[ikona]

Baraba u Citova

   8. Červenec 2020 - 8:43
Obrázek uživatele Rostislav
Rostislav

Ahoj, jezdí ještě někdo na Barabu u Citova na Mělníku se slunit? Nevím jak je to teď z vodou.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Baraba - Voda byla před 14 dny krásně

   10. Červenec 2020 - 7:03
V3nd4

Voda byla před 14 dny krásně čistá. Akorát kolem dokola mraky rybářů a nikdo ve vodě. Do teď jsem nepřišel na to, kde by ten plácek pro nudisty měl vlastně být.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

No podle mapy to nejmenší

   10. Červenec 2020 - 20:35
Horác

No podle mapy to nejmenší jezírko na západní straně směrem k vlaku. Ale když jedu kolem autem, tak zaberu jedno rybářské místo u hlavního jezera a zatím mne nikdo nikdy nevyhodil [Smích]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Baraba - nejasná FKK místa

   11. Červenec 2020 - 7:30
admin

Tuto (n)-lokalitu mapujeme už desítky let a FKK míst zde bylo označeno taky už asi desítky… Naše strana FKK Baraba Cítov, Mělník. Diskuze u lokality je obsáhlá (od 2007), ale skutečně místopisně velmi rozmanitá.

Dodnes ale podle dosavadních zpráv návštěvníků není jasné, jestli tam nějaké stabilní FKK místo je.

Svého času spolehlivý návštěvník uvedl souřadnice, které jsem odeslal i do seznamu FKK na Mapy.cz. Bůh ale suď, jaká je situace aktuálně…

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Re: Baraba

   12. Červenec 2020 - 15:15
pat66

To je pravda, na Barabě se to časem dost změnilo. Původně to nahatě žilo na tom severozápadním velkém písáku, tam se i přespávalo ve stanech. Pak se přesunuli naháči do toho jihozápadního písáku, kde dokonce fungovala smíšená pláž. Potom kvalita vody šla do kélu a začali pokusy o využití nových písáků, kde voda byla minimálně o 3 levely lepší, ale špatný přístup. Údajně se naháči přesunuli do rohu toho jihovýchodního písáku, ale to já nezažil, v té době už jsem tam moc nejezdil. Když jsem tam byl v roce 2018 několikrát se vykoupat, tak jsem jezdil do toho severovýchodního písáku, na jeho severní stranu, kam se nechalo dojet po polní cestě na takové menší parkoviště. Později sem si všiml, že tam vznikla na východní straně celkem velká pláž, kde na její jižní části v rohu jsou naháči (nejčastěji jeden a tentýž chlap, tak nevím jestli to vůbec nazývat nudou) a v prostřed té pláže několik holek nahoře bez. Je to škoda, že tu nebyl využit n-potenciál (Pražáci hold začali dávat přednost jiným lokalitám). V době, kdy jsem jezdil do posledně zmíněného písáku, tak tam voda byla celkem čistá a teplá.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.