NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Z věcí s logem NATURISTA.CZ by se mi nejvíce hodily:

Vložil Anonymní, 3. Červen 2010 - 21:36
Trička s krátkým rukávem
29% (25 hlasů)
Ručníky, osušky
51% (43 hlasů)
Nafukovací hračky, lehátka, zvířátka, sedátka
1% (1 hlas)
Sportovní potřeby
0% (0 hlasů)
Karty Prší, Pexeso
2% (2 hlasy)
Plážové tašky - lehátka, skládací
1% (1 hlas)
Hrnky, sklenice
1% (1 hlas)
Slunečníky, deštníky
2% (2 hlasy)
Chladící tašky, nádoby na pláž
1% (1 hlas)
Stínící čepice a kšilty
11% (9 hlasů)
Celkem hlasů: 85
5
 
-

anketa

Vložil Karlík (bez ověření), 3. Červen 2010 - 22:02

Dal jsem za to poslední. To jest to nejpraktičtější v čem já i mnozí jiní běžně a všude stále chodí. To je myslím ta správná reklama. Také ty trička nejsou špatné. Ale já rád nosím pěkné oblečení když už na sobě musím nějaké mít. Bez reklam. Ale ta kšiltovka je super. Mohu si ji někde objednat? Kolik by stála?

 
-

Propagační předměty s logem Naturista.cz

Vložil zurek (bez ověření), 3. Červen 2010 - 22:28

Teď Karlíku počkáme, o co bude největší zájem a podle toho se zařídíme. Pokud máte firmu s uvedeným sortimentem, nebo službami vyšívání, potisku, tak se ozvěte na EMAIL. Následně vybrané věci nejspíš nebudeme posílat poštou vzhledem k vysokému poštovnému, ale budou k mání u našich kolegů v regionech a samozřejmě na našich akcích. prioritně jimi budeme odměňovat naše ctěné dobrovolníky, kteří odvádějí nesmírný kus práce na všech n-frontách a zbytek bude na prodej.

 
-

Hlas pro trička

Vložil volynak, 4. Červen 2010 - 4:08

Hlasoval jsem jednoznačně pro tričko, to bude nejvíc „na očích“, kdyby šlo zvolit více možností dal bych ještě kšiltovky a tašky. I když si myslím, že než taška plážová by byla vhodnější úplně obyčejná igelitka. Jinak díky za anketu a věřím, že na dovolenou už vyrazím v novém tričku…

 
-

Dvě možnosti

Vložil Mirda, 4. Červen 2010 - 7:38
Obrázek uživatele Mirda

Škoda, že nejdou dát dvě možnosti. Také bych dal dvě – trika a kšiltovky.
 Mirda

 
-

Tašky

Vložil Karlík (bez ověření), 4. Červen 2010 - 10:45

Také mě okamžitě napadly ty běžné nákupní tašky nebo igelitky. Ty jsem, ale v anketě nenašel. Pochybuji, že by si běžný občan chtěl pořizovat takováto trička. Já klidně ano jako naturista. Ale kolik takových je? Ty igelitky by stáli pakatel a rád by je použil každý. A asi i ty kšiltovky pokud by nebyli moc drahé. Tričkám nevěřím, že by měli takový úspěch. I když pro ně budou zdejší hlasovat nejvíc. Uvažujte logicky. A ne jen naturisticky. Naturistů je moc málo. Díky.

Kdo si koupí z obyčejných lidí ten ručník? Asi nikdo. Ani já bych ho nechtěl. raději si pořídím s kytičkami nebo autem. A když už někomu nevadí nosit kýčovité vzory na oblečení tak určitě dá přednost také něčemu jinému. uvažujte prosím opravdu v širším konceptu. Ten náš vzor je moc pěkný. Ale každá reklama je v podstatě kýč. Omlouvám se za ten výraz. Ale mnozí by si takové tričko na sebe také asi nedali.

Věřím, že ty reklamní předměty si pořídí každý naturista aby dělal tu naši reklamu ať je to cokoliv. Ale bylo by fajn kdyby si to chtělo koupit více lidí. I nenaturisté.

 
-

TO: Karlík

Vložil Gwynbleidd, 4. Červen 2010 - 11:59
Obrázek uživatele Gwynbleidd

Víš ono je to celé asi zamýšlené, že ty věci si mají kupovat naturisti aby dělali živou reklamu a viděli je ti ostatní.

Tričko se mi zdá fajn, jen nevím kolik lidí by v něm pak chodilo mimo domov a n-pláž. Takový nejlepší a zárověň i praktický mi příjde ten ručník – tedy spíše osuška.

Kšiltka je asi fajn pro starší, ale mladší naturisti si myslím přivítají nejvíce tričko, nebo osušku.

U triček taky dost záleží jak by si to pan Žurek představoval s jejich vzhledem, možná by to chtělo nahodit nějaký náčrtek jeho vize


Žurek: Vzhled bude úplně jednoduchý – na tričku bude pouze logo, jak ho znáte z Naturisty. Vepředu bude klasicky na nalevo, velikost ještě rozmýšlím, aby byla viditelná – asi 6–8 cm. Na zádech pak bude nezměněné kulaté logo v průměru 20 cm. Ručníky budou mít vyšité 6cm logo na okraji ručníku, osušky. Na posledních Čestlicích byl velký zájem o obrazové osušky, na které nejspíš taky dáme loga, na ty by to asi šlo tisknout.

 
-

můj favorit

Vložil asmara, 4. Červen 2010 - 14:52
Obrázek uživatele asmara

je rozhodně tričko a pokud by bylo slušivého dámského střihu, ráda s ním budu dělat parádu/ a reklamu:-)/ při běžném nošení.. taška je další dobrá varianta – ne tedy plážová, či navrhovaná igelitka, ale klasická nákupní plátěná…je praktická,ekologická a s logem bude i pěkná :-)

 
-

Propadák

Vložil Karlík (bez ověření), 6. Červen 2010 - 10:23

Je mně už vcelku jedno pro co se vy tady rozhodnete. I když bych byl rád kdyby ta reklama měla nějaký smysl. Co je to prosím za reklamu na těch osuškách které si všimne jen pár opravdu pozorných výjimek? Vy už jste si snad někdy prohlíželi osušky a ručníky druhých? Mě to ještě nikdy v životě za 45 let nenapadlo. Jedině že by ta reklama byla přes celou tu osušku. To už jsou jistě lepší ty kýčovité trička když ne ten můj favorit praktická kšiltovka či taška.

 
-

Re: Dlouhan3, Karlík:Propadák

Vložil Karlík (bez ověření), 6. Červen 2010 - 15:22

Díky za souhlas. Ale já se samozřejmě nebudu ani mračit za ty osušky. Jak to bude chtít většina, budiž se tak staň. I když se mi to třeba nebude líbit. To už je jen moje věc. Jak jsem psal připadá mě jakákoliv reklama na oblečení jako kýč. Byť by byl sebehezčí a nekoupil bych si ho. Na kšiltovce už mi to tak nepřijde. Ta se používá naprosto běžně a všude na reklamy. Ty trička si, ale koupíme akorát my. Takže reklama minimální. Mně by se líbilo kdyby si je rád koupil kdokoliv. Já osobně bych určitě dal přednost té kšiltovce jako řadový občan a nezajímalo by mě ani jakou má na sobě tu reklamu. Hlavně když bude pěkná. A to naše logo určitě je.

A když už máme dělat velkou reklamu tak bych také prosil o naturistické komentáře. A ne si jen stěžovat na hlouposti které nemají s naturismem co dělat a pořád se jen dokola o tom handrkovat tu a tam. Musíme jít VZORNÝM příkladem VŠEM. Díky. Naturisté milují hlavně přírodu tudíž i dobré lidi co k ní mají dobrý vztah, nehádají se a nedohadují o blbostech. Tím nemyslím jakou reklamu. Ale všeobecně o všem. Příklady myslím netřeba zveřejňovat.

 
-

reklama - NATURISTA -

Vložil vlcek roman, 6. Červen 2010 - 21:31
Obrázek uživatele vlcek roman

AHOJ VŠEM !

Já jsem hlasoval pro tričko – mám jeden dotaz barva by se my líbila oranžová – reklama na přední části ,ale i na zadní části –

už takhle vlastním tři trička s reklamou  – nebudu zde uvádět firmy ,abych nedělal reklamu – mohu jen uvést že se to týká internetu

a piva /malí pivovar / – já jezdím hodně na dovolenou do Uherského Hradiště – letos do Kunovic – na nudistickou pláž Ostrožská Nová ves je to asi 6 km – ale to jsem odbočil od tématu – pokud by bylo v té barvě rád jsi objednám dva kusy – díky

jen dodám odezvu na tričko – kupuji si trička a noční košile z časopisu trnky-brnky- pánská noční košile – tričko s erotickým motivemtričko s erotickým motivem

a nestydím se v noční košili s čepečkem chodit – byl jsem v lázních – a trocha legrace je dobrá – jen jednou chudák doručovatelka se mně lekla a pak se smála a chtěla hned adresu kde jsem to koupil – taky vlastním plavky jednodílné pánské z roku 1960 – to je větší legrace v bazénech – takže i ty plavky bych bral s reklamou naturista
 
-

reakce na na popis

Vložil Dragonier, 8. Červen 2010 - 10:51
Obrázek uživatele Dragonier

Vy vsichni jste to patrne pochopili jako-Ktera vec bude nejlepsi propagacni material? Asi to taky tak bylo mineno. To bych samozrejme dal tricko nebo ksiltovku. V popisu vsak je „Z věcí s logem NATURISTA.CZ by se mi nejvíce hodily:“ Coz je o dost jine a to bych nejradsi osusku.

 
-

osušky

Vložil Radek a Radka (bez ověření), 8. Červen 2010 - 13:51

Nechci do toho kecat, ale osušky se v létě suší na balkoně a potom tam vlají hezky jako vlajky. Každé pondělí je pak zajištěna reklama. Osušku potřebuje každý a neřeší zda mu sluší. Maximálně si jí dá kolem pasu, když jde k občerstvení a pak si na ni sedne na lavičku, aby se nepokecal klobásou s pivem. Rada holá: Osušky sluší každému.

 
-

Není co řešit !!!

Vložil georgejirka, 9. Červen 2010 - 11:42
Obrázek uživatele georgejirka

Jednoznačně O S U Š K A . Ne ručník!!!

 
-

špatná otázka

Vložil volynak, 9. Červen 2010 - 19:56

Souhlasím s názorem, že otázka je špatně formulovaná. Lépe by znělo – Která z věcí by podle vás nejlépe přispěla k propagaci naturismu?

 
-

dobrá otázka :)

Vložil PetrK, 9. Červen 2010 - 23:49

Možná by bylo zajímavé zjistit, co si ctěné čtenářstvo myslí o propagaci naturismu a čím ho nejlépe propagovat. V anketě by třeba vyšly deštníky, ale pak by si je nikdo nekoupil…a to by jaksi asi nebyla ta pravá propagace :))

Ale mnohem praktičtější je zjistit, co by si lidé byli skutečně ochotni pořídit a následně používat. Protože tím se bude naturismus propagovat nejlépe :) Já jsem hlasoval pro ručník/osušku. A tu budu s sebou tahat všude. Do fitka, do sauny, na textilácký bazén, nuda-pláže, nuda-plavání, k moři… Jen bych se přimlouval, aby na ručníku bylo logo vyšité, aby se časem nevypralo ;-)

Petr

 
-

Hlasoval jsem pro osušku

Vložil Shpalek (bez ověření), 10. Červen 2010 - 7:53

Hlasoval jsem pro osušku, a následně zjistil, že patřím k většině. :-) Ale bral bych i tričko, jenže nejde hlasovat pro dvě věci.

 
-

Velký dík za reakce na propagaci

Vložil zurek (bez ověření), 10. Červen 2010 - 8:04

Ani jsem netušil, že tohle téma bude tak diskutované :-). Mockrát vám děkuju za postřehy a reakce, které potvrdili naše názory. Když tohle jsme téma řešili asi před 6 lety, tak se prakticky všechno odbylo tím, že „naturisti stjeně nic nepotřebují a stačí jim voda a les“.
Zásadně mylný byl ale názor, že všichni návštěvníci n-pláží Naturista.cz znají a proto není potřeba tam dělat propagaci. Já jsem zatím rozvěsil 8 plachet po n-plážích a s příchodem slunečného počasí minulý víkend se návštěvnost Naturisty zvedla v desítkách procent. Zkušenost z minulých let byla ale taková, že za slunných dní návštěvnost naopak klesala a zvedala se až za horšího počasí.

Z uvedených věcí přijdou nejdříve trička a čepice. Prakticky jsou už ve výrobě, takže během pár dní je budete vidět a dostat je. Prvních 100 bude na zkoušku, jaký bude o ně zájem a tento počet bude buď za zásluhy, spolupráci s Naturistou nebo za nějakou minimální cenu. Další várka bude za normálních podmínek.
S ručníky je problém, protože potisk froté je nemožný, výšivka je ve viditelném formátu hrozně drahá, tvrdá- nepříjemná při utírání a logo 6cm zase není moc vidět. Ručníky jsou taky většinou pomačkané, málokdo je vyvěsí na viditelné místo, aby bylo vidět, koho prezentuje. Takže ručníky budeme ještě řešit.
Jinak jsem se chtěl zeptat, kdo by měl možnost nevyužitých velkých slunečníků (pivovary apod.),tak bychom za symbolickou cenu odkoupili a nechali udělat naši plachtu. Jeden tip už máme a vypadá to, že bysme takto mohli uspět.

 
-

Prostěradlo

Vložil Shpalek (bez ověření), 10. Červen 2010 - 12:25

My si na pláži či na louce pod sebe dáváme normální plátěné prostěradlo, a řekl bych, že nejsme sami. Tak co to zkusit místo osušek?

 
-

Když se tak dívám kolem sebe,

Vložil singleman (bez ověření), 10. Červen 2010 - 19:35

Když se tak dívám kolem sebe, na čem všem vidím nějaké reklamní nápisy, tak jsou to nejčastěji tři věci: čepice, trička, igelitky. Ale úplně nejčastěji jsou to igelitky.

 
-

osušky

Vložil fiba, 10. Červen 2010 - 20:52
Obrázek uživatele fiba

Také považuji osušky za nejrozumnější. Jen mě tak napadlo, že by logo mohlo být nažehleno. Co se týče umístění, pokud bude v rohu, určitě překážet nebude. Na dovolené manželka na pláži koupila výtečné osušky. Bohužel si neuvědomila, že kraje jsou obšité stříbrnou nití, která škrábe. Velmi rychle jsme se naučili je používat tak, aby jsme se neškrábali. Pokud bude logo v rohu, určitě se dá osuška používat bez většího omezení.

Tričko bych si také asi koupil.