[ikona]

Městské Lázně Čáslav

   6. Září 2014 - 23:42
Jeník Jenda

Zavřené Městské Lázně v Čáslavi:

Dnes tj. 6.9.14 jsem se vypravil z Prahy do Čáslavi za účelem zaplaváním bez plavek v lázních, ale ouha ony lázně byly zavřené. Proč? nikde není vývěska o tom s důvodem proč je to tak, ani na dveřích lázní, ani na stránkách lázní. Může mi to někdo říct.Jel jsme tam zbytečně. Děkuji za odpověď Honza. [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík] [Ďáblík]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Lázně Čáslav a všeobecné zářijové odstávky

   7. Září 2014 - 8:56
zurek (bez ověření)

Ta Vaše zbytečna cesta mě mrzí, nicméně je potřeba sledovat stránky provozovatele Městské lázně Čáslav. Tam stojí, že od dubna 2014 do odvolání mají zavřeno. Když se už chystáte na tak dlouhou cestu, tak je lepší pro jistotu tam dopředu zavolat. Co se týče info na Naturistovi, tak s jistotou aktualizujeme termíny námi organizovaných akcí. O výkyvech běžných bezplavkových hodin by pro naše potřeby měli informovat místní naturisti… Na 100% ale situaci zjistíte na www provozovatele.

Všeobecně mají ale prakticky všechny kryté areály začátkem září provozní odstávku, kdy chystají svoje areály na podzimní a zimní sezonu.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.