[ikona]

Omluva novým uživatelům!

   19. Leden 2007 - 23:22
Obrázek uživatele JirkaRybka
JirkaRybka

V zastoupení za admina, který je momentálně pracovně přetížený, a jménem celého týmu stojícího za webem Naturista.cz, přináším dobrou zprávu: Nedávné potíže s registracemi byly úspěšně vyřešeny, takže si opět všichni zájemci mohou nerušeně vytvářet nové uživatelské profily, aby se tak mohli po libosti zapojit do dění na našem webu.

Zároveň se omlouváme všem, kdo měli s registrací potíže! Pokud jste i vy zaregistrovali svoji přezdívku v období 20.12.2006 – 19.1.2007, a neobdrželi jste slibovaný mail s aktivačním kódem, můžete nyní svůj uživatelský účet aktivovat použitím funkce „Nové heslo“, kterou najdete v políčku přihlášení (levý sloupec). Do jednoduchého formuláře zadáte vaši zaregistrovanou přezdívku nebo váš e-mail, a systém vám zašle mailem potřebný kód. Po jeho nakliknutí máte možnost nastavit si své přihlašovací heslo (a další parametry), a začít naplno využívat vše co Naturista nabízí. (Máte na to zhruba měsíc, poté začneme zbylé neaktivované uživatelské účty mazat – někteří jich totiž ve snaze o úspěšnou registraci vytvořili více – i nadále si však budete moci kdykoliv vytvořit účet nový.)

Upozorňujeme také, že v uvedeném odbobí (20.12.-19.1.) nefungovaly kontaktní formuláře! Pokud jste tedy zaslali nějaké zprávy přes „Kontakt na správce webu“, případně přes osobní kontaktní formuláře jednotlivých uživatelů (kdo máte toto aktivováno), zprávy bohužel nedorazily kam měly (dodatečně děkujeme za snahu těm, kteří nám možná problémy hlásili, ale nedostali jsme ani to). Za tuto komplikaci se zprávami se rovněž omlouváme.

Prosíme všechny, kteří v době nefunkčnosti formulářů zasílali přes formulář důležité zprávy a nedostali žádnou odpověď, aby nám tyto zprávy zaslali znovu – zejména zájem o letní dovolenou a informace o saunách! Toto se týká pouze kontaktních formulářů – soukromé zprávy („Naturistova pošta“) zůstaly po celou dobu plně funkční.

Koho to zajímá, tak příčinou našich problémů byla celá série nedorozumění, v důsledku čehož se maily odesílané z našeho systému staly podezřelými na spam, a byly providerem plošně zablokovány, což jsme vinou chyb v systému delší dobu vůbec nezpozorovali. Nyní, po svépomocném odstranění veškerých chyb, realizaci razantního proti-spamového opatření, a po jednání s providerem, je vše opět v pořádku a funkční, a my všichni, kdo se na Naturistovi podílíme, věříme, že už to tak zůstane napořád.

Příjemné brouzdání!

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.