NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Aquapark Olomouc pro naturisty

Vložil Anonymní, 22. Listopad 2009 - 9:16

Aquapark Olomouc – hlavní rozcestník Naturistických Olomoucí najdete zde
2. 2. 2012 opět Naturistická Olomouc v Aquaparku Olomouc! PODROBNOSTI
Zážitky z minulých Naturistických Olomoucí (4× za zimu)

První Naturistická Olomouc nakonec zažila velmi příjemnou atmosféru, jakou známe i z jiných naturistických setkání. Počet návštěvníků ukázal, že je možno takovéto akce v Olomouci zopakovat v intervalu 4× za rok. Po čase se opět objevil staronový názor, že „na n-akce nemůžu chodit v místě bydliště, co když tam potkám, souseda, šéfa atd.“. Takže naturisti z Olomouce jezdí do Čestlic, z Čestlic do Hradce Králové, z Hradce Králové do Babylonu … Doufám, že se dožijeme doby, že povědomí o naturistických akcích bude takové, že na ně budou chodit lidé stejně jako chodí s přáteli do sauny a nebudou se ničeho obávat. Vždyť n-akce není nic jiného než návštěva sauny, kterou si zpříjemníme koupáním v aquaparku. Stávající návštěvníci budou jistě dokonalou předzvěstí masovějšího rozšíření naturistických akcí i v dalších areálech. Aquapark OlomoucAquapark Olomouc Mnohokrát děkuji za významnou pomoc při přípravě Naturistické Olomoouci:
panu ředitel Přikrylovi AQUAPARK OLOMOUC a
slečně Jurečkové AQUAPARK OLOMOUC za vstřícný přístup v přípravě a poskytnutí areálu AP Olomouc.
Jirkovi Dlouhánovi za propagaci akce okruhu naturistů v Olomouci, tisk letáků a poskytnutí kontaktů na sdělovací prostředky.
Olomouckému Deníku a Rádiu Haná za zveřejnění Naturistické Olomouce ve svých zdrojích.
Přátelům z Přerova a panu strojníkovi AP Ol za pomoc se zastřením prosklení a přípravu programu NO.
Tondovi z Vyškova za potištěné bundy s nápisem NATURISTA.CZ
Mirdovi Koumarovi za dokumentování celého večera a pomoc s nafukovačkami.
Všem naháčům, kteří v sobotu 21. 11. 2009 vytvořili skvělou atmosféru při první Naturistické Olomouci.

Prvotní informace o Naturistické Olomouci (mapa, GPS, adresa atd.).
4.75
 
-

co když mne uvidí soused?

Vložil PetrK, 23. Listopad 2009 - 0:29

Ano, je to zvláštní starost: co když mne v aquaparku uvidí šéf, soused nahého? Nemějte strach, ten co vás uvidí bude nahý taky! :-) Takže pokud by vás chtěl pomlouvat, tak ho můžete pomlouvat taky. [Spiklenec] A stejně asi nic vyprávět nebude, protože by musel vysvětlovat jak na to vlastně přišel… A u vchodu se opravdu netvoří davy sousedů/šéfů kteří by koukali kdo je do aquaparku na párty [Smích] A ani tam nevartují paparazzi z Blesku. [Tmavé brýle]

Petr

 
-

Pochvala za Olomouc

Vložil Mirda, 23. Listopad 2009 - 8:38
Obrázek uživatele Mirda

V Olomouci jsme byli, moc jsme si to užili, bylo to prostě super. Těšíme se, že se bude Olomouc opakovat. Snad to bude brzy. Díky organizátorům za příjemně strávený večer.
 Mirda

 
-

Aqua-Olomouc

Vložil ddniva (bez ověření), 23. Listopad 2009 - 9:30

Tak jsem se téhle okce zúčastnil poprvé a musím říci, že splnila vše nad mé očekávání. Prostředí Olomouckého aquaparku je velice příjemné s mnohými atrakcemi jak pro děti, tak pro ty odrostlejší. Jen poznámečka k předchozím příspěvkům – jsem rád, že tahle akce vznikla v Olomouci a vůbec mě nenapadlo, že když bydlím kousek od Olomouce, že někoho můžu potkat. Byl bych naopak rád, že jsem s někým známým. Příště už snad se mnou půjde moje žena, která je momentálně chřipkojidní :-). Moc díky za akci a jen víc a víc :-).

 
-

V Olomouci to nemělo chybu

Vložil brouk, 23. Listopad 2009 - 19:40

Super vydařená akce. Děti odmítaly opustit aquapark. Ten fičák na skluzných plochách bez textilu – to nemá chybu!!! [Smích] Atmosféra vynikající, lidé kolem nás komunikativní, prostě tři hodiny zábavy pro nás bylo málo. Příští akci si rozhodně nenecháme ujít. Ještě jednou poklona organizátorům akce N [Spiklenec]

 
-

Děkujem pořadatelům n-akce Olomouc

Vložil matador (bez ověření), 23. Listopad 2009 - 22:07

Děkujem pořadatelům n-akce v Olomouci za příjemně stravený večer. Předčilo to naše očekávání, krásné prostředí, kde si přijdou na své hlavně děti. I když je Olomouc od nás dost daleko, těšíme se na příští n-akce.

 
-

Sobotní večer v Olomouci

Vložil natur.par (bez ověření), 24. Listopad 2009 - 10:02

Již dlouho dopředu jsme se na tuto akci těšili a nemohli se dočkat sobotního večera. Hned od začátku akce nás příjemně překvapila velká účast dětského osazenstva (manželka měla obavy aby naše děti nebyly jedny z mála). Celá naše rodina si tuto super akci náramně užila, jenom škoda že to tak rychle uteklo. Bydlíme nedaleko Olomouce ale vůbec nás nenapadlo řešit jestli tam potkáme někoho známého nebo ne. Moc děkujeme pořadatelům za zorganizování takové perfektní akce. Příště určitě zase přijedeme.

 
-

Olomouc

Vložil Para81 (bez ověření), 24. Listopad 2009 - 18:36

Witamy
Niestety kwestie organizacyjne przed imprezą bardzo nas rozczarowały niewpuszczono nas wcześniej mimo zapewnień jakie otrzymaliśmy mailowo a przyjechaliśmy daleką drogę z Polski i musieliśmy czekać przy stolikach (panie w recepcji były niedoinformowane). Następnie okazało się że musimy zapłacić kaucję 200Kc od pary na którą nie byliśmy przygotowani bo nie ma o tym nigdzie żadnej informacji. Wcześniej byliśmy na paru takich imprezach zarówno w Polsce jak i Czechach między innymi we Frydku-Mistku i nie spotkaliśmy z takim podejściem. Poza tym impreza udana.
Pozdrawiamy Pana który uczył się polskiego ;-))


Volně přeloženo:
Zdravíme
Bohužel nás před akcí dost rozčarovaly organizační otázky. Nebyli jsme vpuštěni dříve, navzdory ujištění která jsme obdrželi mailem – přijeli jsme dalekou cestou z Polska a museli jsme čekat u stolků (paní v recepci byly nedostatečně informované). Potom se ukázalo, že musíme za pár složit zálohu 200Kč, na kterou jsme nebyli připraveni, protože o tom nikde žádná informace není. Dříve jsme byli na několika takových akcích jak v Polsku tak i v Čechách, mezi jinými ve Frýdku-Místku, a s ničím takovým jsme se nesetkali. Jinak byla akce vydařená.
Zdravíme pána, který se učil polsky ;-))


Žurek: Se všemi takovými stížnostmi se musíte obrátit na provozovatele Aquapark Olomouc. Já tyto věci přetlumočím, nicméně moje starost je naturistická akce, její propagace atd., nikoli ceny, kauce atd. Ze zkušenosti je ale potřeba počítat s tím, že všude platím nějakou zálohu na zámek nebo skříň.

 
-

nj

Vložil ridchey (bez ověření), 26. Listopad 2009 - 18:03

taky bych rad prijel:-)

 
-

olomouc: Otázka na zálohu

Vložil jano-mt, 8. Únor 2010 - 18:04
Obrázek uživatele jano-mt

Dobrý deň, chystám sa ísť prvý krát do Olomouca. Potrebujem vedieť, či mi bude stačiť 250,– Kč na vstupné, alebo budem potrebovať aj 200,– Kč (spomínaju to Poliaci) ako zálohu na čip. Teda spolu 450,– Kč. Ďakujem. Jano

 
-

P.S. nedaleko Olomouce je

Vložil Danxm (bez ověření), 21. Únor 2010 - 2:40

P.S. nedaleko Olomouce je ještě jeden moderní a zajímavý aquapark,a to v Bohuňovicích,cca 10 km od OL. směrem na Šternberk,nedalo by se i tam něco takového domluvit ? Rád s tím pomůžu. [Úsměv]

 
-

V Bohuňovicích jsem byl

Vložil zurek (bez ověření), 21. Únor 2010 - 12:44

V bohuňovickém AP jsem s p. ředitelem zažil asi dvouhodinový rozhovor. Jeho výsledek by se dal shrnout asi v toto: Strach z místních katolických důchodkyň (viz Slunce, seno, velebnosti…). Ten strach je takový, že p. ředitel ani nenaznačil sebemenší vůli tam n-akci zorganizovat. K tomu se přidalo „příliš velké prosklení na veřejnost“ a další „nepřekonatelné“ překážky. Momentálně to tedy moc růžově nevypadá. Podle zkušenosti by pomohly hromadné neutuchající požadavky veřejnosti na uspořádání n-akce. nejen na vedení AP, ale i na Obec. Na druhou stranu je ale jejich sauna velmi oblíbená a já jsem na ni slyšel jen samou chválu.

 
-

"Pravidla" v Bohuňovicích

Vložil press777 (bez ověření), 21. Únor 2010 - 23:26

Hmm, tak pan ředitel se děsí toho, jak by pak musel v místních potravinách odpovídat na dotazy babek, které tam stejně nechodí, místo aby uvažoval KOMERČNĚ. Hlavně že tam pouští místní spratky v nehygienických šortkových plavkách, kterých se každý normální provozovatel něčeho podobného bojí jako čert kříže (viz http://www.bohunovice.cz/index.php?id=5) – protože není poznat, jestli v nich kluk nepřišel rovnou z antukového kurtu nebo z pole… Ach jo…

 
-

Re. Bohuňovice

Vložil Danxm (bez ověření), 21. Únor 2010 - 23:39

No dobrá,budeme neutuchat v požadavcích…a děkuji.  [Tmavé brýle]

 
-

Bohuňovice

Vložil Verunka (bez ověření), 24. Únor 2010 - 11:20

Tak teda v Bohuňovicích je to celé nějaké divné. Asi před 2 lety mě tam zprdla plavčice že posedávám v dětském bazénku (náš brouček byl nejistý v krůčcích na suchu natož ve vodě) tak jsem chtěla být co nejblíž k němu (a v plavkách, být bez nich tak se asi zhroutila ). Nikde jinde jsme se s tímto přístupem nesetkali. Projetého si myslím že toho máme dost a všude jinde je to jedno hlavně že se nikomu nic nestane a děti si řádí.

 
-

plakát

Vložil jirka324, 26. Srpen 2011 - 13:06

propagační leták akce, stahujte v pdf http://www.mediafire.com/?…

 
-

Co je na tom k nepochopení ?

Vložil Dlouhan3, 28. Srpen 2011 - 22:03

Pokud vím, je u bazénku jednoznačně napsáno, pro koho je určen. Má tvar osmičky a naprostá většina rodičů nemá potřebu cákat si v bazénku zadek, ale sedí na jeho okraji a i tak má své děti zcela pod kontrolou. Bližší vysvětlení Vám rád podá příslušný pracovník Krajské hygienické stanice v Olomouci. Buďte ráda, že plavčice dbá na dodržování platného schváleného provozního řádu a tím i na zdraví Vašich dětí.