NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Olomouc: Naturistická Olomouc

Vložil Anonymní, 3. Leden 2010 - 21:40
13.02.2010 20:00
13.02.2010 23:00

NATURISTICKÁ OLOMOUC
Pořadatel:
Aqua Olomouc, Kafkova ul., Olomouc-Slavonín (Obchodní Centrum Haná)

Zážitky z minulé Naturistické Olomouce

MAPA
GPS: 49.57343273390203, 17.223258018493652
MHD: BUS 21, BUS 35

sobota 13. 2. 2010, 20 – 23 hod.
Vstupné: dospělí 250 Kč, děti 150 Kč – platí do celého areálu! AP+wellness. Rodiče + 2–3 děti do 15ti let: 590 Kč.

OSUŠKY POVOLENY – PLAVKY ZAKÁZÁNY!
Program: hry a soutěže pro děti, aquazorbing, malování na tělo. Pro pomoc s programem hledáme mladé naturistky – volný vstup a další výhody info. Prosklení z vestibulu do AP bude po dobu n-akce zastřeno neprůhlednou folií.

Hesperia HotelHesperia Hotel Ubytování: HOTEL HESPERIA Sleva pro návštěvníky Naturistické Olomouce 20%!
Místo AP je vhodné pro předvánoční nákupy – velmi rozlehlá obchodní zóna. Electro World, OC Haná, Tesco a mnoho dalších…
PO DOBU AKCE PLATÍ ZÁKAZ FOTOGRAFOVÁNÍ A FILMOVÁNÍ
Tato akce je zařazena do cyklu soutěží OLYMPIÁDA ANTICKÉHO ŘECKA
 

!!!Pozor!!! Před návštěvou Olomouce je třeba se naučit aspoň pár frází Hanáčtiny, abyste mezi Hanáky bez problému zapadli. Místo „čau“ je vhodné říct „Dobré deň“ a při loučení „Nazledanó“.

Omlouváme se všem naturistům, kteří byli v minulosti obtěžováni fotografy. Pokud zjistíte, že na n-akci ve vašem okolí někdo ilegálně fotografuje, tak nám to ihned oznamte a bude na něj povolána Policie ČR.

Zobrazit místo NATURISMUS CZ na větší mapě 
5
 
-

dotaz na příchod

Vložil press777 (bez ověření), 20. Leden 2010 - 20:58

Dobrý večer, mohl bych se znalců zeptat, jak je to řešené s příchodem? Tzn. jak dlouho před akcí můžu dorazit? Nechtěl bych totiž přijít v 19:45 a pak stát hodinu frontu, pokud se většina příchozích sejde ve stejnou dobu…je nějak zařízeno, aby se přicházelo postupně? Díky…

 
-

Příchod nejen do Olomouce

Vložil zurek (bez ověření), 20. Leden 2010 - 21:45

Vstup by se vám měl počítat průchodem přes turnikety. V případě našich n-akcí je většinou zavedeno zvláštní snížené vstupné, které platí úderem hodiny začátku. Pokud tedy nechcete stát ve 20 hod. frontu, tak musíte přijít dřív a pak si jít třeba nakoupit do přilehlého obchodního centra Haná. Fronta ale netrvá dlouho.
Přesně teď nevím, ale myslím, že už u nás nikde nejsou staré systémy (jako dřív v HK), kde příchod označovaly pokladní při platbě návštěvníkem [Smutný] . To bylo opravdu nanic.

¨ Dokonalé to mají v Therme Laa. Tam jsme byli mezi svátky a fronta až na ulici :-(. Už jsme viděli marných 150km jízdy z domova. Areál byl naprásknutý až po střechu. Dostali jsme ale pořadník, nechali jsme jim číslo mobilu a odjeli na pivo do Hevlína. Asi za 2 hodinky přišla SMS, že máme vstup do Therme možný. Pak jsme už šli normálně bez fronty hned dovnitř. Někdo říkal, že se dá pobyt rezervovat na určitou hodinu přes net už z domova, ale nikde na stránkách jsem to nenašel. Mají tam jen aktuální vytížení.

 
-

re: příchod do AP

Vložil PetrK, 21. Leden 2010 - 12:28

Nevím jak je to konkrétně v Olomouci. Ale v Praze Čestlicích i v Liberci v Babylonu je prodej zlevněného vstupného na n-párty zahajován až cca 15min před začátkem. Čili se logicky utvoří vždy fronta. A přes turnikety se může až úderem hodiny začátku n-akce. Nevím jak v Olomouci, ale v Čestlicích ani v Liberci se tedy nedá koupit vstupenka dopředu a vyhnout se frontě. Ovšem fronta není nikdy nijak tragická a trvá maximálně deset minut, tak nevěšte hlavu a chvilku si počkejte :)

Petr

 
-

Vstup

Vložil Mirda, 21. Leden 2010 - 14:20
Obrázek uživatele Mirda

Na minulé Olomouci jsme dorazili cca 20 minut před osmou a museli jsme počkat do osmi, dřív nás paní nechtěla na akci pustit.
 Mirda

 
-

Návštěvnost

Vložil hannah.111 (bez ověření), 25. Leden 2010 - 18:47

Dobrý večer,

Jaká bývá v Olomouci na naturistickém večeru obvyklá návštěvnost? Díky. [Úsměv]

 
-

Návštěvnost Naturistické Olomouce

Vložil zurek (bez ověření), 25. Leden 2010 - 20:18

Naturistická Olomouc byla zatím jen jedna a bylo na ní kolem 140 naháčů. V těchto menších aquaparcích je to běžná návštěva a vzhledem ke kapacitě je to obvykle lehce nad polovinou. Není tedy příliš přeplněno a areály ani nezejí prázdnotou. Až tedy na královéhradecký N-Mikuláš, který jsme podcenili zvolením špatného termínu (5.12.). Dopředu se nedá odhadnout, jaká bude návštěvnost, protože to závisí na počasí a dalších okolnostech. Na N-akce totiž jezdí většinou přespolní a místní jezdí zase jinam (bojí se, že na n-akci ve svém městě potkají nějaké známé, nadřízené, podřízené, příbuzné apod.). Podle ohlasů na první N-Olomouc ale odhaduju, že lidí bude dost.

 
-

Už se do Olomouce

Vložil Danxm (bez ověření), 31. Leden 2010 - 21:46

Už se do Olomouce těším,i když jsem místní. Zatím naschledanó. (p.s. to není hanácky,ale čohácky…) [Spiklenec]

 
-

fotografování

Vložil terekuba (bez ověření), 1. Únor 2010 - 8:38

Dobrý den, nikdy jsme s přítelkyní na n-akci nebyli, tak jsem se chtěl zeptat, jak je to s fotografováním. jestli tam bude někdo, kdo bude něco fotit apod. problém není v tom, že bychom se nenechali vyfotit, ale jestli se ty fotky pak nějak posílají, jestli bysme si je mohli někde stáhnout, abychom měli nějakou památku :-) a ještě jedna taková otázka, co se stane, když se tam nějakému muži…„postavi“ určitě víte co mám na mysli, nebere se to nějak vážně ? stát se to může, tak mě to jen zajímá děkuji za odpověď

 
-

Fotografování a stání

Vložil zurek (bez ověření), 1. Únor 2010 - 8:52

Během akce se u mě přihlaste u plavčíkárny a domluvíme se na předání fotek z akce. Fotografují se pouze odsouhlasení dobrovolníci, nebo lidi, kteří chtějí mít fotku na památku. Erekci jsem u dospělého muže za ty roky snad ještě ani neviděl, u malých kluků občasně, ale nikdo tomu nikdy nevěnoval pozornost a podle chování dotyčných si toho nevšímali ani oni. Na místě sami poznáte.