[ikona]

jsou tanga na n-pláži "neslušná"?

   22. Červen 2009 - 20:42
Anonymní

Zdravím všechny! Kvůli problémům se zánětem močových cest mi bylo sděleno, že jediná možnost jak se koupat a přitom opět nedostat zánět je koupat se nahý bez plavek. Doktor tvrdí, že za to můžou mokré plavky, které pak dlouho schnou a studí. Problém je ten, že nahý se stydím, navíc dost často mám erekci i na normálni pláži/bazénu plné žen v plavkách. Skusil jsem tedy kompromis a vzal jsem si od sestry tanga, která jsou s takové jemné síťoviny a velice rychle schnou a nemají moc látky na sobě, která by studila, ale to nejdůležitějŠí zakryjí. Když jsem s tím byl minulý rok na klasické pláži tak se po mě lidi divně koukali, ale nikdo nic neřekl, nicméně jakobych to cítil že si mě každý prohlíží. Myslíte, že kyž půjdu na n-plaž, že tam budou lidi vstřícnější a nebude jim to tolik vadit jak na textilní? Na to abych se svlékl opravdu nemám, aspoň zatím ne, možná po pár návštěvách n-pláže to změním názor, ale co doporučujete pro začátek? Bohužel máme tu jen jeden větší rybník kde se dá koupat, takže není možno jít někam kde nejsou lidi a skusit si to bez publika. Navíc mě ty tanga vcelku sluší, aji segra mi to řekla :)

Díky za všechny odpovědi Maroš

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Re: jsou tanga na n-pláži "neslušná"?

   23. Červen 2009 - 12:34
honza17 (bez ověření)

Také zdravím. Tanga nejsou neslušná ani na nudistické a ani na textilní pláži. Na obou se ale může stát, že se budete vymykat většinovému osazenstvu a že na vás proto budou někteří koukat (divně) – nic si z toho nedělejte, hlavně po nich také nepokukujte (tím to jenom zhoršíte – přitáhnete pozornost – navíc můžete být považován za čumila) a nenechte se tím znervóznit. Nezvyklé věci přitahují pozornost. Existují ale i n-akce, kde jsou plavky opravdu zakázány – sice tomu moc nerozumím, ale tam se asi tanga nehodí. Honza

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

re: Tanga

   23. Červen 2009 - 11:08
PetrK

Nuda pláž je určena lidem bez plavek, tedy bez oblečení. Zdůrazňuji že i tanga jsou oblečením. A jsou tedy na nuda pláži nežádoucí.

A pokud bude mít muž na sobě dámská síťovaná tanga pak bude považován za úchyla na každé pláži (textilní i nuda). To prostě není normální.

Těžko radit…pokud máte problémy s erekcí…zkuste se třeba vykoupat (nahý) a po vylezení z vody se zabalit do ručníku (to by na nudapláži nikomu vadit nemělo). A pokud máte erekci i v těch dámských síťovaných tangách (jak vyplývá z vašeho příspěvku) pak jste úchyl na druhou! [Vyplazený jazyk]

Petr


Žurek: Děkuju Petře, žes to napsal. Já jsem k tomu nějak neměl odvahu… [Smích] Celý tenhle „dotaz“ považuju za výrok duševně nachlazeného člověka.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

PetrK re:Tanga..souhlasím

   23. Červen 2009 - 11:19
Obrázek uživatele VestonickaVenuse
VestonickaVenuse

Mám na Lide.cz v profilu odkaz na stránky naturista.cz. Co mě píšou všechno a na co se ptají (včetně erekce a neustálé erekce a pořád jen erekce), na to se ani už nedá odpovídat. Doporučila jsem jim také pohyb po pláži v ručníku či nějakou radu. Ale to je pořád dokola, vždycky je odpověď jak to není možné atd. Co si o tom myslím, jsem vlastně napsala v blogu před pár minutami.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Dobrý, tak jsem se nenasmál dlouho !

   23. Červen 2009 - 12:30
Jura L (bez ověření)

„Navíc mě ty tanga vcelku sluší, aji segra mi to řekla“ [Úsměv] Vy budete asi rodinka !

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

ach jo, další takovej

   28. Červen 2009 - 10:49
press777 (bez ověření)

Myslím, že k tomu, co už tu bylo napsáno a s čím bych souhlasil (PetrK nebo VV), dodám jen: existují tanga pro muže, např. ve Španělsku jsou docela běžná. A jestli se STYDÍTE za nahotu, ale NEstydíte za cross-dressing a fetišismus (tohle totiž nic jiného asi nebude), tak to raději ten zánět močáku. Možná bych úplně nesouhlasil s PetremK, raději než úchyl bych řekl nemocný člověk. Tohle je myslím diagnóza, co má své číslo a definici…

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Prcek: Vy takoví!

   28. Červen 2009 - 16:22
Prcek (bez ověření)

www.svobodni.estranky.cz zatím ještě jsou.

Proboha Lidi vzpamatujte se. On se jen slušně zeptal a vy hned na něj tak hnusně. Je mi ho docela líto. I vás, že jste takoví. I kdyby byl bůh ví co je to jen jeho věc. Ať si chodí kdo chce v čem chce. A on se o erekci ani nezmínil! Kdo Vám dal právo Petrk Mariose takto pojmenovat? A aby to nebylo málo tak ten nejdůležitější z těchto stránek se ještě přidá! Hnus jak se někdo umí chovat ke druhým. A to si říkáte naturisté?! Ti UMÍ tolerovat a brát ohledy na druhé. Vy, ale jak vidno ne! Já už nevěřím tomu co dřív. Že naturisté jsou pohodáři. Naturisté jistě ano. Ale kdo je má hned poznat když se za ně vydávají i sprostí nudisté? Dokazujete zde opak, že jste pohodáři naturisté. Ne jenom zde. Můj názor je, že už nikdy na nudy-pláž nevkročí když jste tak hnusní.

Mariosi. Oni zde jsou jen klábosáci. Nic si z nich nedělej a běž si v těch tangách kam chceš když ti sluší. Z čumilů si nic nedělej. Ti jsou, byli a budou vždy a všude. Pokud si jsi jistý, že ti sluší tak tomu věř a na lidi nehleď. Po mně také někdy hledí když jsem nahý na klasické textilní pláži, že nuda pláž u nás není. Ovšem ne zdaleka všichni zle. Někteří hledí s pobavením, jiní s obdivem k mé odvaze a i mě fandí a jen minimum lidí se na mě někdy výjimečně dívá přes prsty jako na nějakého úchyla a podobně. Já si stojím za svým přesvědčením, že na nahotě není nic špatného ba dokonce je zdravá po všech stránkách a čumilů si nevšímám. Stejně tak to můžeš zkusit i ty, třeba zatím jen v těch tangách. Pokud ovšem o tom co děláš budeš pochybovat, že to není tak správné co děláš, nebudeš se cítit nikdy dobře před druhými v pohodě. Takže popřemýšlej. Zdraví tě skutečný naturista a přeje ti zdravý rozum [Úsměv] , hodně ohleduplných lidí i Sluníčka.

P.S. K zamyšlení všeobecně: Když se po mě někdo bude dívat jako na úchyla a podobně a já se před ním budu cítit provinile a že dělám něco opravdu nepatřičného tak před dotyčným pak budu vypadat jako že má pravdu on. Pokud si já budu o něm myslet, že je hloupý, že mně může vlézt někam a nebudu si ho více všímat on si třeba pomyslí že se zmýlil. Nebo si mně už alespoň nebude více všímat a budu mít od něj pokoj. A já ho také mohu ponížit opětovnými pohledy. Pokud se nechám tak naopak může být ještě i dotěrnější. Toto je má všeobecná rada všem z mé osobní zkušenosti.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

RE: Prcek

   28. Červen 2009 - 18:14
Obrázek uživatele Gwynbleidd
Gwynbleidd

Ty jsi tak pozitivní až je mi tě líto

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

to jako že nejsou hranice?

   28. Červen 2009 - 18:32
press777 (bez ověření)

Neřekl bych, že na nudapláž patří „dámské spodní prádlo na chlapovi“, a to jsem HODNĚ toleratní, takže Prckův přístup „ať si každý dělá, co chce“ tedy neberu…jsou přeci nepsaná pravidla a la „zabalit do ručníku nebo lehnout na břicho a myslet na daňové přiznání…“ Maros se sice „zeptal“, ale stejne uz to jednou zkusil na normalni plazi, nebo co to bylo…a sorry, ta poznamka na zaver „stejne mi ty damsky tanga slusi“ adresovana mezi nudisty/naturisty, to je fakt nenormalni

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Prcek: Hranice

   28. Červen 2009 - 21:42
Prcek (bez ověření)

www.svobodni.estranky.cz zatím ještě jsou.

Však já neřekl, že patří ty tanga na nuda-pláž. Na nuda pláži je přirozená jen ta nahota. Ale co je jinak na tom, že jsou ty tanga dámská, že to tolik zdůrazňujete? Dnes se to často nepozná jestli jsou pokud to na nich není napsané. Dnešní móda je všelijaká. A ani nevíte jak vypadají. A dělat, že si má každý co chce, jsem samozřejmě myslel jen v těch mezích rozumných pravidel. Považoval jsem to za samozřejmost. Proto jsem mu také napsal, že má popřemýšlet nad tím vším i nad tím co dělá. Ne? Ale také vy se máte nad sebou zamyslet. V té poslední větě z příspěvku nade mnou je připsáno neprávem jedno slůvko. Najdete ho? To dotyčný vůbec nepsal. Ale vy. Jsou dámská. Ale on se o tom zmínil jen jednou nenápadně a vy z něj děláte hned rovnou úchyla. Jen se podívejte do těch módních časopisů co vše dnešní chlapy nosí. Asi by bylo dobré se mu zde veřejně omluvit, že jste ho veřejně ponížili. Nemyslíte? Chudák malá co má málo rozumu, že se na takové věci ptá a zrovna vás.

Jinak mně, je mně také líto, že mám takové pozitivní smýšlení. Víte jak tím trpím když čtu ty vaše urážlivé a připitomělé příspěvky? Asi sotva. Já tyto stránky navštěvuji jen za účelem se podívat kde se co děje a pokud si něco přečtu od vás tak trpím [Smutný] .

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

si nepomůžeme

   29. Červen 2009 - 8:24
Pohodička (bez ověření)

Pohodička – filozof a naturista MEDY On si člověk nepomůže. Jistě máme nějaká očekávání, že se lidé budou chovat určitým obvyklým způsobem, ale každý jsme jiný a cokoli provedeme, tak se to polovině líbí, druhou polovinu to pohorší a zbytku je to jedno. Myslím si, že zde není důvod ani prostor pro emotivní výlevy než ten, že nám samotným to dělá dobře a že máme pocit, že tím prokazujeme druhým nebývale cennou službu. A to platí zcela všeobecně. Přijal jsem dobrou zásadu „o nic se neštvi“. Na straně druhé, to bychom pak zde nemohli diskutovat. Takže můj příspěvek je zcela zbytečný. [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Prcek: Není zbytečný ten příspěvek.

   29. Červen 2009 - 9:34
Prcek (bez ověření)

www.svobodni.estranky.cz zatím ještě jsou.

Není zbytečný. Každý článek má něco do sebe a je třeba si vše vyříkat pro uklidnění duše. S jedním, ale nesouhlasím. Když jsou dvě poloviny tak už žádný zbytek nezůstane [Úsměv] pane Pohodičko. Ale já osobně vím, že výrazné nadpolovičině lidí je naprosto jedno kdo co dělá a jak, 15% se to líbí a asi tak 15% se to nelíbí a remcají. I pokud se to těch lidí osobně nějak nepříjemně nedotýká. Lidé rádi klábosí o všelijakých pitomostech a každý na sebe chce upoutat pozornost aby jeho názory byli uznané. I za cenu že si ledasco nesmyslného vymyslí a druhé poníží ve svůj osobní prospěch. Jako třeba někteří zde Mariose.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

osobní názor nade vše

   29. Červen 2009 - 13:39
Pohodička (bez ověření)

Pohodička – filozof a naturista MEDY Vidíš to stejně jako já, chtělo to trošku odlehčit. Víme oba, že brát někomu jeho osobní názor je jako bychom mu brali z peněženky peníze. Možná ještě horší. Víš k čemu jsou takové diskuse dobré? Že si lidé najdou své souvěrce a to jsou nejlepší přátelé. [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

pro Prcek

   29. Červen 2009 - 13:47
Obrázek uživatele VestonickaVenuse
VestonickaVenuse

Síťovaná tanga má moje dcera. Je to opravdu kousíček látky, který schováte v náprstku. Na těle je to takové minimum, že opravdu žádná pak mít nemusí. Pokud si p.Marios půjčil tanga od sestry a sám píše, že zakryjí to minimum, jsou dámská a přijde mi dost ujeté jít v tom na pláž…na jakoukoliv. A to i přes to, že mu sluší. Nenazývám p. Mariose úchylákem, ale myslím si to.

Nepřináším sem žádné závratné příspěvky ani nekážu naturistům jak se mají chovat. Vy, když sem napíšete, je to pořád kolem dokola, jenom vy, vaše tělo, pitomci okolo vás /to je můj pocit z příspěvků/. Až se někdy stydím, že nechodím excelovat mezi textiláky.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Dámská tanga: odpověď

   29. Červen 2009 - 17:05
Marios (bez ověření)

Dobrý den, děkuji za různé názory, všech zůčastněných v tomto vlákně. Určitě to není tak, že bych byl nějaký uchyl, nebo fetišista. Důvodem proč jsem skusil ty tanga bylo jen a pouze chuť si zaplavat za krásného dne ve vodě, aniž bych pak trpěl zánětem. Nápad vzít si tanga nenapadl mě, ale moji drahou sestru (jen pro upřesnění nejsme ani jeden puberťák, mě je 24 a sestře 27 let), která to viděla na chlapech v řecku na dovolené a navrhla mi, ať to skusím, že mě studít určitě nebudou a po „módní“ stránce ať to neřeším, pokud mi přijdou pohodlná a zakryjí to co jsem potřeboval. Sestra mi darovala jedny tanga a já to šel nakonec skusit a jak říkám po funkční stránce (nestudila, velice rychle schly a jsou i světe div se pohodlné) to bylo OK, pouze ty pohledy a názory ostatních ve mě vzbuzovali nedůvěru v další koupání a slunění na pláži mezi textiláky. Jelikož sezóna opět začíná a rád horké letní dny (snad jich bude dostatek a né jak poslední týden) trávím u vody, tak jsem se chtěl zeptat, jak na to hledí nudisti/naturisti. Koukám, že velký rozdíl asi čekat nemůžu podle Vašich příspěvků. I tak to skusím a třeba se po pár návštěvách a nebo třeba i hodinách strávených na nudapláží osmělím a sundám i ten malý kousek látky co zakrývá to nejnutnější, ovšem pro mnoho lidi i nejpodstatnější… Jakmile budu mít nějakou zkušenost s n-pláží, tak Vás budu informovat jak jsem „dopadl“

Přeji všem hezké slunečné dny!!


Žurek: Jestli můžu poprosit, tak si prostě někde experimentujte s dámskými tangy, ale svoje zkušenosti si nechte pro sebe. Tady se o téhle bláznivině už napsalo až přes příliš. Já se snažím, aby se tady lidi dozvěděli, kam v létě na n-dovolenou, aby tady našli přátele atd. Pokud tady někdo chce experimentovat jestli tanga nebo ne, tak ať si jde někde do ústraní, nebo na přechod N a T pláže a tam bude v klidu. Prcek tady neustále někomu radí, co má dělat, ale když začne sám něco podnikat, tak není schopen dát svoji akci ani do kalendáře a na svých světoborných stránkách tak akorát posledního června konstatuje, že „tu máme opět nový rok“. Prosím všechny tyto „hrdiny“, aby si od zítřka dali od Naturisty prázdniny a v září si je prodloužili aspoň o dva roky. A ostatní, kteří chtějí, aby byl Naturista zajímavý, tak se tady podělte o svoje zážitky z nastávajícího léta. Na to tady většina lidí čeká.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nechápu!

   29. Červen 2009 - 19:49
Kozak (bez ověření)

Proč si nekoupíš pánská tanga? Je jich na trhu dostatečný výběr a nikdo si tě nebude všímat.


Žurek: prosím vás už doopravdy! Obraťme list. Tady tihle blázni čekají na příležitost, jak 3 měsíce v kuse klábosit o dámských tangách. Od této chvíle budu mazat všechny příspěvky, které se nebudou týkat naturistických dovolených, cestování a NATURISTICKÝCH zážitků.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Máš pravdu.

   29. Červen 2009 - 20:13
Kozak (bez ověření)

Proto jsem se vmísil do diskuze, abych to ukončil. [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

To Vestonicka_Venusa

   1. Červenec 2009 - 10:57
KickOut (bez ověření)

Tak proc na tyhle prispevky reagujete kdyz Vam to tak strasne vadi ?? obcas mi trochu unika logika nekterych prispevovatelu.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Bude někdy absolutní tolerantnost?

   1. Červenec 2009 - 16:27
sporad (bez ověření)

Tak rád bych se dožil doby kdy všichni ke všem a ke všemu budou tolerantní, když každý si bude chodit kdekoliv v čemkoliv a dělat cokoliv a nikomu to nebude divné.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

absolutní tolerantnost?

   1. Červenec 2009 - 20:40
guestji

Absolutní tolerantnost můžeme rovnou nazvat anarchii? Lidé prostě musejí mít meze.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

anarchie?

   2. Červenec 2009 - 8:25
Pohodička (bez ověření)

Pohodička – filozof a naturista MEDY Tak to jsme se dostali dost daleko. Ale téma anarchie vz. meze je aktuální nepříč celou lidskou společností. Anarchie znamená an-archa, tedy bez hierarchické autority a souvisí to s autonomií. Není to téma pro zdejší stránky, ale přece: před třiceti léty jistě někdo namítl: vy chcete být u vody nazí? To je anarchie! [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Dobrý den,

   21. Červenec 2009 - 21:38
JonasII

podle mého názoru jsem dost tolerantní a vyznávám přesvědčení, že to, co jiným neškodí, není nebezpečné, ani zvrácené. Sám bych si v tangách připadal řekněme zvláštně a i když jsem zvyklý pobytu na „smíšených“ plážích spíše neoficiálního typu, kdy maximálně nudisty a „textiláky“ dělí jen virtuální hranice ve formě cedulek typu: Nudistická pláž zde!, asi bych si na sebe tanga nevzal. Ale na druhé straně, dokud takový člověk druhé neobtěžuje, tak proč ne? To, jestli na sobě někdo na n-pláži nemá nic nebo má plavky, tanga nebo třeba kožich, mi může vadit, můžu s tím nesouhlasit, nemusí se mi to líbi, ale myslím si, že je to asi tak všechno, co s tím můžu dělat. Takové „hlídání“, zda každý, kdo je na n-pláži, je skutečně nahatý nebo, nedej Bože, má něco na sobě (a zda je to, co má na sobě tak velké, že už je to možné považovat za oblečení), mi přijde, mírně řečeno, zvláštní. Aby to nedopadlo tak, že u každé nudapáže bude stát uniformovaná stráž, která toto bude kontrolovat! Nošení takového „specifického“ prádla, jako jsou tanga může u muže skutečně připadat trochu úchylné, ale podíváme- li se na to objektivně, ohrožuje to nebo obtěžuje někoho? Myslím, že jsou na světě jiné, horší věci. Jsme přeci v demokratické společnosti a obecně by mělo platit – co není zakázáno, je povoleno, nikoliv pravidlo, které se uplatňovalo v totalitě – co není povoleno, je zakázáno. Myslím si, že nudapláže jsou od toho, užít si svobody, volnosti a pohody. Díky, hezký den všem.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.