[ikona]

Jak zacit, aneb nahota jako prirozenost,

   30. Srpen 2013 - 18:27
dusansupka

Vazene damy a panove, jsem clovek, kteremu nahota nevadi, naopak: prijde mi volna, expresivni, prijemna a prirozena. A rad bych tyto pocity sdilel i se svoji drahou polovickou. Bohuzel, muj pritel (ano, pritel), i kdyz proti nahote a nudismu celkove nic nema) ma ve volne prirode problem s erekci (respektvie, ma ji az moc). Z toho duvodu se ale boji se mnou jit na jiz zavedene nudisticke plaze (vetsinu „volneho“ casu – kdyz uz musime travit na Bohem zapomenutem miste, kam lidska noha za cely den nevkroci). Nejsem prilis zkusen, ale jak od panu, tak od dam si rad necham poradit tipy a triky a osobni zkusenosti, protoze mi prijde lito, ze bohuzel spolu nemuzeme travit spolecne nahate chvile mimo domov a naproste soukromi.

Predem vsem dekuji za odpoved a pomoc.

Dusan.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Recept na erekci

   30. Srpen 2013 - 19:14
abel (bez ověření)

V klidu počkat, až přejde. Žádná netrvá věčně [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Dotaz spíše z neznalosti.

   31. Srpen 2013 - 18:28
Obrázek uživatele Linka
Linka

Váš příspěvek vychází tak trochu z neznalosti, ne příliš častého navštěvování nudistických pláží a nebo ze špatného vyhodnocení běžného stavu. (Tím se ale nechci nijak autora diskuse dotknout.) Dle Vašeho příspěvku to vypadá na nudistických plážích tak, že každý nudista (naturista) bez rozdílu pohlaví hltá nově příchozího, aby se podíval(a) na pohlavní znaky, tělo apod.

Tak tomu skutečně není a pokud se někomu stane „nehoda“ a že se občas stávají, jsem již mnohokrát registrovala, dá se to vždy vyřešit přikrytím ručníkem, otočením se na břicho, zahalením cípem deky, skočením do vody, sednutím si s koleny u sebe, atd. Na toto nikdo nebude nelibě reagovat, protože znalí nudisté ví, že se toto občas stane. Nejspíše si toho vůbec nikdo nevšimne, protože lidé na pláže chodí hlavně odpočívat.

Pokud ale svou „nehodu“ chcete ukázat ostatním ženám, mužům a dětem, pak máte docela problém, který v tom nejlepším případě končí jen vyhazovem z pláže.

Nechtěná „nehoda“ vzniká třeba ve vlnách v moři, při vlnobití v aqua, někdy také při silnější vířivce, bublinách, chrličích, atd, alespoň v uvedených místech jsem si ji všimla. Tam je ale nechtěná, náhodná a obvykle velmi rychle zaniká.

Chtěná „nehoda“ vzniká jen tím, že si ji přejete, pomáháte jí (nejen představami) a nebo k ní pomáhá váš partner(ka). Tahle „nehoda“ cíleně vytvořená, na sebe váže další erotické aktivity jako je třeba exibicionismus, pokus o sex na pláži, vzájemná mazlení (a více) a pod. Také její trvání je o mnoho delší, protože je přikrmována dalšími aspekty.

Ještě je jedna „nehoda“ , kterou nedokáži jako žena přesněji zařadit. Je to např. první návštěva nahoty nedospělých chlapců do přítomnosti stejně neoblečených holek, přibližně stejného věku. Tam se ale nejedná o erekci v pravém slova smyslu, ale spíše je jen poznat, že je to pohled přijemný. Protože chlapci jsou stydliví, tak následuje obyvykle skok do vody, nebo jiný úprk, aby to přítomné slečny neviděly a nesmály se jim. Mladí pánové ještě netuší, že jsme v tom věku úplně stejně zvědavé, jen to na nás není tolik vidět. [Úsměv] 

Asi si dokážete všichni odvodit, která varianta „nehody“ na naše pláže nepatří a která je naopak zcela přirozená. [Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Dušane, Linka to vystihla

   11. Září 2013 - 8:00
ferat (bez ověření)

Dušane, Linka to vystihla naprosto přesně. [Spiklenec] Prostě toho co píšete se bojí asi každý zdravý chlap… Sám jsem se taky bál, ale ať už se jedná o oficiální nebo divokou n-pláž, rozhodně nečekejte, že bude plná missek a missáků! [Spiklenec] Navíc si 99,9% lidí hledí „svého“ sluníčka, písku a vody. Ničeho se nebojte a kdyby něco, tak chladná voda udělá divy!!! [Tmavé brýle]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

To je hezke uklidneni, je

   12. Říjen 2013 - 3:20
ripper6 (bez ověření)

To je hezke uklidneni, je treba ale si uvedomit, ze toto funguje behem dne treba nekolikrat bez ohledu na to, zda tam jsou vystavni tela lidi ci nikoliv. Viz lidska sexualita. Podobne to tak maji zeny, jen tam to neni videt, tudiz se jim lepe poukazuje [Spiklenec] Kazdopadne se domnivam ze nikdo na to neumre at jiz si toho vsimne ci ne.


dusansupka: vubec bych to
dusansupka: vubec bych to neresil. Dnes uz snad ani tim nemuzete nikoho pohorsit, pokud to neni vylozene cilene. I dnesni deti uz vedi co a jak :) Ja to chapu (jako mlady muz), tak ze tim je mysleno, kdyz tam bude chodit nekdo sem a tam, nejspis to tem lidem zacne potom vadit (vezmou to jasne jako umyslne). Pokud ale proste to prijde, vstanete a nekam jen projdete (do vody, wc, sednout pro deku atd) nic byse zasadni stat nemelo :))


Linka: btw ale take byse jim
Linka: btw ale take byse jim mohla stat uplne jina nehoda, daleko zavaznejsi pri rychlem rozbehu a prudkem skoku do melke vody [Smích] Proto bych to nedramatizoval.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.