[ikona]

Osek nad Bečvou.Jadran

   24. Červen 2011 - 15:01
chylda

Škoda ze z mapy likalit zmizel Jadran u Oseku nad Bečvou,minuly tyden jsem mel tu možnost navštivit tuhle lokalitu a nebylo si kde lehnout [Šokovaný] Určite by stalo za to,ji opet přiřadit do natur. lokalit [Spiklenec]Diky

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Jadran

   24. Červen 2011 - 15:24
chylda

http://www.malenik.cz/?…


ŽureK: Stranu této n-pláže jsem vytvořil 22.8. 2010 a od té doby je taky nepřetržitě v naší Google-mapě nuda pláží. Na naši interní mapu nuda pláží jsem ji přidal teď.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Jadran

   25. Červen 2011 - 14:29
chylda

Děkuji,Občerstveni je v textini časti:)))

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Jadran na vlastní kůži

   29. Červen 2011 - 20:12
Mišel (bez ověření)

Byli jsme s rodinou na nudapláži na Jadranu v úterý 28. června 2011. – poprvé. Takže přidávám osobní zkušenost:

Příjezd: od Přerova případně Olomouce po hlavní cestě Přerov – Lipník, na konci Oseku nad Bečvou odbočit vpravo (na Oldřichov), poté hned za mostkem doleva a po stezce plné cyklistů a bruslařů opatrně k Jadranu, kde je parkoviště (podle cedule placené, ale nikdo po nás nic nechtěl).

Nudapláž je po celé zadní straně jezera, dojít tam lze z obou stran kolem Jadranu, z obou stran je pláž označená tabulkou jako nudistická. Pláž je hodně přírodní, ale docela udržovaná a rozhodně ne nějaká zarostlá ilegální divočina.

Nudapláž je docela dlouhá (cca 200m), ale hodně úzká – většinou prakticky jen dvě řady na ležení, každá po jedné straně procházející stezky. Na ležení tráva, je tam i dost stromů se stínem, pláž je zelení „rozčleněná“ na více úseků.

Bylo tam čisto, potkali jsme i dva koše na odpadky.

Používané vstupy do vody jsou jen na pár místech a jsou docela schůdné – na dně kamení+písek+bahno. Pro malé děti to není úplně ono, ale dá se… Voda není sice křišťálová, ale jinak úplně v pohodě.

V době naší návštěvy (přijeli jsme před 15 hodinou) byli na nudapláži jen samí naháči, odhadem tak do 30 lidí, valnou většinou starší. Panovala pohoda, klid (ten tedy výrazně narušily naše výskající děti :-)

Občerstvení v textilní části, tři stánky s příjemným posezením jsou naproti nudapláži, z ní je to tam tak 400–500m. Točené pivo za 20Kč, k tomu se dá koupit i něco k snědku.

U stánků je i pár atrakcí pro děti: houpací sítě, kolotoč, houpačka, pískoviště…

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Pěkné místo Jadran u Oseku nad Bečvou

   30. Listopad 2014 - 15:14
petrterry (bez ověření)

Jde opravdu o pěkné a klidné místo. Letos v sezóně jsem navštívili několikrát a pokaždé spokojenost jak s vodou, tak s pláží. Přilehlá restaurace slušně vybavená, a i když textilní (alespoň k nám) docela tolerantní. Párkrát jsem si sedli na pivo uplně nahatí a nikdo nic nenamítal. V plném provozu bych však toto nedoporučil (děti atd.). Nahoře bez by myslím snesli. Na zadní naturistické pláži je klid, průchozích zvědavců ne více než na podobných plážích. Osazenstvo tiché, středního až staršího věku, nás mladší ale přijali beze všeho.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.