NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Asmara a JirkaRybka hlásí nového naturistu

Vložil JirkaRybka, 23. Leden 2014 - 19:54
Obrázek uživatele JirkaRybka

Dnes v 16 hodin se nám s Pavlou (Asmara) narodila dcera Sofie. Maminka i miminko jsou v pořádku, tak věřím že už na letní Lipnici ti kdo nás znají přivítají nového naturistu :-)

0
 
-

Dvě koleje naturistické svobody

Vložil JirkaRybka, 27. Říjen 2008 - 16:14
Obrázek uživatele JirkaRybka

Občas se stane, že člověk začne o věcech přemýšlet. To je průšvih, já vím… Ale stejně se tady zkusím podělit o to své přemýšlení, které vlastně začalo na Noci Naturistů v Čestlicích. Nebo abych byl přesnější, začalo těsně před tou akcí, kdy se ve vestibulu sešla skupinka oblečených naturistů, aby si popovídali o stavu naturismu u nás i ve světě.

0
 
-

Naturista má nové Blogy!

Vložil JirkaRybka, 13. Říjen 2007 - 18:02
Obrázek uživatele JirkaRybka
Blogy naturistůBlogy naturistů

Toto je první, zkušební (a netypický!) záznam do zbrusu nové části našeho webu: Blogy jsou v podstatě jakési soukromé deníčky (přesto veřejně přístupné – proč bychom se jinak namáhali s jejich vkládáním na webu, že?), v nichž si mohou uživatelé zapisovat vše, co by o sobě chtěli říct, z čeho se vypovídat, čím doplnit strohé údaje svého uživatelského profilu (a příp. inzerátů), prostě cokoliv mají potřebu napsat. Jedná se v podstatě o soukromý prostor každého uživatele – redakce nebude záznamy blogů upravovat, ani za jejich obsah neručí.

0
 
Syndikovat obsah