[ikona]

Pomůžete ??

   1. Leden 2012 - 15:48
Roland Jitka

Přeji krásný sváteční den. Oslovuji každého, komu není NATURISTA cz lhostejný. Na Naturistovi najdete spoustu informací o saunách, lokalitách, aquaparcích, plážích a místech na trávení naturistické dovolené. Tyto informace není jednoduché schromáždit bez pomoci ostatních naturistů.


[Hvězda] V nedávné době „Přezdívka“ (z rodinných důvodů nechce být uvedena) abecedně vytvořila stránky všech saun rozdělené do regionů.

[Hvězda] Jirka Rybka objel a aktualizoval všechny lokality kolem Prahy a v jejím okolí.
Patří jim poděkovaní za jejich aktivitu.

[Hvězda] Já, Cordobka jsem se pokusil aktualizovat všechny naturistické pláže a kempy po celém zbytku České republiky. (podle diskusí pod lokalitami a vlastní zkušenosti s některými lokalitami) Děkuji za pomoc některým naturistům, kteří mi s lokalitami informacemi pomohli.


[Vykřičník] Pravdou ale zůstavá, že u některých lokalit jsou jsou jen informace převzaté ještě ze starého Naturisty a jsou více jak deset let staré a tudíž nejspíše neaktuální. S Vaší pomocí se nám jistě podaří rychleji aktualizovat uvedené lokality, sauny atd.

Spousta z Vás hledá na různé naturistické aktivity přátele, ale Vaši budoucí přátelé nemusí vaši lokalitu, saunu vůbec najít a nebo po přečtení informací zrovna z vaší lokality se rozhodnou ji nenavštívit.
Vaše hledání souvisí i s Vašimi profily. Myslím si, že informace o Vašem ročníku narození, regionu a odkaz na pláž, kterou rádi navštěvujete Vám pomůže k hledání přátel více, než několik inzerátů. Také zmínka o vašem aqua není na škodu. Uděláte nejlepší reklamu. (na profily lze nahrát i profilovou fotku a do stránky Vašeho profilu v rubrice ještě dodávám jdou nahrát i fotografie vaší oblíbené lokality atd).
 

[Otazník] Spousta lidí bere informace Naturisty jako samozřejmost. [Otazník]

Bez nadšení a nikdy nekončící práce naturistů, by samozřejmostí nebyly.


[Spiklenec]Naturista bude vždy jen takový, jací lidé ho budou navštěvovat a pomáhat mu k informacím. [Spiklenec]
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.