[ikona]

Koversada

   4. Červenec 2012 - 12:37
Anonymní

Když jsme v Koversadě byli naposled v roce 2009 tak před areálem bylo spoustu karavanů, které místní asi pronajímali. Máte někdo nějakou zkušenost s takto pronajatým karavanem? Cena, vybavení atd. Předem díky za každé info.


FKK Park Koversada, Istrie. Pro členy Klubu NATURISTA.CZ 15% sleva.

FKK Koversada IstrieFKK Koversada Istrie
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Koversada

   9. Červenec 2012 - 22:50
georgi (bez ověření)

Na Koversadu jezdíme už řadu let, patří mezi jedny z nejlepších nuda kempů na Istrii. Sice je méně honosný než Valalta, ale za to je zde spíš rodinná atmosféra než na Valaltě, kde je moc uhlazená. Dá se mu vytknout jedině to , že se zde neinvestuje do zařízení stávajícího ubytování a je stále ve stejném stavu, potom se, zde neustále hýbe s cenami nahoru a posunuje se termín , kdy se ceny snižovaly. Jinak pěkné prostředí a dobré jídlo.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nová zařízení v Koversadě

   10. Červenec 2012 - 11:53
Obrázek uživatele natur
natur
Není pravda, že by se v Koversadě neinvestovalo. Před několika lety zde byla zcela zrenovována appartementová část „Blešička“ u Limského fjordu, byly zde vystavěny i nové ubytovací kapacity, došlo ke zřízení dětského aquaparku v moři, byly upraveny pláže, zejména pro děti. Na druhou stranu – když dojde rekonstrukcí Blešičky ke změně zařazení ubytovací kapacity ze 2* na 4*, pak se to samozřejmě musí odrazit i na cenách. Ubytování v Koversadě, jak v appartementech, tak v bungalovech s polopenzí máme v nabídce a je to jedna z lokalit, kde je ještě trochu volných kapacit. Pro členy Klubu naturistů sleva 3%. ing.Hájek, Natur Travel
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Odpovídám na tu investici,

   10. Červenec 2012 - 14:05
georgi (bez ověření)

Odpovídám na tu investici, měl jsem na mysli staré bungalovy a ne novou čast „Blešička“, kde jsou nové apartmány, které jsou však velmi drahé. Bungalov přijde v sezonu pro dvě osoby s polopenzí na 108 EUR. Jezdím do těchto bungalovů už pět let po sobě a nic se tu nezměnilo , to jsem měl na mysli, minule se tady dokonce ucpala kanalizace a vytekla , což byla chuťovka. Dále bych vytknul, že se v kempu málo starají o zelen , v srpnu už moc nezalévají a ani nepečují o čistotu trávníků a pláží , jako např. na Valaltě.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

To máte pravdu, část

   10. Červenec 2012 - 16:42
Obrázek uživatele natur
natur

To máte pravdu, část „U hraběnky“, kde jsou bungalovy s polopenzí dosud nebyla rekonstruována. Ale až bude, a je to jen otázka času, pak zde kategorie ubytování zcela určitě přejde rovněž na 4* a bude platit ono vaše „jsou však velmi drahé“, tak jako u appartementů v Blešičce. Otázku péče o zeleň nejsem schopen posuzovat – může už být obecně nedostatek vody, nestíhají (srpen je vrchol sezóny, téměř celá Evropa má prázdniny), atd. A Valalta – to je perla mezi kempy a nejen naturistickými, také je na druhou stranu poněkud dražší. Tu pro letošní prázdniny nenabízíme – je už dlouho vyprodáno. Tak až zase příští rok (nebo letos v září). ing.Hájek

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Ještě k otázce „krall11“ –

   10. Červenec 2012 - 15:46
Obrázek uživatele natur
natur
Koversada 15% slevaKoversada 15% sleva Ještě k otázce „krall11“ – karavany před kempem Koversada. Nevím jak dnes, resp. v roce 2009, ale když jsem tam jezdil na akce INF, tak jsem se s tímto „shlukem“ karavanů setkával často, a nejen na Koversadě. Bylo mi vysvětleno, že se jedná o karavany trvalých klientů, kteří je přes zimu nechávají na Istrii, ale využívají lacinější nabídky na jejich dlouhodobé parkování na pozemcích soukromníků. Ponechat je v areálu kempu by prý bylo výrazně dražší. A pak je postupně během léta stěhují opět do kempu. Jak jsem „koupil“ – prodávám. ing.Hájek
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Pronájem karavanů - Koversada

   11. Červenec 2012 - 15:06
Adamos628 (bez ověření)

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že karavany se skutečně dají pronajmout. Před Koversadou je jedno velké parkoviště pro karavany majitelů, kteří si je tam skutečně nechávají v mezisozeně zaparkované, přesně jak uvádí ing. Hájek. Jsou tam ale další dvě, nebo tři parkoviště, kde jsou karavany určené k pronájmu. V roce 2010 jsme s rodinou tuto službu využili. Po příjezdu jsme se domluvili s provozovatelem – vše bez problémů a bez rezervace předem. Pán byl velice ochotný, poslal nás do kempu vybrat si parcelu a do půl hodiny jsme bydleli. Jen jsme pánovi nahlásili číslo parcely, pán zapřáhl za traktor jeden karavan a převerzl ho na námi vybrané místo. Karavan byl v solidním stavu. Sice dost opotřebovaný, ale vše bylo plně funkční a pro naše potřeby zcela dostačující. V karavanu bylo vše potřebné – lednička, dvouplotýnkový vařič na PB (plyn byl v ceně, během našeho pobytu nám zdarma vyměnili PB bombu), 4 postele, venkovní posezení, markýza… V den odjezdu si pán s traktůrkem přijel pro karavan v cca 11h dopoledne. Cena za pronájem karavanu byla 25,–EUR / noc (bylo v roce 2010 a tuto konečnou cenu jsme malinko usmlouvali, původně chtěl tuším 35,–EUR, cena je samozřejmě jen za pronájem karavanu, v Koversadě pak platíte pobyt stejně, jako když přijedete s vlastním karavanem). Tuto službu mohu všem jen doporučit.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Koversada

   11. Červenec 2012 - 16:40
krall12 (bez ověření)

Díky všem. My jsme od 14.7. ve Valaltě a říkali jsme si, že bychom si to trošku prodloužily při cestě domů tak o tři noci. Chtěli bychom příští rok zkusit karavan v Bunculuce tak abychom si to vyzkoušely jaké to je v karavanu.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Koversada

   23. Listopad 2014 - 18:12
zemanka (bez ověření)

Na Koversadu jezdíme už pár let a ještě se nám neomrzela.Je to zde pro všechny věkové skupiny a i pro všechny různě majetné.Na ostrově stejného názvu se dá spát ve stanu.Je zde pěkné sociální zařízení a restaurace a i malý bar na pláži.Tady je to vhodné i pro malé děti.Pláž je oblázková a i útesová.Mimo ostrov jsou pláže většinou betonové.Na kolika místech se nachází hezké sociálky,na plážích sprchy.Ubytování v bungalovech,apartmánech i ve stanech a možno si i půjčit karavan.Těch je tu dost a zavezou je až na místo a i usadí.Co se týká sportovního vyžití,každý si vybere.Do Vrsaru je to cca 1km.Na Koversadě je několik docela levných restaurací a barů.Večer se vždy někde hraje k tanci.Chceme vidět ještě i jiná místa,ale sem budeme jezdit určitě ob rok!Tak pěknou dovolenou!!! [Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Koversada

   9. Březen 2015 - 0:41
docent (bez ověření)

Souhlasím se Zemankou. I loni jsme navštívili Koversadu a byli jsme moc spokojeni, i když v srpnu počasí trochu zlobilo. Její předností je velká rozloha. Skalní milovníci nahoty, když je omrzí koupání a slunění umožňuje nádherné procházky ve stínu vonících pínií nebo projížďky na kolech nebo kolečkových bruslích, ale je zde možno provozovat i jiné sportovní aktivity. Pro ty co si chtějí opravdu pročistit mozek a oddechnout si od starostí všedního dne jistě uspokojí ranní plavání při východu sluníčka. Pro milovníky romantiky jistě budou zážitkem nádherné západy slunce. Pro rodiny s dětmi je to přímo ideální lokalita. Pěkná je oblázková pláž je no ostrově a písečná přibližně v polovině pobřeží. Výhodou je malá vzdálenost do Vrsaru. Noční život a ruch, procházky přístavem nebo vyhřátými uličkami historické části vás přímo nabíjí energií a optimismem. Na Koversadě jsme byli v minulosti již několikrát a zatím nás nemrzela a jistě se tam zase vrátíme.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Koversada

   3. Červen 2015 - 6:27
Obrázek uživatele milki
milki

Zdravím všechny příznivce nejen Koversady. Po mnoha dobrých zkušenostech (kempy – Ulika, Bunculuka, Baldarin – každý je v něčem výjimečný) chceme s přítelkyní strávit dovolenou, pro nás, v dosud nepoznané lokalitě – Koversadě, která je tu hodnocena velmi dobře. Mohl by nám někdo poradit, zda jsou tam vhodná místa pro stan, popř., ve které části. Děkujeme. P.S. Budeme mít i dvě volná místa v autě (první polovina července).

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Koversada stany

   3. Červen 2015 - 15:38
Obrázek uživatele Vasek Petra
Vasek Petra

Nejlepší místa pro stan jsou v Koversadě na ostrově, vede na něj úzká betonová lávka. Není tedy možné mít auto přímo u stanu. Jinak je tam i jinde mnoho parcel jak pro stany tak karavany.

[Spiklenec] Zdraví Vašek a Petra [Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.