[ikona]

Další podvodnik

   20. Březen 2024 - 3:15
lsondil

Další podvodnik rinaconer9@gmail.com

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Jak podvádí?

   20. Březen 2024 - 17:24
M.Dr.

Jak podvádí?

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Podvod

   20. Březen 2024 - 19:32
lsondil

Po odpovědi na jeho mail pošle klasický mail že je žena v zemi ovládané nějakou chuntou,a že je hodně bohatá a že potřebuje pomoc, můžu přeposlat mail. Odpovídal na seznamce

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Podvod

   20. Březen 2024 - 19:36
lsondil

Posílá tento mail když se ozvete že seznamky.

Ahoj drahý,

Děkuji za vaši naléhavou odpověď, vím, že tento dopis pro vás může být překvapením. Jmenuji se Rina Coner, jsem americký vojenský důstojník a nyní jsem v Libyi. a rád se s vámi seznámím, jsem milující, upřímný a starostlivý člověk se smyslem pro humor, rád poznávám nové lidi a poznávám jejich způsob života, rád sleduji mořské vlny a krásu hor a vše, co příroda nabízí. ale opravdu chci navázat skutečný vztah, který může vést k obchodnímu partnerovi nebo něčemu jinému. Je mi potěšením se s vámi setkat, doufám, že je s vámi vše v pořádku a jak si užíváte svůj den?.

Chci, abyste věděli, že na nás každý den útočí povstalci a bomby v autech a během jedné z našich záchranných misí jsme narazili na bezpečnostní schránku, která obsahuje obrovské množství peněz, které patří příznivcům svržené vlády Libye, kterou jsem věřili, že to byly peníze určené na nákup zbraní a střeliva, a všichni armádní důstojníci přítomní na záchranné misi se shodli, že peníze budou rozděleny mezi nás, což jsme udělali.

Z celkového fondu byl můj podíl 2,3 000 000 $ (dva miliony tři sta tisíc amerických dolarů) Žádám o vaši pomoc při evakuaci mého podílu peněz z této země (Libye) do vaší vlastní země, abyste to udrželi v bezpečí mým jménem, dokud nepřijedu do vaší země, takže chci, abyste mě ujistil, že pokud vám budou tyto peníze doručeny ve vaší zemi, budete důvěryhodní a budete si je nechávat, dokud přijedu do vaší země setkat se s vámi tváří v tvář a vybrat od vás peníze zpět.

Je mi jasné, že byste se tohoto návrhu mohli bát, ale chci vám oznámit, že jsem uzavřel solidní ujednání s bezpečnostní společností a oni slíbili, že doručí fond diplomatickou metodou na kteroukoli z mých vybraných destinací. S touto dodávkou bude legálně nakládat Bezpečnostní společnost a proces nebude zahrnovat žádné riziko a peníze budou bezpečně zabaleny do kufru náklaďáku a stejný kufr vám bude doručen do vaší země. Rozhodl jsem se vám kompenzovat 30 % z celkových peněz jednou poté, co vám budou peníze doručeny, zatímco zbytek bude mým investičním kapitálem ve vaší zemi.

Obracím se na vás s vášnivou výzvou, abyste tuto záležitost neprobírali s třetí stranou, pokud nechcete být stranou tohoto podniku, smažte prosím tento dopis ze své e-mailové schránky, abyste zabránili úniku těchto informací a bude pro mě nebezpečný na základě mého postavení zde.

Rozhodl jsem se vás po modlitbách kontaktovat a věřím, že nezradíte mou důvěru ani nezmaříte můj sen, i když se možná divíte, proč se vám tak brzy odhaluji bez formálního úvodu, no, řeknu, že má mysl přesvědčila že jste tou pravou osobou, která mi pomůže získat a investovat tento fond.

Poznámka; Nevím, jak dlouho tady zůstaneme a můj osud, protože jsem zde přežil dva bombové útoky, což mě přimělo hledat spolehlivého a důvěryhodného člověka, který by mi pomohl získat a investovat fond, protože přijdu do své domovské země investovat a začít nový život už ne jako voják.

Doufám, že mé vysvětlení je velmi jasné, ale pokud potřebujete další vysvětlení, dejte mi vědět a já vám vysvětlím dále, chci vám dát vědět, že zde ve vojenské zóně nesmíme používat mobilní telefony, pouze je využíváme rádiové zprávy a e-mailové komunikace, proto nás prosím nechte prozatím v komunikaci prostřednictvím e-mailu.

Rozhodně bych si přál, abyste mi mohli okamžitě zaslat odpověď na tento návrh, vaše naléhavá odpověď bude velmi oceněna. Zde je přiložen můj obrázek a fotokopie peněz. Čekám na vaši přijatelnou odpověď, jakmile si přečtete tento dopis. Láska od.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.