NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Brněnský skoro apríl

Vložil Anonymní, 14. Duben 2011 - 7:56

Už naponěkolikáté došlo v brněnském Aquaparku Kohoutovice k pokusu o uspořádání naturistického večera podobnému akcím v jiných částech republiky. Že je to v tomto druhém největším městě ČR nebývalý problém, jsme věděli už z minulých akcí. Ani tentokrát se ledy neprolomily a Brno zůstalo daleko za očekáváními.


Bez intenzivnější propagace tuto začínající brněnskou aktivitu zjevně čeká osud dřívějšího n-plavání v bazénu na Rašínově ulici Městských lázní Brno. Kohoutovický aquapark má jistě svoje nedostatky, ale ve srovnání s dalšími areály, kde stejné akce organizujeme, je tento areál dostačující a poskytuje řadu výhod, které jinde nenajdeme. Tento článek je určen pro naturisty, kteří mají zájem, aby se n-akce v Aquaparku Kohoutovice konaly a svým dílem jsou ochotni přispět k jejich propagaci.
Na tento EMAIL napište prosím svoje návrhy a nápady, jak více zpropagovat n-akce v Aquaparku Kohoutovice.

  1. Osobní intervence v brněnských médiích – rádia, televize, noviny, internet.
  2. Inzertní média – zdarma, placená – za kolik, jaké jsou náklady, kam všude jsou distribuovány.
  3. Plakáty – viz tento z soboty – může někdo vytisknout ve větším množství? Za jakých podmínek?
  4. Najde se někdo, kdo s dostatečným předstihem vloží následující akci na servery typu KUDY Z NUDY, KDYKDE, AKCE.CZ, KUDYKAM.COM. Příklad, jak to dělají podstatně aktivnější naturisti v Olomouci.


Já jsem (stejně jako bývalý organizátor na Rašínově ul.) z daleka a opravdu není v mých silách všechny tyto věci zařizovat.

Ozvěte se prosím s těmito věcmi, ať se přes léto domluvíme na opravdu kobercovité kampani, která pokryje pokud možno celé Brno.
Já si jedu zlepšit náladu do Olomouce.
SaloosSaloos Pobyt na 2 noci pro 2 osoby věnovala firma BOHEMIA HOTEL CLUB a GOLF vítězce v soutěži malování na tělo. Saunové esence pro překvapivě přeplněnou kohoutovickou saunu poskytla tradičně firma SALOOS z Břeclavi.


Přispěvatelé: Líbil se vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Za článek tohoto rozsahu vám nabídneme volnou vstupenku na kteroukoli naši akci [Smích]
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. Nejoblíbenější článek roku bude odměněn pobytem v hotelu pro 2 osoby.
Podporovatelé: Pokud byste chtěli podpořit autora tohoto článku jakoukoli částkou, tak můžete bez jakéhokoli poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. Předem vám děkujeme.
Inzerenti: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, služby? Využijte prosím naši širokou nabídku vaší prezentace na internetu i na reálných akcích NATURISTA.CZ.
5