[ikona]

1000 naturistů na příštím Aquapalace

   5. Říjen 2009 - 8:47
Anonymní

AquapalaceAquapalace Chtěl bych požádat všechny, kdo mají nějaké možnosti zviditelnění naturistických akcí (hlavně v Praze), aby svým dílem přispěli. Noci naturistů v Aquapalace se loni celkem nadějně rozjížděly, nicméně 2 poslední z nich měly značně podprůměrnou návštěvu. Stabilní návštěva by přitom celoročně měla činit alespoň polovinu celkové kapacity (1000 lidí).
Před posledním Babylonem jsme udělali aspoň na poslední chvíli propagační mini kampaň a hned bylo znát oživení. Obdobně se to dá očekávat ve větší míře i v Aquapalace.

Kdo máte tedy možnost zveřejnit zprávu o naturistické akci:

Noc naturistů v Aquapalace Praha www.aquapalace.cz
Termín: so 14. 11. 2009, 20 – 23:30 hod.
Vstupné: děti: 120 Kč, dospělí: 20–23:30 hod. 250 Kč, 18–23:30 hod. 300 Kč.
„OSUŠKY POVOLENY – PLAVKY ZAKÁZÁNY“

tak bych vám byl velmi vděčen. Jde hlavně o existenci a další pokračování Nocí naturistů, které jsou podmíněny hlavně návštěvností.
Aby se naše aktivity nekřížily, uvádím servery, kam jsem už informace poslal (zveřejnění do 2 dnů):
Kudyznudy.cz - tipy na výlet Kudy z nudy (zadány kompletně všechny větší n-akce z celé ČR)

Kdy Kde (Výletník.cz, Rodinnevylety.cz, Tipynavylet.cz, Cestujeme.cz) (zatím zadán Aquapalace + Babylon)

Koupání bez plavekKoupání bez plavek Jako zatím velká neznámá se jeví všude proklamovaný Facebook. Tam je v současnosti několik FKK skupin, které jsou ve více-méně mrtvolném stavu. Přes uvedení naklikávacího odkazu v některých z nich jsem na Naturistovi nezaznamenal prakticky žádné návštěvy z Facebooku. Jestli máte zájem podpořit skupinu naturistů na českém Facebooku, tak se přihlaste do KOUPÁNÍ BEZ PLAVEK.

Svoje návrhy možností propagace (tiskoviny, internet, promo-články…) uvádějte v komentářích tohoto tématu, popř. na můj EMAIL
Děkuji všem za pomoc, která se promítne do zlepšení naší situace v jednotlivých aquaparcích.
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.