[ikona]

Všestary či Hradec Králové??

   22. Únor 2009 - 10:51
Anonymní

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat na aktuální zkušenosti s naturistickým plaváním v Hradci Králové či ve Všestarech u HK. Na uvedených odkazech jsem se toho moc nedozvěděla. Jedeme do zmíněné lokality na brzkou jarní dovolenou a rádi bychom zkusili nějakou nudistickou akci i mimo hlavní sezónu. Předem díky.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Všestary či Hradec Králové

   22. Únor 2009 - 12:39
zurek (bez ověření)

Ve Všestarech funguje n-plavání tradičně úterky a pátky, pátky bývá značně narváno. V Hradci Králové se změnilo personální obsazení ve vedení i na jiných postech, nicméně jednání o úspěšných n-akcích jsou na dobré cestě. Konkrétní info přinesu už příští týden. Pokud se dohodneme, tak se v HK sejdeme začátkem dubna.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Královehradecké naturistické plavání

   22. Únor 2009 - 20:53
Obrázek uživatele michrom
michrom

Občas každopáteční naturistické plavání v Hradci Králové navštívím a mohu tedy popsat jak probíhá: Akce probíhá v připojeném plaveckém bazénu (ne v aquaparku). Na začátku se na informační tabuli zobrazí nápis „Naturistické plavání“. Poté postupně přicházívá tak 15,20 max 25 lidí, svléknou se většinou až u bazénu a většina v dost rychlém tempu přeplavává bazén z jedné strany na druhou. Odplavou si své, oblečou se a odchází. Chodívám tam po sauně, trochu si také zaplavat i se protáhnout. Ano bez plavek je to příjemnější, zavzpomínám a natěším se na léto, a je to docela fajn ale je to také takové sterilní a občas bývá i trochu chladno.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Do Hradce Králové na nudistické plavání

   23. Únor 2009 - 21:31
GarMa (bez ověření)

Do Hradce Králové na nudistické plavání chodím pravidelně ( sice sám , protože manželka má ráda sluníčko a teplo ) , ale po týdením maratónu v práci se na toto plavání opravdu těším . Jako relax výborný . Ti " rychlopřevlékači " jak píšete jsou většinou návštěvníci z aquaparku . Jinak se na toto plavání z 90% scházejí ti samí lidé . Pokuď si mám pod pojmem " sterilní " představit " trochu nuda " , musím souhlasit . Chtělo by to atmosféru trochu rozveselit , například trochu více toho ženského štěbetání schází atd. Ale jinak musím říci pohoda , pohodička . Taky se těším na léto na písáky . S pozdravem GarMa


Žurek: Podstatně veselejší atmosféra je na akcích v HK Aquaparku, třeba N-Čarodějnice. Vbrzku dám vědět podrobnosti.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

V HK na pátečním nudi

   27. Únor 2009 - 1:40
Nestyda (bez ověření)

V HK na pátečním nudi plavání jsem byl s přítelkyní zatím dvakrát. Poprvé loni koncem prosince, to nás tam bylo jen 10, z toho ona jediná žena. Podruhé před 14 dny, to už byla účast větší, asi 25 naháčů, z toho s ní 4 ženy. Nejsme žádní zmrzlíci, ale musím říct, že je tam na nás trochu chladněji,hlavně voda v bazénu. Na žádné blbnutí to není, jak neplavu, naskáče mi husí kůže, takže většinu času trávíme v páře [Úsměv] Ale jinak je to vážně pohodička jak píše i GarMa. PS: Jelikož přítelkyni příroda opravdu štědře obdařila, je dosti nápadná, zvlášť když je nahá. Možná proto se kolem nás až nepříjemě blízko neustále motal jeden z účastníků plavání. Obě naše návštěvy to byl stejný pán [Smutný]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

S tou teplotou vody je to

   27. Únor 2009 - 7:44
GarMa (bez ověření)

S tou teplotou vody je to pravda , jak člověk přestane plavat tak začne za chvíli " klepat kosu " , mě teda to osobně nevadí . Do páry nechodím , tak plavu , plavu a zase plavu . Ale nejste sami kdo by uvítal teplejší vodu , nebo teplotu vzduchu . V Hořicích v Podkrkonoší je super bazén ( 25m ) , ale je to větší ledárna než v Hradci , ale nudistické koupání tam není . Ahoj všem , dnes večer v osm . [Spiklenec]


Žurek: Královéhradecká padesátka je klasický závodní bazén s určenými kritérii pro závodní plavání. Já vím, že nudisti by si nejradši vzali do bazénu kafíčko a klábosili a klábosili. Na to můžou jít do sauny, nebo na některou N-akci do aquaparku. V závodních bazénech bude vždy teplota max. 25°C. Svého času jsme měli při pátečním n-plavání domluvený vedlejší dětský bazén, který je opravdu tak na to klábosení. Asi by to šlo domluvit i teď. Já se už zabývát trochu jinými akcemi než je páteční n-hodinka v HK.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Pane Žurek , berte to jako

   27. Únor 2009 - 9:18
GarMa (bez ověření)

Pane Žurek , berte to jako naše klábosení o n-plavání v HK , a né připomínky k řešení .

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

díky

   27. Únor 2009 - 11:21
ostruzinka31 (bez ověření)

Hezký den, jsem mile překvapena, kolik informací jsem zde získala. Škoda té studené vody v HK, v tomto jsem asi docela rozmazlená a doufám, že ve Všestarech je ta voda o něco příjemnější, ale asi se podíváme do obou lokalit, za zkušenost to stojí [Úsměv] Díky moc.


Žurek: Všestary jsou dokonalá rodinná atmosféra, voda v bazénu je podstatně teplejší než v HK. Je to pravda jen tak na pár temp. Ty pátky jsou ale opravdu dost nacpané. Je lepší tam zajet až později. Pozor ale – ne později než v 19:30. To by vám mohli říct, že za půl hodiny zavírají. V praxi je ale otevřeno jak v sauně, tak v bazénu do 22 hod. N-bazén je relativně potemělý, tak se to hodí i pro nováčky a ostýchavce.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Všestary super

   30. Březen 2009 - 9:09
ostruzinka31 (bez ověření)

Musím říct, že veškeré názory tu odečtené se potvrdily do puntíku :-) V pátek jsme navštívili plavání a saunu ve Všestarech a bylo to bezvadné. Sauna opravdu maličko přeplněná, ovšem atmosféra velmi příjemná – no a ten bazén – naprosto super. Doporučuji všem. [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.