[ikona]

nudiplavání v Náchodě

   22. Prosinec 2006 - 23:43
Anonymní

CHCI SE ZEPTAT JESTLI NĚKDO VÍ JAK TO VYPADÁ PŘI NUDAKOUPÁNÍ V NÁCHODĚ KAŽDOU NEDĚLI 18–21H.KOLIK CHODÍ LIDÍ, JAKÁ VĚKOVÁ KATEGORIE,JAK ČUMILOVÉ,ATD. DÍKY STENLY.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Náchod neděle odpoledne n-plavání.

   23. Prosinec 2006 - 6:54
zurek (bez ověření)

Já jsem tam nebyl, ale pokud jsme dělali sondáž po českých n-bazénech, tak se mi od pí ředitelky bazénu z Náchoda dostalo docela obsáhlé odpovědi. N-plavání tam má dlouhou tradici, účastní se poměrně dost lidí (i Poláci – hraniční přechod). V režimu n-plavání byla zavedena (cituji)„jistá pravidla“. Takže nehrozí obtěžování individui. N-plavání je spojeno se saunou, takže další plus. Ohledně dotazu na věkovou kategorii je asi obava z přítomnosti „poněkud“ přestárlé n-generace. Tohle jsem nezaznamenal nikde, kde jsem se byl podívat. Venku na plážích to možná zčásti vypadá, jako kluby důchodců, ale v bazénech je to trochu jinak. Pravda, lolitkama se to na klasických n-plaváních moc nehemží. Není tomu ani ve světě. Tam mají naturisti mladší n-generace svoje organizace a žijí svůj n-život (věk 15–26 let). http://www.fkk-jugend.com U nás se něco takového chtělo rozjet ;-) , ale nebyla výdrž to dotáhnout. Je to ale škoda. Pro nás starší by byla aspoň inspirace, jak to jde generaci plné elánu pěkně moderně, svižně a radostně.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

RE: Náchod

   23. Prosinec 2006 - 12:11
PetrK

Nejlepší jak to zjistit, je se tam zajít podívat :)
Vím vypadá to jako hloupá rada, ale podle mé zkušenosti každému sedí něco jiného a co se jednomu líbí, druhému může připadat jako nepohoda… A dobrou pohodu rozhodně neurčuje věk, pohlaví ani členství účastníků ve straně :-D A když se nebude líbit, tak už prostě příště nechodit.

Petr

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.