[ikona]

Nu-di plavání Česká Lípa

   27. Březen 2009 - 10:40
Anonymní

Včera jsem byl v aquaparku Česká Lípa. Na vývěsní tabuli zde mají oznámení , že poslední neděli v březnu od 21:00 do 22:00 se zde koná koupání bez plavek. Podmínky-věk 18 let+předložení OP


Žurek: INFO je tady, ještě jim napíšu, aby neblbli s těma občankama. Taky je docela nerozum konkurovat v téhle oblasti ve skoro stejný termín Babylonu.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Ten věk 18 let

   27. Březen 2009 - 19:59
M.Dr.

To jako co se tam děje, že je to jen pro dospělé? [Zmatený] [Ďáblík]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

18let nebo jiné podmínky...

   28. Březen 2009 - 0:19
Obrázek uživatele JirkaRybka
JirkaRybka

Neděje se tam bezpochyby nic, ale to máte jednou 18 let, podruhé vstup jen v páru, potřetí „já nejsem krasavice, tak nepůjdu, protože kdo se na to bude chtít dívat?“, počtvrté kdosi volá po zřízení jakýchsi „e-zón“, popáté si Poláci nemohou akci udělat jinak než „pouze pro zvané“ (nezávidím jim!), pošesté je nám vnucován model nahoty „pouze na vlastním (příp. společném) pozemku, a nikdy jinak“, posedmé se zas jiné nové n-plavání v menším městě (zřejmě coby přídavek k sauně) dělí na muže a ženy… Nahota bohužel vzbuzuje mezi lidmi různé asociace (byť je třeba vědomě ani nenazvou sexuálními), a ne každý má s naturismem takovou zkušenost (a na něj takový názor), aby tyhle sklony dokázal z přístupu k nahotě vyloučit. Takže já bych řekl, že v Lípě prostě zatím nemají natolik jasno, a tolik zkušeností, aby si troufli naháče vpouštět bez prověrky, která by jim „kryla záda“. Přesto si vysoce cením toho, že pro nás onu hodinu uspořádali (byť jsem zdaleka, takže asi osobně nedorazím), a věřím, že se časem nahromadí ze strany vedení i návštěvníků dostatek dobrých zkušeností, aby mohly akce nejen pokračovat, ale aby i ona „ostražitost“ pozbyla smyslu. A třeba to pak bude i s tobogánem ;-) Držím palce.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nás v České Lípě nikdy neuvidí !

   28. Březen 2009 - 7:33
Zdendous (bez ověření)

Asi ani nemá cenu diskutovat o smysluplnosti omezení které pro naturisty v České Lípě připravili,kdyby jen trochu pořadatelé akce koukli na internet snadno by zjistili jak je to vše absurdní. Ovšem rozhodli jak rozhodli a je to jejich výsostné právo,za naši rodinu ovšem musím říci že ačkoliv to pro nás do České Lípy není až tak daleko jistě se tam nikdy nevydáme. Důvod je prostý,máme dvě děti kterým jednak není ani 18 let a jednak nemají ani OP.Takže raději využijeme sice vzdálenější ale pro všechny naturisty a naturisčata volně přístupný Babylon v Liberci.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Česká Lípa

   28. Březen 2009 - 20:43
Obrázek uživatele VestonickaVenuse
VestonickaVenuse

Mám v Doksech rodinu a jezdíme v létě na Mácháč,tak jsem myslela,že bych se jela tedy teď podívat i do CL… myslíte,že po mě budou taky chtít občanku? [Ďáblík]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Plavání Č.L. - není to jen pokus dokázat, že to nejde?

   30. Březen 2009 - 9:00
Obrázek uživatele fiba
fiba

Já z toho mám pocit, že je to spíše něčí pokus dokázat, že to nejde. Posuďte sami: 

  1. Vstup pouze od 18-ti let a na občanku – nepůjdou rodiny a nepůjdou i lidé, kteří nemají rádi šikanování 
  2. Vstupné je dražší než normálně, viz ceník. Normálně je za oněch 80 hodina a půl. Zde pouze hodina.
  3. Je to naplánováno na stejný víkend jako Babylon – kromě úplně místních se ostatní vyřádí v Babylonu a už se jim nebude chtít

Na mě to působí tak, že někdo, kdo měl sílu něco prosadit, prosadil, že se to zkusí a někdo, kdo měl možnost to kazit, se rozhodl, že dokáže, že to nefunguje. Pracoval jsem pár let ve státní správě a přesně tohle se tam relativně často dělávalo.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

to je možný

   29. Březen 2009 - 16:18
Pohodička (bez ověření)

Pohodička – filozof a naturista MEDY Také jsem měl pocit, že nás tam nechtějí. Třeba se to změní, možná je to jen nějaký oranizační omyl. Nic se neděje. V pohodě.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.