[ikona]

Sozopol BG aktuálně

   11. Srpen 2020 - 19:57
krusnohorec

Dobrý den,hledal jsem před dovolenou v Bulharsku nějaké fkk v okolí Sozopolu informací bylo málo a bohužel nepřesné a tak nyní po návratu mohu vše upřesnit. Na stránkách naturisty.cz ,ale i v mapách Google je uvedeno fkk na konci pláže kawatsi ,byl jsem tam prošel to celé a nic , Fkk v okolí Sozopolu je na pláži nový Sozopol samozřejmě až na konci ,ale je to celkem příjemné místo pouze doporučuji svačinu vlastní občerstvení v blízkosti lokality není nic moc.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Dotaz na Sozopol

   13. Srpen 2020 - 15:03
Jarda2

Mohu se zeptat kolik tam na konci té pláže asi tak bylo celkem naturistů? A byli ještě normálně na písečné pláži nebo už na nějakých skalách za okrajem pláže? Ideálně nějaké fotky nemáte?

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

sozopol a okolí

   24. Srpen 2020 - 11:49
Mirek Zlín

Hezký den! Za posledních 6 let výrazně poklesl počet klidných míst kolem Sozopolu. I nadále jsou zde na jih cca 4 km od Kavacite v Djuni bez problémů – 100% celá free. Na severu i letos velmi oblíbený jižní úsek v Nesebaru – cca 140 naturistů. Mirek

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

BG Sozopol

   24. Srpen 2020 - 11:51
Mirek Zlín

Hezký den! Za posledních 6 let výrazně poklesl počet klidných míst kolem Sozopolu. I nadále jsou zde na jih cca 4 km od Kavacite v Djuni bez problémů s účastí cca 30 osob – 100% celá free. Na severu i letos velmi oblíbený jižní úsek v Nesebaru – cca 140 naturistů z BG, UA, SK a CZ. Foto a video bude po druhé cestě – tedy v září. Mirek

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Sozopol - Harmanite nuda

   30. Listopad 2020 - 12:23
Adalbert

V samotném Sozopolu jsou dvě pláže – městská – na okraji starého města – je menší, přelidněná, hodně placených zón, vhodná spíše pro děti, neb je tam pozvolný vstup do vody a menší vlny (je to v zátoce), ovšem ani kousek pro nuda. Mezi starým a novým Sozopolem coby šutrem dohodil je pak větší pláž Harmanite, a to jak do délky tak do šířky, místo se tam vždy najde. Nuda pláž je na samém konci Harmanite, takový zužující se cíp písečné pláže oddělený od normální jen malinkou zídkou o výšce kotníků [Úsměv] , odhaduju tak 60 m délky, na konci nuda jsou menší skaliska. Byli jsme tam loni (v plné sezóně) i letos (na konci srpna a začátkem září) a kupodivu byla loni v plné sezóně nuda daleko volnější než letos na konci. Hovořil (a dal si dva panáky [Úsměv] ) jsem s místním naturistou Angelem a ten tvrdil, že je to úplně obvyklé, na konci sezóny je nuda daleko plnější. Nicméně i letos jsme vždy našli místo, jen už to bylo namačkanější. Osazenstvo nuda pláže mezinárodní, registrovali jsme páry z Česka, Polska, Bulharska, Ruska i Němce, všichni vesměs naprosto v pohodě, odhaduju tak v průměru okolo 80 – 100 lidí. V páru nebo samotným ženám doporučuji ulehnout spíše na začátku nebo uprostřed pláže, vzadu u skalisek je to občas o očumování „náhodně“ procházejícími textiláky a koncentrací samotných mužů. Voda je prostě Černé moře – teplé, relativně čisté, ovšem občas s řasami, na Harmanite většinou bývají větší vlny.

Sozopol - klikni pro celkovou mapuSozopol – klikni pro celkovou mapu
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.