NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Říjnová Naturistická party Babylon Liberec v helouvínské atmosféře

Vložil Anonymní, 2. Listopad 2010 - 9:46

Po několika spíše ospalejších N-party v libereckém Babylonu byla ta říjnová o poznání živější a veselejší. Už číslo na ukazateli počtu návštěvníků (přes 250, mimo hotelových návštěvníků) na začátku ukazovalo na hojnou návštěvu. K tomu se přidaly výborně připravené dětské soutěže, tentokrát v podání rodiny Formánkovy a soutěžící v závěrečné soutěži už skoro neměli místo pro svoje originální kreace. Na velmi oblíbené saunové ceremoniály Honzy Opluštila se také stála fronta, přestože se tyto konaly každých 30 minut. Snad poprvé se malování na tělo zúčastnil majitel Babylonu ing. Miloš Vajner, který se blýskl veselým hlemýžděm aj s domečkem. Hlavní soutěž pak vyhrála (téměř hereckým výkonem) socha, která se sochá sama sebe v podání indiánské babičky Jarmily.


Tímto večerem jsme završili první rok spolupráce s nepřehlédnutelným uvaděčem, který pokaždé ukazuje, že se vyzná v tlačenici a co víc – hlavně ho ta tlačenice baví [Úsměv] . Jeho zásluhou mají naše akce spád a neustále se děje něco nového. Určitě je taky vzorem pro ty, kteří neustále něco nestíhají a pro návštěvu n-akcí mají spousty výmluv.

Zvláště v Babylonu Liberec patří k organizaci také upozorňování textiláků na FKK provoz. Přechodová dvouhodinovka, velmi dobře propracovaný systém informací v Babylonu zjevně nestačí pro oznámení skutečnosti, že od 20. hod. musí být v aquaparku všichni bez plavek. Skoro po celou dobu N-party se do AP hrnou textiláci, kteří zase vycouvávají zpět, jako by neprošli kolem množství nápisů oznamující Naturistickou party. To je pro nás ale spíše úsměvné, zvláště pozorovat textiláka, jak zmateně couvá zpátky do brouzdaliště a šaten.


Vedle oblíbeného aquazorbingu začal večer na poměry rozsáhlými dětskými soutěžemi. Těch se tentokrát ujala s vynalézavostí sobě vlastní jedna nejmenovaná naturistka, za účinné pomoci své maminky Radky. Tak se hned od začátku začaly ozývat rány jako na střelnici od praskajících míčků, k vidění byly sem tam pobíhající děti, které se od dospělých naháčů snažili vymámit, co že je to na tom a tom obrázku za hrad. Vedle už klasických honiček na nafukovačkách jsme tentokrát zažili i hledání perel ve vodě se zavázanýma očima a bůhvíjaké další kejkle. Jeden nemůže sledovat všechno, protože jednotlivé programy večera se prolínají navzájem a zatímco Barunka Mašková ještě závodí v dětském bazénku, tak její maminka Jana už svolává jiné naháče k oblíbenému aquaaerobiku.


Na ten se i tentokrát sešlo velké množství naháčů a cvičitelka Jana Mašková je řádně protáhla. Hudba byla jako obvykle svižná a nenechala klidným vedle pilně cvičících ani kolem přihlížející naháče. Tradiční naturistická posilovna byla zpřístupněna až po intervenci Miloše Vajnera (personál neznalý n-poměrů). Sportovního vyžití bylo tedy nadmíru. Pro koho byla takováto zábava příliš, tak se uchýlil do sauny Afrikany, kde se počínaje 20.15 hod. každou půlhodinu konaly za přispění Honzy Opluštila saunové ceremoniály. Vedle dalších dobrovolníků je Honza svým kompletním zabezpečením s. ceremoniálů opět jedním ze značně vyčnívajících osobností našich akcí. Za to mu patří velký dík, myslím hlavně ode všech sauňáků, kterých se na jeho vonné esence i fyzicky náročné víření horkého vzduchu schází velké zástupy.


Už před 22. hodinou se mnozí řádně vyčvachtaní naháči začali scházet na balkoně nad Pirátem k závěrečné disciplině. I bez oficiálního vyhlášení tématu se většina umělců věnovala helouvínským motivům. Strašidelný úplněk v podání Jirky Rybky, hrůzostrašná věž i s ježibabou v podání Petra Maška, nebo jakési strašidlo vzhůru nohama od juniora Páji toho byly důkazem.


5
 
-

Díky za Babylon

Vložil PetrK, 2. Srpen 2017 - 20:12

přejetá ještěrkapřejetá ještěrka

Díky všem za skvělý Babylon a zejména Tomášovi, který mě konečně vyhecoval k malování na tělo :)

Petr