NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturista má nové Blogy!

Vložil JirkaRybka, 13. Říjen 2007 - 19:02
Obrázek uživatele JirkaRybka
Blogy naturistůBlogy naturistů

Toto je první, zkušební (a netypický!) záznam do zbrusu nové části našeho webu: Blogy jsou v podstatě jakési soukromé deníčky (přesto veřejně přístupné – proč bychom se jinak namáhali s jejich vkládáním na webu, že?), v nichž si mohou uživatelé zapisovat vše, co by o sobě chtěli říct, z čeho se vypovídat, čím doplnit strohé údaje svého uživatelského profilu (a příp. inzerátů), prostě cokoliv mají potřebu napsat. Jedná se v podstatě o soukromý prostor každého uživatele – redakce nebude záznamy blogů upravovat, ani za jejich obsah neručí.

Dovoluji si zde upozornit, že Blog není totéž, co diskusní fórum. Chcete-li o něčem diskutovat, položit veřejně otázku, seznámit se, přinést informaci k věci (či dokonce článek, cestopis), pak rozhodně své řádky směrujte do stávajících, vhodnějších míst na Naturistovi. Blog je určen pro texty, které se týkají spíše jen vaší osoby (máte-li potřebu takové zveřejnit), na které vlastně ani odpověď nečekáte, a které budou zajímat spíše jen omezený okruh lidí. I v Blogu lze přidávat komentáře, ale nejedná se o klasickou diskusi – spíš jakoby jdete k někomu na návštěvu, vyjadřujete se k tomu co přednesl pan domácí.

Doufáme, že se tato Naturistova novinka bude některým z vás líbit.

Žurek:
Podle mne dosti čtivé blogy má Laura a její Tvoření s příběhy. Myslím, že blogy by měli psát všichni ti, kteří si dávají inzeráty do seznamky. Většina z nich si stěžuje, že stejně nikdy žádnou odpověď nedostane. Je to taky tím, že inzerát typu „Hledám někoho na nuda pláž“ asi moc lidí neosloví. Blogy o autorovi prozradí mnohem víc než pouhý 2řádkový inzerát. Z dalších známých osůbek píše blogy kolega Pohodička.
Přeju všem blogistům lehkou ruku pro psaní a hodně štěstí.

0