[ikona]

Plavky/neplavky

   9. Červen 2009 - 15:40
Anonymní

Potřebuji poradit. Mám pánské opalovací polo-„plavky“ mens halfbag, string. Na normální pláži se nechci ukazovat a na nudapláž bych si v nich troufnul (nestyděl bych se tolik), ale nevím jakou by jste měli reakci (jestli tam patřím nebo ne). Zatím si nahý netrtoufnu. Přítelkyni zatím nepřemluvím s tou bych se nebál.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Poloplavky

   9. Červen 2009 - 15:53
Obrázek uživatele jano-mt
jano-mt

zda sa my to však byť na pláž moc eroticke.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

To snad ne

   9. Červen 2009 - 16:42
ivojan

Jednou ze zásad pobytu na nudapláži je nepředvádět se. Potom co jsem si našel oč se vlastně jedná (http://www.tangaland24.de/…-String.html) jsem toho názoru, že tohle je hóóódně za hranicí. Jestli chcete, aby na vás civěla minimálně polovina pláže, tak to je to správné „oblečení na nudapláž“ Ivo

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

plavky-neplavky

   9. Červen 2009 - 16:53
Prcek (bez ověření)

www.svobodni.estranky.cz zatím ještě jsou.

Vždyť si choď jak chceš a kde chceš. Jen musíš dodržovat řád daného místa. To jest na nudapláži nahý a na koupalištích v plavkách. Někde se nesmí třeba ani koupat v šortkách a trenkách. Ale o zákazu nějakých erotických sexi plavek jsem ještě neslyšel. Je to asi to samé jako jít na koupaliště nahý pokud to tam není výslovně zakázáno. Pokud si tě nikdo nebude všímat je to v pohodě. Pokud, ale někoho tvé plavky pohorší nebo to že jsi nahý (to je jedno) a zavolá na tě policii budeš mít smůlu. To není trestné tak tam být. Trestné je pohoršit více jak 2 lidi. Je to padlé na hlavu, ale je to tak. Jinak budeš platit pokutu a vykáží tě. Pokud ovšem zavítáš na běžnou pláž do přírody tak tam většinou takový řád ani neexistuje, ale s tím pohoršením je to stejné všude. Já se na takových místech koupu zásadně nahý v přírodě a je to v pohodě. To že se tady někde probíralo, že se tomu a onomu nelíbí to či ono na to prosím nehleď. Ono se tady probírá kdejaká ptákovina. Ale skutečnost je v naprosté většině jiná. Tady se o tom jen píše a lidé si vymýšlí ledasco. Jen aby byli zajímaví a zabili nudu. Já osobně si myslím, že budeš středem pozornosti v takových plavkách všude. Hlavně před ženami. Pokud by ti to nevadilo budeš v pohodě. Pokud vadilo buď raději nahý na té nudě. To si tě pak nikdo nebude všímat. A nevím zda bych si troufl na tvém místě v tom jít na klasické koupaliště. Být nahý u vody na veřejnosti mě nevadí, že si myslím, že je to tak správné a hlavně zdravé. Ale nosit na sobě jen nějaké provázky abych byl zajímavý? Já něco takového dostat tak to hned letí do koše nobo to někomu moc rád věnuji [Úsměv] Asi jsem tě nepotěšil. promiň.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Provázek a dutý roh jako pro divochy :-) to jsou taky poloplavky

   19. Červenec 2009 - 13:05
bledule (bez ověření)

Naturismus není exibionismus. Styděl byste se mnohem víc a navíc si myslím, že tento „úbor“ není na nudapláži povolen. Je vidět že jste na nudapláži nikdy nebyl, jinak byste se takto neptal. To je jako, kdybybyste třeba i svému psu dal také na pindika tyhle kšandy :-) Snad tahle odpověď stačí a přeji vám, abyste se na sluníčku a ve vodě nahatý cítil tak svobodně jako já (my).


Žurek: Rozlišujte prosím reklamní vlezlé linky od normálních příspěvků, děkuji. (reklamní odkazy byly smazány).

Bledule: Prosím? ale já žádný link nepoužila, asi se to sem ke mně jen hodilo jako napomínka pro jiné, ty smazané [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

komentář bi odborníka

   9. Červen 2009 - 19:48
press777 (bez ověření)

Snad to nebude znít nafoukaně, když si dovolím odpovědět jako „člověk, co něco ví i o mužích“: za tyhle (viz link v dané otázce) plavky by vás vyhnali nudisti i většina plavkáčů na normální pláži. To jsou vyloženě provokativní plavky, HOODNĚ za hranicemi toho, čemu ještě můžeme říkat „tanga pro muže“, která mají regulérní přední díl (nebo i trochu užší, dejme tomu) a vykrojený ten zadní. Píšete, že si „netroufáte“, ale stejně všechno ukážete. Proti tangám na normální pláži nikdo nemůže nic říct (dal bych sem link, abych ukázal, co myslím, ale pan Ž. tady správně reklamu netrpí), ale určitě víte, o co jde. A jak nudistům fakt nejde o vyrýsované břišní svaly, tak v těchto plavkách fakt musíte „vypadat k světu“ – a v tu chvíli už nejde o nudismus.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Poloplavky upřesnění

   10. Červen 2009 - 6:04
boudy (bez ověření)

Myslel jsem, že jste svobodnější a benevolentní. Mám je pouze na opalování a ne na předvádění a producírování a vůbec nestojím o pozornost. To, že v nich ujdu 3 metry k vodě a zpět není předvádění. Mé přítelkyni se líbí a to je pro mně důležité. Mám v nich pocit, že nejsem úplně nahatý, opálím se úplně celý a navíc si myslím že mohou působit dobře na mužskou plodnost (lépe než konvenční plavky). Doufal jsem, že ležením v trávě na nudapláži nikoho neprovokuji, ale s takovou se jako nudisté nebudete rozrůstat. Napoprvé si prostě nahý netroufnu. Je vidět, že si hoodně všímáte ostatních a posuzujete. Měl jsem pocit že na nuda by si mě nikdo vůbec nevšímal a spletl jsem se. Myslel jsem, že se tam chodíte opalovat, koupat a ne posuzovat ostatní. Sorry – odhlašuji se, asi jsem předběhl dobu. Mimochodem v Německu se tyto plavky prodávají celkem běžně. Budu se opalovat na svém pozemku bez plavání.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Poloplavky dotaz-odpověď

   10. Červen 2009 - 6:57
Pohodička (bez ověření)

Pohodička – filozof a naturista MEDY Zeptal ses a dozvěděl názor zdejších. Já jsem teda viděl muže v jakési šňůrce kolem zadku, nikdo to neřešil, myslím si, že lidé mají jiné starosti. Tak si ty své plavky-neplavky užij.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

plavky?

   10. Červen 2009 - 7:17
jedna (bez ověření)

Tak to nosí přítel mé známé,jako spodní prádlo,když vystupuje v Travesti show. Ale jestli máte odvahu v tom jít na koupaliště,tak běžte. Přinejmenším budete středem pozornosti víc,než kdybyste šel bez plavek.

<img src=„http://images.jellymuffin.com/images/funny_pictures/images/103.gif“ alt=„JellyMuffin.com – The place for profile layouts, flash generators, glitter graphics, backgrounds and codes“ border=0
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

RE: plavky?

   10. Červen 2009 - 8:09
Prcek (bez ověření)

www.svobodni.estranky.cz zatím ještě jsou.

Tak přesně tak to vidím i já. Už jsem o tom psal výše. Nicméně jsem vám také psal Boudy, že lidé většinou píšou hovadiny. Je fakt, že jste poznal názory mnohých, ale jen a jen zde. Zkutečnost by byla na 100% jiná. Nevšímejte si toho co zde píšou a klidně si v tom běžte kam chcete. Sám pak poznáte jak bude okolí reagovat a přizpůsobíte se tomu hned. Ty vaše plavky ovšem nejsou pro zdraví zase až tak dobré. Utahují chudáka pindíka i s pytlíkem a to je dobrá cesta pro vznik rakoviny varlat. To jsou lepší už ty šortky. A pak se těch plavek nezbavíte i když si je sundáte. Zůstanou vám po nich neopálená místa. A ne že budete opálený celý. Pokud si netroufáte být na nudě úplně nahý vyzkoušejte nejprv odlehlé místo někde v soukromí u vody v přírodě a uvidíte, že se toho ostychu částečně zbavíte a posléze úplně. Pak půjdete na tu nudu, přemůžete se, plavky sundáte a zalíbí se vám to. To je zkušenost naprosté většiny naturistů, nudistů i má. Já se prve také hrozně styděl. I na nudě mezi samými naháči. Přemohl jsem se a postupem času jsem si již i začal troufat na běžné pláže kde jsem nahý mezi lidmi v plavkách a je to v naprosté pohodě. I když jsem někdy nahý sám.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Já s tím teda problém nemám, ale jsou i jiní lidé...

   10. Červen 2009 - 8:43
honza17 (bez ověření)

Naprostá většina lidí nemá dostatečně silnou osobnost na to, aby si dokázali vytvořit, udržet a případně obhájit skutečně vlastní a ODLIŠNÝ názor („a přece se točí“). Odlišovat se totiž není pokaždé jednoduché. Proto se lidé připojují k nějaké již existující názorové skupině, která jim vyhovuje nejvíce (motivace pro výběr skupiny může být opravdu různorodá). Mnoho lidí má následně potřebu se s převažujícím názorem v této skupině zcela ztotožnit, aby se opravdu neodlišovali (beatlesmánie), resp. aby jejich skupina svojí názorovou jednotou posílila (radikální islamisté…). A někteří dokonce o ostatních názorových skupinách prohlašují, že jsou špatné, nebo dokonce z nějakého důvodu škodlivé (a někdy se to dá i pochopit – co třeba klub pirátů silnic?).

Najdeme spoustu příkladů v politické, sportovní nebo kulturní oblasti.

  1. Z hlediska nudismu je tu dominantní skupina textiláků, pokračujících v místní kulturní tradici. Je to jasná skupina první volby.
  2. Menšinou je pak skupina nudistů. Jsem opravdu rád, že tu jsou (jinak by nebyly nuda pláže), i když někteří chápou nudismus dogmaticky a netolerují plavky na nuda pláži – posilují si tím svoji identifikaci nudisty a eliminují tak svoji názorovou nejistotu. Nudismus je pak o menšinovém pravidlu povinné nahoty, nikoliv o svobodě a toleranci.
  3. Ještě menší menšinou jsou univerzalisté, kteří preferují (opravdu preferují) kombinaci obou, čili smíšené pláže a respekt k preferencím každého jednotlivce. I tento tolerantní přístup má ale svoje meze, viděl jsem na plážích věci, které podle mého názoru opravdu nepatří nejen na veřejnost – a nemyslím tím nějakou jemnou erotiku nebo sex stranou v rákosí, ale věci, které spousta lidí za celý život ani neuvidí a nikdy by vidět nechtěla.
  4. No a až pak jsou lidi, kteří mají nervy na to, navlíknou si na pindíka čepičku na nějakých šňůrkách – tedy něco, co je opravdu odlišné od všeho, co jsem zatím popsal. Já osobně s tím žádný problém nemám a dokonce si umím představit, že bych se k vám přidal – kdyby třeba někde byly „nějaké“ plavky povinné a já jiné neměl, nebo kdyby nás bylo víc (vidíte, hledám názorovou skupinu), nebo kdyby mi to moje partnerka dala jako dárek (a byla zvědavá, zda se odvážím – tohle by mě teda určitě lákalo a určitě bych to na sebe navlíknul), ale sám jsem si to zatím nekoupil a v nejbližší době si to ani nekoupím. Mně to sice nevadí, ale moje manželka by nebyla nadšená, moje děti by se asi potrhaly smíchy a moje tchýně by na vás zavolala strážníky a ještě dva týdny by každému vysvětlovala, jak svět zachránila od jednoho úchyla.

Takže asi tak. Jsou i jiné varianty plavek-neplavek a každému sluší něco jiného – takže bych mu dopřál svobodu obléct si to, v čem se cítí příjemně.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Plavky či ne?

   10. Červen 2009 - 9:26
Prcek (bez ověření)

www.svobodni.estranky.cz zatím ještě jsou.

Já byl v dětství hodně šikanovaný, i za mé přesvědčení, že Bůh neexistuje. Dnes už věřící jsem. Vždy jsem si dokázal stát za svým přesvědčením i za cenu fyzického násilí. Asi jsem tedy silná osobnost. Vidím zlo lidí, jejich nedostatky a dnes se snažím lidi napravovat aby se dokázali k sobě navzájem chovat ohleduplně a vstřícně. Jen tak můžeme být VŠICHNI šťastni a v pohodě. Skupina neskupina a všichni společně. Nebo snad je vám milejší to dělení včetně ras? Od toho vzešel rasizmus. Jen tak dále a brzy se tu všeci navzájem pozabíjíme. To je hodně smutné [Smutný] .

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.