyklá, tam také hodnotíme pořadí konkurentů podle zadaných parametrů, kterým jsou přisouzeny určité váhy. Navíc nač hlasovat, vždyť maskot Miss Natura 2011 byl/a již zvolen/a. Já jen doufám, že nám to všem přinese více užitku než neporozumění, rádi se podíváme do skanzenu a tak všeobecně budeme k sobě vstřícní. To bych si moc přála bez ohledu na vítěze v této anketě „MISS“, která ani vítěze nemůže mít! Pokud tato soutěž má být nevážná, tak k tomu postrádám indicie, ale opravdu oceňuji práci týmu NATURISTA a stmelení tísíce naháčů na jedné akci.