[ikona]

Poprvé na nudapláž

   1. Červenec 2014 - 9:13
Anonymní

Ahoj všichni :)

Je mi 18 let a nikdy jsem nebyl na n pláži. Ted bych to ale chtěl vyzkoušet a potřebuju poradit jaké to je. Bojím se že se tam na mě lidé budou dívat blbě vzhledem k mému věku, když tam budu sám. A chodí na n pláže i lidé v mém věku sami? Děkuji

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

První návštěva

   1. Červenec 2014 - 12:01
Obrázek uživatele Mai123
Mai123

Ahoj :)

Mě je 24 a na nudapláže jsem začal chodit minulé léto. Před první návštěvou jsem měl taky strach, že na mě budou všichni civět a nebo, že budu vypadat jako nějaký čumil když budu sám, ale nebylo proč. Jasně když příjdeš tak na tebe sem tam někdo koukne, ale to i na textilní pláži a to je tak všechno. Jediný rozdíl je absence plavek, jinak se každý stará sám o sebe jako by byl na jakékoliv jiné pláži nebo třeba v parku na pikniku. Co se týče věkového složení jde asi dost o to kde bydlíš, já jsem původně s Plzně a tam jsou jenom dvě malé pláže a je pravda, že většina návštěvníků je řekněme 40 plus, ale třeba v Praze je ten počet vyrovnanější a na nudaplážich je i dost mladých lidí.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Sólo mládenec

   2. Červenec 2014 - 14:10
nahatej

Chlap, který na nudě kouká do papíru (knížka, časopis, skripta apod.), názorně deklaruje, že není čumil.

Kdysi jsem se dokázal na VŠ zkoušku učit i při lyžování na staré lanovce ve Špindlu. (Pravda, holky v plavkách či dokonce bez nich se přitom nevyskytovaly.)

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.