NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistická Olomouc premiérově! Aquapark Olomouc

Vložil Anonymní, 20. Říjen 2009 - 23:35

Aktuálně: 21.11. 2009 Článek, fotografie, komentáře o Naturistické Olomouci, Aquapark Olomouc.

Necelého půl roku po otevření nejnovějšího aquaparku v ČR jsem zde s vedením AP domluvil naturistickou premiéru. Zbrusu nové tobogány, vířivky, trychtýř, skluzavka, restaurace i wellness v podobě sauny, tepidária a parní lázně, budou 21. 11. 2009 patřit pouze naháčům. Program bude velmi podobný našim ostatním n-akcím jinde po ČR. N-Návštěvníci se mohou mj. těšit na zvýhodněné vstupné, které bude činit 250 Kč/3 hod. dospělý a 150 Kč dítě. Pojďte na návštěvu tohoto novotou vonícího areálu. 

Aquapark Olomouc byl vystavěn na jihozápadním konci Olomouce, u Obchodního Centra Haná. V těsné blízkosti je dálniční křižovatka ze směrů: Mohelnice (HK), Prostějov (Brno 1 hod.), Hranice n. Mor. (Nový Jičín). Aquapark má svoje prostorné parkoviště, hned před vchodem.
Areál má venkovní a vnitřní část. Koncem listopadu by se zdálo, že exteriéry budou zavřeny. Pro otužilejší návštěvníky je ale připraven praktický průplav z vnitřního areálu do venkovního bazénu, který má teplotu vnitřních bazénů.
Samotný interiér je tvořen kombinací kovu, skla a samozřejmě dlažby většinou střídmého zbarvení. Hned u recepce je restaurace, která slouží k posezení před a po návštěvě AP. V mokré zóně je restaurace v 1. patře. K rychlejšímu občerstvení slouží jeden bar v aquaparku přímo u vody a druhý u sauny.
Z atrakcí můžeme zmínit poněkud adrenalinový trychtýř, který je v současnosti prvním tohoto druhu na Moravě. Hlavní vodní plocha je zajímavě členěna, takže si každý může najít svůj koutek pro zábavu nebo poklidné užívání všudypřítomných bublinek a perliček.

Vysloveně klidnou částí je tzv. wellness. Zde najdeme suchou saunu, tepidárium, páru, vířivky, venkovní atrium s vyhřívanou vířivkou a ochlazovací sprchou. Jistou nevýhodou je „ochlazovací“ bazének, který se během dne dosti ohřívá, takže moc neplní ochlazovací funkci. Jinak ale tato klidová zóna jistě splní očekávání relaxujících naháčů.NATURISTICKÁ OLOMOUC
Pořadatel:
Aqua Olomouc, Kafkova ul., Olomouc-Slavonín (Obchodní Centrum Haná)


MAPA
GPS: 49.57343273390203, 17.223258018493652
MHD: BUS 21, BUS 35

sobota 21. 11. 2009, 20 – 23 hod. (je možno přijít už v 19 hod., ale v plavkách nebo jít do sauny)
Vstupné: dospělí 250 Kč, děti 150 Kč – platí do celého areálu! AP+wellness. Rodiče + 2–3 děti do 15ti let: 590 Kč.

OSUŠKY POVOLENY – PLAVKY ZAKÁZÁNY!
Program: hry a soutěže pro děti, aquazorbing, malování na tělo. Pro pomoc s programem hledáme mladé naturistky – volný vstup a další výhody info. Prosklení z vestibulu do AP bude po dobu n-akce zastřeno neprůhlednou folií.

Hesperia HotelHesperia Hotel Ubytování: HOTEL HESPERIA Sleva pro návštěvníky Naturistické Olomouce 20%!
Místo AP je vhodné pro předvánoční nákupy – velmi rozlehlá obchodní zóna. Electro World, OC Haná, Tesco a mnoho dalších…
PO DOBU AKCE PLATÍ ZÁKAZ FOTOGRAFOVÁNÍ A FILMOVÁNÍ

!!!Pozor!!! Před návštěvou Olomouce je třeba se naučit aspoň pár frází Hanáčtiny, abyste mezi Hanáky bez problému zapadli. Místo „čau“ je vhodné říct „Dobré deň“ a při loučení „Nazledanó“.


Zobrazit místo NATURISMUS CZ na větší mapě 
4.75
 
-

Naturistická Olomouc

Vložil natur.par (bez ověření), 21. Říjen 2009 - 10:03

Hezký den všem naturistům. Jsme s manželkou velmi rádi že se konečně někomu podařilo uspořádat naturistickou akci i v Olomouci. Aquapark Olomouc jsme již navštívili a bylo to super. Už se moc těšíme a určitě tuto akci navštívíme.


Žurek: Děkuji za přízeň a jestli máte možnost, tak pozvěte svoje známé. V Olomouci jsme poprvé a návštěva by nemusela dopadnout. Propagaci věnuju maximální pozornost, kontaktoval jsem 11tery noviny, rádia apod. Mockrát děkuju Jirkovi Dlouhánovi za pomoc s jejich vyhledáváním.
Ještě jsem si dovolil poopravit nadpis „Naturistický Olomouc“. Dle pravidel CZ pravopisu je Olomouc ženského rodu. Je pravda, že často v tomto kraji slýchávám: „Zétra jedo do Olomóca nakópit“, ale to moc spisovné není. Hanáčtina je ale dokonalá [Smích]

 
-

welness a rodinné vstupné

Vložil fiba, 21. Říjen 2009 - 15:38
Obrázek uživatele fiba

Koukal jsem do ceníku na rodinné vstupné. To je 590,– za 2 dospělé + 2–3 děti. Podle ceníku však jen do Aquaparku. Bude to v době akce platit i do Welnessu nebo jen do Aquačásti?

 
-

Tak jsme se dočkali naturistické akce v Olomouci

Vložil petrre (bez ověření), 31. Říjen 2009 - 19:57

Zdravím všechny naturisty. Tak jsem po nějakém čase zavítal na tyto stránky a hned mě upoutal článek o naturistické akci v Olomouci. Je to příjemné překvapení, že se i v našem regionu dočkáme akce podobné té, na kterou jsme dosud jezdívali do pro nás dosti vzdáleného Babylonu v Liberci. Akorát s tou cenou a i atrakcemi nesahá olomoucký aquapark tomu libereckému ani po kotníky. Bohužel už si budeme muset zvykat na to, že nově postavené aquacentra prostě nasazují vysoké ceny. Nicméně, pokud to jen trochu půjde, určitě bychom se chtěli s manželkou zúčastnit, přeci je to jen blíž než Liberec [Spiklenec] Také bych mohl nabídnout propagaci této akce v našem regionu – za tímto účelem se pokusím kontaktovat p. Žurka, tedy pokud mi to (ne)funkčnost těchto stránek umožní [Úsměv]

 
-

Rodinné vstupné na N-Olomouc

Vložil zurek (bez ověření), 3. Listopad 2009 - 10:22
Hesperia HotelHesperia Hotel Rodinné vstupné bude platit pro rodiče + 2–3 děti do 15ti let a bude činit 590 Kč.
Všichni návštěvníci (i rodiny) budou mít v ceně vstupného vstup do wellnessu.
Pro účastníky N-Olomouce bude 20% sleva na Ubytování v Hotelu Hesperia v blízkosti Aquaparku.
 
-

Premiéra v Olomouci

Vložil Ferda Mravenec, 9. Listopad 2009 - 11:00

Hned na začátek bych chtěl poděkovat panu Žurkovi, že se mu podařilo vyjednat a zorganizovat akci Naturistická Olomouc v novém AP Olomouc. Ještě jednou Vám děkuji. Velmi mě potěšilo, že se taková akce uskuteční v Olomouci. Praha a Liberec je pro nás už dost z ruky. V říjnu nám utekla Olešná, kam jsme se těšili – pracuji i o víkendu, ale teď jsem si dopředu nahlasil dovču a v Olomouci budem. Jo a bude to pro mě a manželku taky první premiéra na takové akci. Snad to nebude znát, že jsme nováčci. Líbí se nám to, a proto přijedem podpořit tuto akci, aby se opakovala i v budoucnu.


Žurek: Hlavně s sebou přiveďte všechny svoje známé i neznámé. Olomouc se k akci staví zatím dosti vlažně, tak propagace bude asi jen na nás! Oslovil jsem 11 hlavních médií v kraji a odpověděly jen 1 noviny. Naturisti všeobecně v ČR jsou roztříštěni různě po rákosích a 90% z nich nemá o n-akcích ani potuchy! – moje letitá zkušenost…

 
-

Satny

Vložil maiki (bez ověření), 12. Listopad 2009 - 11:22

Ahoj ja s manzelem jsem jeste na takove akci nebyla, letos by to bylo poprve tak by nas zajimalo, jestli jsou spolecne satny nebo ne. On je totiz hodne ostychavy a sam by asi nevysel. Dik za odpoved.


Žurek: Šatny jsou prakticky všude stejné – skříňka vedle skříňky, pro všechny stejné. Co je někde nešvarem na n-akcích je…(viz. níže)… Jinak v šatně není problém – svléknu se a jdu na plac, žádné zdržování


Pozn. JirkaRybka: Nešvarem, který kolega Žurek dopsal do tohoto příspěvku je přesně to, co nám zde pak rozpoutalo nesouvisející diskusi. Odbočku jsem proto přesunul do diskusního fóra: Výskyt mužů v dámských sprchách . Děkuji za pochopení.

 
-

Sám do Olomouce?

Vložil Jirka Hynek (bez ověření), 13. Listopad 2009 - 22:41

s potesenim jsem si precetl zpravu o tom ze i v olomouci se nezapomelo na naturisty jak jde videt tak naturismus neexistuje jen v lete ale i kdyz je chladno.Chtel jsem se zeptat jestli na akci 21.11muzu prijit i sam pritelkyne nemuze jit se mnou odepiste me dik Jirka

 
-

N-Olomouc

Vložil shaw77, 20. Listopad 2009 - 19:53

Zdravím všechny.Moc se na tuto akci se ženou těšíme.Přišla domů večer s tímto nápadem a myslím že to nebude špatně strávený večer.Jenom aby byla dostatečná účast pro pokračování. [Úsměv]