[ikona]

Členství v Klubu naturistů a výhody.

   3. Duben 2012 - 11:12
Roland Jitka
Naturista KlubNaturista Klub Zajímalo by nás, co Vás oslovilo ke členství v Klubu a nebo proč o členství přemýšlíte. Kterou nabídku z mnoha výhod využíváte, nebo jste se rozhodli využít. Čeho by mělo být více, nebo naopak, co zrovna Vám ve výhodách chybí. Obracíme se i na nečleny, co by mělo být jinak, abyste se členy případně stali, nebo o členství uvažovali. Uveďte vše co se týká členství, jak kladné tak záporné reakce. Budeme rádi za každý komentář ve snaze přiblížit členství v Klubu Naturistů právě Vašim představám. Chceme vytvořit váš klub, kde vše bude podřízeno jen představám a požadavkům členů. Za všechny informace předem děkujeme.
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

členství v klubu

   3. Duben 2012 - 22:11
Obrázek uživatele sailor
sailor

Ahojda lidi. Už jsem to myslím někde psal, co mne přivedlo k tomu, zjistit si o čem vlastně klub naturistů je, co nabízí a jak se stát členem klubu. Mimochodem, všechny informace jsou tu více než jasně podány a průběžně podávány. K naturismu jsem přišel od saun a když mne oslovila nabídka noci naturistů v Aqua Čestlicích, nejen se zajímavým programem pro lidi kteří saunování propadli, ale i následným programem večera, v neposlední řadě i za 5 hodin i celkem symbolickým vstupným. Co se mne týče, mám takový názor, že i sauňáci jsou naturisté, jen se při tom víc zapotí :o)). To bylo jen pro zpestření. Nicméně ze saun jsem seběhl i na noc naturistů a od té doby preferuji program těchto večerů před pocením, i když se ho samozřejmě nevzdávám. Ke vstupu do klubu mne přiměla možná věc, která se třeba moc nenosí a podle mne je to škoda, nejen v této oblasti a to je stará škola a zodpovědný přístup. Osobně mi bylo trapné využívat výhod na akcích bez plavek bez toho, abych přispěl, alespoň klubovým příspěvkem na jejich realizaci. Každá ,, sranda" něco stojí a myslím si, že přispět na tu srandu je důležité proto, aby ta sranda pokračovala i v budoucnu. A to nemyslím jen přispět příspěvkem. Pak už je to o tom, kdo se cítí naturistou v tom smyslu v jakém naturismus chápeme a už je jen krůček k tomu, kdy člověk nepřemýšlí jestli se stát členem i další rok. To už je automatické. Spíše přemýšlím, jak bych mohl být prospěšný přímo u akcí typu např. nahatého plavání, které proběhlo loni, nebo jestli budu a nebo nebudu co platný při běžných akcích typu Aqua, které jsou ale běžné právě díky členům klubu a jejich příspěvkům a nebo alespoň přispět svou troškou do mlýna při chodu a rozvoji webových stránek a jejich obsahu. Je to o přístupu a o pochopení věci, o zájmu a možnostech to dělat a věřte, že pro mne je to nejen zájem, nejen ochota ale radost si užít tyto dny nejen bez plavek, ale bez oblečení jako takového, které chápu jako něco sice nutného, nicméně svazujícího nejen ve smyslu nahoty, ale svobody. Přeji všem moc příjemné svobodné, nahaté či naturistické prožití následujícícho léta i let příštích.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nahaté členství.

   4. Duben 2012 - 8:30
Roland Jitka

Naturista KlubNaturista KlubSe shrnutím členství nelze než souhlasit. Také rádi s mou manželkou chodíme na Naturista cz a jeho akce pod střechou. Snažíme se přispět nejen členstvím v Klubu, tou symbolickou částkou, ale i pomoci prací. Organizace v aqua, psaní článků a různé drobné pomoci, kterých jsme schopni. Pokusili jsme se pro členy nějaké věci i vyjednat např. slevu na Nahaté pojištění . Vím, že je nás takových více například členové klubu a zároveň fotografové, moderátoři, organizátoři, předtančení v bazénu, práce bývalých Missek, programátoři webu a mnoho dalších lidí podílejících se na zábavě a práci, jejíž výsledky využíváte všichni.

Nastává tedy paradoxní situace, uvedení lidé si vlastně zakoupí členství, proto, aby zároveň mohli vytvářet něco pro ty, kteří jdou za zábavou a ničím nepřispívají. Říkáte komická situace. Ano máte pravdu.

Pomyslete na to jestli to ty výše uvedené náhodou nepřestane bavit a tím ztratíte hlavně vy, konzumenti zábavy zdarma, kterou dělá a organizuje někdo jiný, vlastně za svoje peníze, čas a prostředky.

Pokud jste se našli ve výše uvedených řádcích není nic ztraceno. Uvědomujete si svou situaci a to je dobře. Pak jsou jen dvě možnosti, můžete být členy klubu a nebudete mít pocit, že vlastně berete finance a zábavu z cizího a nebo s tím pocitem dokážete dál žít a v tom případě dříve nebo později nastane chvíle, kdy o vše uvedené můžete přijít.

Vše budeme dělat jen pro členy Klubu (záleží jen na vás, jestli to budete vy a nebo někdo jiný),
možná budeme mít menší návštěvnost akcí a tím paradoxně méně práce a méně vynaložených prostředků, času a financí.

Kdybychom byly obchodní firma, dávno bychom to mohli udělat, bez dřívějšího upozornění. Je jen na vás jestli a nebo kdy tohle nastane.

Akcí v roce je přes třicet jen bazénových a to nepočítám ty ostatní venku. Běžte se někdy podívat jen do aqua, kde naše akce není. Jak se vám líbí? Trochu nuda že?
Průměrně využijete našich programů na akcích pětkrát a více za rok, takže program pro Vás a celou Vaši rodinu stojí kolem sta korun a to nepočítám další výhody plynoucí ze členství v průběhu celého roku.
[Spiklenec]
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Re: Nahaté členství

   4. Duben 2012 - 10:59
ph55 (bez ověření)

No já jen doufám, že tenhle názor plný překrucování faktů a řazením nečlenů klubu do jakési party vyžírků je jen názorem uživatele Roland Jitka a že Ivo, kterého považuju za hlavního tahouna celého projektu, to vidí trochu jinak. Svůj názor na financování jsem pod nickem Petr napsal nedávno v chatu a akceptuju argumenty Iva, proč to nelze mnou navrhovaným způsobem zajistit. Výše uvedeným příspěvkem se ale situace, dle mého, nezlepší. Spíše naopak.

Petr

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Dotaz k nahatému členství?

   4. Duben 2012 - 11:37
Roland Jitka

Který fakt se Vám zdá překroucený, nebo co se Vám nezdá jako pravda. Slovo vyžírkové jste použil vy, já jsem napsal, že někteří využívají služeb klubu a organizace zdarma, ale nikoho bych si Vašimi slovy nazvat neodvážil. Ivoš je tahounem a to nikdo nezpochybňuje, ale nejsem si jistý, že by viděl popsanou situaci diametrálně jinak než já.

Mějte hezký den Roland, (za Váš názor pochopitelně děkuji, tak jako za každý názor k této problematice).

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Překrucování, vyžírka atd

   4. Duben 2012 - 12:35
ph55 (bez ověření)

Za překrucování považuju tvrzení, že někdo čerpá zábavu zdarma. Moje praktická zkušenost je pouze z Čestlic a tam když jdu, tak zaplatím normálně vstupné a zábavu jsem tedy rozhodně nekonzumoval zdarma. Celou dobu trávím většinou v sauně a občas si zaplavu v bazénu, ale i kdybych se nechal pomalovat nebo někde v něčem soutěžil, tak mě vůbec nemusí zajímat, kdo tento program pro akvapark zajišťuje. Myslím, že v jiných bazénech to bude stejné.

A k těm vyžírkům. Mám rád stručnost a výstižnost. A podle mě lze toho kdo, opisně řečeno, „konzumuje zábavu zdarma“ a „bere finance a zábavu z cizího“ nazvat vyžírkou. Možná se pletu …

A aby nedošlo ke zbytečným nedorozuměním, tak ještě uvedu, že je mi sympatický příspěvek sailora.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Zdarma nebo jiné slovo.

   4. Duben 2012 - 13:58
Roland Jitka

Nevím co je na tom překrouceno. Je to přesně tak jak jsem to napsal. Někdo si členstvím v Klubu zábavu zaplatí a jiný ji jen čerpá bezplatně. Koukal jsem že členem Klubu nejsi, přesto jsem prošel tvé příspěvky a tážeš se ve dvou reakcích (asi z deseti) na slevu právě na akce Naturisty, i když mluvíš o dítěti. Ty slevy někdo musel vyjednat. Pomalovat se můžeš nechat a zasoutěžit také. Tu soutěž někdo musel zorganizovat, ty ceny a barvy někdo koupit. Zajímat tě to nemusí, ale víš, že tam je ta možnost téhle zábavy a možnosti něco vyhrát.

Odkazuješ se na chat, takže možná jsi ten, co organizátorům akcí poradil stát na schodech u aquaparku v Čestlicích, Babylonu a žebrat dvacet korun od každého, kdo půjde kolem, aby se pak ty samé peníze použili na ceny, barvy a organizaci. Myslel jsem původně, že to někdo myslí jako vtip. Apríl ten den nebyl. [Zmatený]

Jsi zde rok a půl vypadá to, že jsi leckde byl, alespoň podle reakcí, ale článek ani jeden. Reakce jsou nic neříkající a málokterá někomu informačně pomohla. Vyžírkou si to nazval ty, já použil jen slušnější výraz.

Přesto nic ve zlém, kdyby se všem líbily názory všech, žádná diskuse by nikdy nevznikla.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Hm ...

   4. Duben 2012 - 14:44
ph55 (bez ověření)

Ano, lehké zesměšnění diskutéra se kterým nesouhlasím, je poměrně účinná metoda …

Když jsi si dohledal, že nejsem členem klubu (a zveřejnil to), tak by sis možná taky mohl dohledat, že jsem loni přispěl na účet klubu částkou cca 200 Kč (přesně si to nepamatuju). Podotýkám, že jsem byl v minulém roce pouze 2× v Čestlicích. A to hlavně proto abych účastí trochu podpořil celou akci.

Jinak mám pocit, že vůbec nechápeš o co mi jde takže této diskuse raději zanechme.

SOUHLASÍM s tebou, nikam to nevede měj hezký den. Roland

Za žádných okolností nedošlo ke zesměšnění a každého i rozdílného názoru si vážím a už jsem ti za něj poděkoval a to číním i teď. [Úsměv] 

To, že nejsi člen si může každý přečíst ve tvém profilu, to není žádná tajná informace.
Omlouvám se za nepopulární vpisování pod čáru, ale když už s tím začal Roland, musím trochu uvést na pravou míru jednu věc: Kdo v nově předělané databázi je a kdo není člen vidí jen Redaktoři (což Roland je) a pár partnerů, jinak to veřejná informace není. Omyl je jistě omluvitelný, protože inovovaný systém má za sebou spíš jen hodiny, a téměř nikdo se s ním ještě pořádně nestihl seznámit. O tom se brzy dozvíte více. JirkaRybka
Omlouvám se tedy spoludiskutujícímu za zveřejnění informace, kterou já považoval z neznalosti úplně nového systému za veřejnou a tudíž přístupnou všem. [Zmatený]
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Dvě strany mince.

   4. Duben 2012 - 17:28
Obrázek uživatele Linka
Linka

On si to musí přebrat každý sám. Na jakou stranu chce patřit. Vždy je možnost volby, ale je to na povaze každého člověka. Já členkou jsem ráda a pokud mohu, vždy pro naturistu něco udělám, co je mých možnostech. Když moje práce nebo činnost dokonce někoho potěší, jsem dvojnásob ráda. Měli byste vidět rozzářené oči dětí, když něco dostanou za své sportovní výsledky. To běžně v bazénu zažít nemohou a že jsou lidé, co jim toto umožní a ještě je odmění, stojí za obdiv a poděkování. I z tohoto důvodu jsem na své Členství v Klubu pyšná a případnou pomoc vždy vítám a ráda pomohu.
Nedávám nikomu návod , jak by to měl dělat a že má být členem. Jen jsem popsala své pocity, proč Členkou Klubu jsem a nadále budu. [Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

To se nám to tady rozpovídalo....

   4. Duben 2012 - 19:01
zurek (bez ověření)

A bez nějakého extra výsledku… Já myslím, že atraktivnost Naturisty a tím i jeho členství dělají atraktivní akce, možnosti, informace o nuda plážích, o kterých se tady návštěvníci (budoucí členové) dozví. Diskuzí jestli členství nebo ne, tady v poslední době bylo už tolik, že se z toho musí člověku dělat nanic.
Říká se, že za muže mluví činy.

Takový Roman Bureš prostě kreslí ve svém kamrlíku obrázky a bez táhnoucích se diskuzí zcela radikálním-pozitivním způsobem změnil image Naturisty. Samozřejmě Roland změnil pozitivně image Naturisty co se týče cestopisů a originální nabídkou pro členy. Pokud budeme mít víc takových Romanů a Rolandů, tak se zvýší nejen ochablá návštěvnost, ale i členstvo.

A propos, moje dnešní největší radost je zdárně dotažené jednání o 10% slevě pro naše členy v oblíbené Ubytovně Košická u Babylonu. Bez okázalých gest a dlouhosáhlých diskuzí další důvod, proč se stát členem Klubu Naturista.cz.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Jiné veličiny.

   4. Duben 2012 - 20:19
Roland Jitka
Oni existují i jiné veličiny a vlastnosti. První je nadšení pro společnou věc. Druhá je chuť pro společnou věc něco udělat a pomoci, Třetí je radost udělat něco pro druhé a sdílet jejich radost s nimi. Všechny tyhle charakterové vlastnosti lze skloubit se svou zálibou nebo svým uměním něčeho. Kdyby tohoto nebylo, nebyl by Naturista cz. Pokud máte podobné vlastnosti a chcete je využít dobrým a prospěšným směrem, není nikdy pozdě začít. Naturista KlubNaturista Klub
Jeden umí malovat, druhý psát, třetí je grafik, jiného baví mapy. Jsou lidé, které baví práce s dětmi, nebo jsou schopnými organizátory a moderátory. Jiný zase rád(a) fotí, rád(a) pracuje s PC, nebo třeba cestuje. Jsou lidé co nemluví jen česky a vládnou jinými jazyky, slovem i písmem. Je spousta různorodých činností, které děláme rádi a tyto činnosti mohou někomu pomoci. Pokud chcete někomu udělat radost, máte nadšení a chuť udělat něco pro druhé, VÍTEJTE v NAŠEM KLUBU a pojďme se všichni pokusit o propagaci toho, co nás všechny baví, dělá nám radost a pro co jsme všichni nadšeni.
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Členství v klubu...

   8. Duben 2012 - 11:24
petrikp

Dělit naturisty na členy a nečleny mně nepřipadá jako správná volba. Podle mně to povede pouze k nižšímu zájmu na akcích naturistů. Sám jsem byl mnoho let členem tehdejší UNY, ale vzhledem k místům konání ve vztahu k bydlišti jsem se mnoha nemohl zúčastnit. A hlavně, tehdy těsně po revoluci se vše dělalo s nadšením bez ohledu na peníze. Dnešek je opakem (viz např. nové vedení Babylonu), vše je jen o penězích, dodávám, že se to netýká těch skalních, kteří se snaží i dnes pořádat akce pro naturisty bez ohledu na svůj čas a peníze. Proto jsem i já časem přestal být členem UNY , ale nepřestal být naturistou. Dnes jsem již v důchodu a účast na akcích je samozřejmě podmíněna i mými finančními možnostmi. Proto organizování ponechám mladším a ať žije náš Cínovec, kde nemusím být organizován a ani platit vstupné.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Dělení naturistů?

   10. Duben 2012 - 10:30
Obrázek uživatele Linka
Linka

Nikdo nedělí naturisty do dvou nebo více skupin. Spíše existují jedni naturisté co pomoci chtějí, rozvoji NATURISTA CZ, a druzí nikoliv. Pořád jsou to stejní naturisté, jen jsou rozdílní jako lidé. [Smutný]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Abych řekl pravdu, členy jsme

   22. Duben 2012 - 11:01
Obrázek uživatele Vasek Petra
Vasek Petra

Abych řekl pravdu, členy jsme od té doby co naturista distribuuje známky mezinárodní organizace INF-FNI, před tím jsme o naturistovi neměli ani páru. Naturisty jsme se stali již o mnoho let dříve, známky jsme si objednávali u předchozího dodavatele a jezdili do FKK kempů v Chorvatsku a občas čerpaly výhody členství v mezinárodní organizaci INF-FNI . Nyní jsme členy Naturisty rádi a minimálně tím chceme, alespoň trošku rozvoj Naturismu u nás podpořit. A ještě k tady přetřásané konzumaci zábavy zadarmo. Naše zkušenost a možná i rada – Nikdy nikomu nevyčítat, že má snad něco zadarmo nebo, že by mohl přiložit ruku k dílu. Prostě pokud chci něco dělat, musím to dělat z přesvědčení, můžu se spolehnout jen na skalní tahouny a doufat, že se připojí někdo další. Sami pořádáme v naší malé vesničce akce pro děti, kdo chtěl pomoci finančně či přiložit ruku k dílu přidal se a pomohl sám. Když jsme oslovili ostatní, s žádostí o malou pomoc, aby to nedělali pořád jen ti stejní lidé, tak jediný efekt byl ten, že někteří na další akci radši vůbec nepřišli. Což mrzelo více, než když dorazila většina, nedělali nic a přišli jak se říká na hotové. (Pokud má někdo zájem může mrknout na naše skromné stránky http://mradice.blog.cz/ )
Na závěr – Myslíme si, že by se Klub Naturistů měl opravdu zaměřit co nejvíce na svou propagaci, protože je opravdu plno naháčů,nudistů,naturistů, kteří o klubu naturistů vůbec nevědí. My také mezi ně patřili. Tak nás napadlo co takhle vyhlásit propagační akci " Označ si svou oblíbenou n- pláž " Ten kdo by měl zájem zasponzoroval by výrobu propagační plachty která, jak píše Ivoš, stojí kolem 500,–Kč(klub jako takový na to finance nemá) případně by se postaral i o její umístění to už by záleželo kdo a jak by se rozhodl. Na naturistovi by potom mohlo být třeba u každé pláže uvedené jméno sponzora (uživatelské jméno na Naturistovi), když by o to stál. Pokud by se takováto akce podařila uskutečnit, hlásíme se jako první, vložíme 1000,–Kč a rádi bychom označili smíšenou pláž Klůček na Máchově jezeře. Všechny Vás zdraví Vašek a Petra [Spiklenec] !!! NATURISMU ZDAR !!! [Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

slovo do pranice

   22. Duben 2012 - 14:15
Obrázek uživatele sailor
sailor

Tohle je přeci slovo do pranice. Výstižné a jasné. Dnešní svět je přesně takhle postaven ( bohužel ) a dlouhosáhlé přesvědčování nepřesvědčitelných opravdu může zrazovat i ty, zatím pouze nerozhodnuté. Kdo se cítí být opravdovým naturistou a členem natuiristického světa a potažmo i čekého klubu, přispívá nejen tou roční pětistovkou, ale i tím co umí. Kdo může a CHCE, dát i něco navíc. A nejsou to vždy hmotné věci. Správa webu, zajištění akcí, moderování, objíždění svými vozy, vyjednávání výhod, nebo dokonce jejich vytvářením, a podobně. To je určitě žádoucí, a dělá se to snad ve všech oblastech života. Vždyť co jsou všechny možné nadace nebo klokánky, nebo neziskové organizace. Je to vlastně zajištění funkcí státu, na které bohužel už nezbyly prostředky. Rozdíl je jen v tom, že v různých občanských sdruženích je to jen jakási spolupráce členstva nad rámec, v oblasti státní správy je to proto, že státu už nezbyly prostředky na důležité věci většiny obyvatel ( například složitá léčba českého dítěte, na které se pořádají sbírky), protože ty prostředky byly před tím vynaloženy na zájmy jiné, obvykle soukromé. Ale dát něco musí být opravdu akt nezištný. Řeším podobnou věc ohledně vlastního přispění a měla by být dořešena v průběhu následujícího týdne. Je to stejná situace. Dát něco navíc ale ze svého přesvědčení a rád. Pokud by to nevyšlo tak jak to mám naplánováno, nebo pokud by byla aktivita potřeba v jiném směru, přidám se stejnou částkou. Díky moc Vaškovi a Petře za konkrétní pojmenování opravdové situace ohledně osobních aktivit nejen v klubu Naturista.cz, ale obecně ve společnosti i za jejich absolutně konkrétní krok a osobní přístup. [Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

O mně všichni víte....

   22. Duben 2012 - 15:21
Roland Jitka

O mně všichni víte, že se snažím svou činností udržovat web v chodu sice jen svou částí psaní článků, ale nemám problém přispívat i jinak i když jsem řádným členem klubu. Z dvou výše uvedených příspěvků je znát nadšení pro dobrou věc. Třeba to strhne i ostatní, protože nadšení bývá nakažlivé. Prostředky které se věnují na rozvoj naturismu, nejsou prostředky které dáváte někomu k jeho prospěchu, ale jsou to prostředky, které se vám prostřednictvím naturismu zase vrátí. Nemám na mysli jen finanční, ale informační (komentáře) nebo forem článku případně podnětů ke zlepšení atd.

Stále se zde objevují stejné dotazy, bude FKK plavání tam nebo tam, hledáme přátele na naši lokalitu, kdo půjde s námi atd. případně jestli je lokalita, sauna, kemp, pláž tam nebo tam.

Nebylo by férovější napsat, mám informace k naší lokalitě a přál bych si na ni umístit plakát. Našel jsem vhodný aqua, bazén, kde by se dalo být bez plavek. Mám námět na vytvoření soutěže v aqua atd. To jsou ty drobné pomoci, které zvládne každý, kdo je naturismem opravdu nadšený. Když se dívám a jsou tady takový lidé, kteří pomohou jak komentářem, tu radou nebo finanční pomocí a v neposlední řadě prací pro Naturista cz. Když se člověk podívá jsou to prakticky vždy jen členové, kteří si svou činnost vlastně už zaplatili a jen chtějí pomoci i dále.

Kdežto ti co pokladají výše uvedené otázky, kdy bude aqua u něho před barákem a kde je nejbližší pláž ti obvykle členy nejsou a odpovědi jim poskytují lidé co členové jsou a starají se třeba o web, nebo právě přispěli aktualizací uvedené lokality sauny a bazénu.

Vážíme si obou skupin lidí, ale pro členy se toho snažíme dělat o mnoho více, protože členové dělají také o mnoho více než ostatní. Ti se jen vezou a využívají toho co již udělali jiní zcela nezistně a s nadšením.

Nikomu nechci sahat do svědomí, každý má nějaký vztah k naturismu a stejně i k lidem. Je jen otázkou jeho svědomí na kterou stranu chce patřit a jaký opravdu je a nebo ještě lépe jaký chce do budoucna být.

Jsou lidé kteří sem chodí vcelku pravidelně a jejich příspěvek je nula, jak co se týče členství, tak co se týče podnětů, komentářů, rad a informací. Možná se jen spletli a zapomněli pomoci.

Také rád přispěji nějakou částkou organizátorům akce, i když vlastně ze svého financuji svou práci proto, aby ji mohli využivat ti, co ničím přispět nechtějí i když mohou. [Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Příspěvek nula?

   22. Duben 2012 - 20:04
M.Dr.

Ti, kteří sem chodí pravidelně a jejich příspěvek vypadá jako nula, jsou dost možná ty stovky lidí, kteří chodí na akce do bazénů a aquaparků. To Drupal nezaeviduje. Ale není to nula, naopak jejich návštěva na akcích je také nezbytná pro to, aby akce vůbec byly.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Plachta už je na cestě

   22. Duben 2012 - 20:15
zurek (bez ověření)

Právě jsme s Romanem Burešem zakončili společný pracovní víkend na Valachách a tady jsou výsledky:
NOVÉ SAUNOVÉ DESATERO

Sauňáci.cz Saunové desateroSauňáci.cz Saunové desatero

BEZ PLAVEK.CZBEZ PLAVEK.CZ
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Stálí návštěvníci, že by mlčeli?

   22. Duben 2012 - 20:26
Roland Jitka

I tak si myslím že třeba stálý návštěvník vyjádří spokojenost nebo naopak kritiku, nebo jakoukoliv reakci na daný aqua za ty roky. I když mlčení znamená spokojenost, to je taky asi dobrá vizitka. [Spiklenec]

Jen tak mimochodem, plachta je povedené dílo, jen nevím jak ji budeme třeba na Dlouhém rybníku na Cínovci, hlídat. [Zmatený]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Plachta je hezká

   22. Duben 2012 - 21:07
M.Dr.

ale saunové desatero se mně osobně víc líbí to předcházející: http://naturista.cz/…l/node/19643?… – je takové kompaktnější, v jednom obrázku a lépe se mi to čte. Ale to je věc názoru – a myslím, že výborný námět na hlasování – které desatero se vám víc líbí?

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

desatero

   23. Duben 2012 - 0:17
Obrázek uživatele sailor
sailor

Také mám dojem, že původní desatero, bylo pro ozřejmění pravidel v saunách asi trošku více konkrétní a de facto i regulerně použitelnější. Ale je to věc názoru. I tohle je, jako ostatně od pana Bureše obvykle, milé a přívětivým způsobem podané. Poukazuje trochu více na nešvary dosazených čuníků, než minulé, kde jsou zase více obecná pravidla.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

re desatero

   23. Duben 2012 - 10:28
Obrázek uživatele janykula
janykula

Co se týče toho staršího, jednoobrázkového desatera, text jsem pro zjednodušení převzal doslova ze stránek Aquapalace Praha. Určitě není ideální, formulace jsou dost takové úřední. Ale to se dá klidně přepsat. jen ale bych to teď nemohl udělat já, protože už nemám program ve kterém ty komiksové bubliny byly vytvořeny. A nový text bych určitě nedokázal sám vymyslet. Ale pokud by na tom chtěl někdo zapracovat a má na to i šikovný program, pošlu mu rád sken originálního obrázku toho desatera – bez bublin. Pochopitelně se na tom může podílet lidí víc, nebylo by dobré házet práci jen na jednoho, ale měl by na to někdo chuť? [Zmatený] S pozdravem: naturizmu a saunování zdar – Roman Bureš

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.