[ikona]

Nahoře bez.

   31. Červenec 2008 - 21:32
Anonymní

Dnes 31.7 2008 vyšel v našem regionálním deníku zajímavý článek o vztahu žen nahoře bez a provozovatelů koupališť na Olomoucku. Co vy na to? http://olomoucky.denik.cz/…0080730.html

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Klasický argument

   31. Červenec 2008 - 22:02
abel (bez ověření)

„s ohledem na děti…“ V psychologii se tomu říká racionalizace, když někdo nevědomě hledá výmluvu pro neracionální chování. Já bych se takto argumentující osoby zeptal, čím by pohled na odhalená prsa mohl dětem ublížit? Konec konců, v samém počátku svého života si ty prsa docela zálibně prohlíží, a jde jim to spíš k duhu [Úsměv] Proboha, kdy už někdo tuhle pitomou argumentaci napadne?!

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

"Malé děti"

   1. Srpen 2008 - 9:17
nahatej

Ono vůbec schovávat se za poukaz na „MALÉ děti“ je srandovní. Právě malým dětem je to šumafuk. Zajímavé to začíná být až pro ty velké. Ovšem postavit se do role strážce mravnosti nevinných děcek zní a vypadá lépe, než připustit, že by se to nelíbilo například některým dámám v letech (či kdo asi tak může být tím nejpravděpodobnějším stěžovatelem – chlapi sotva…).

Argument „pohoršení“ je lepší ve smyslu přesnější a férovější, na to si ale, pokud vůbec, nebudou stěžovat ty „malé děti“, nýbrž jejich (pra)rodiče, případně jiní dospělí. Ovšem chápu provozovatele, že chce mít klid (ve vrcholné sezoně na kouplišti stejně není) a žádné konflikty.

Celkově mi ale vylíčené postoje přišly docela sympaticky tolerantní.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nahoře bez v Polsku.

   6. Srpen 2008 - 16:38
Leev (bez ověření)

Článek ze dne 6.8 2008 z deníku „Právo“. V plném znění zatím jen v tištěné podobě, v podobě on-line celý zřejmě 7.8 2008. http://pravo.novinky.cz/…ahranici.php

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.