[ikona]

otázečka na pány

   19. Duben 2007 - 12:46
Anonymní

Ahojky,

dotaz který jsem se rozhodla položit možná někomu připadne trochu zvrhlý, alě mně to vrtá hlavou už dlouho. :-) Jsem jen zvědavá takže otázka na pány zní: Proč si někteří páni stahují na pláži předkožku? Má to nějaký význam? Všimla jsem si toho u více mužů a sleduji to již několik let. A netroufám se na to někoho zeptat z oka do oka :-)

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Odpověď na anatomickou "otázečku"

   19. Duben 2007 - 21:15
Obrázek uživatele JirkaRybka
JirkaRybka

Hned zkraje musím všem čtenářům zdůraznit, že naturismus je především o pohodě, svobodě, sepětí s přírodou, pohodlné relaxaci, pro někoho o kvalitním opálení, pospolitosti, sportu, legraci, otužování a zdravotních přínosech vůbec, možná tak trochu o poznání sebe sama, o tom, že samotná absence svazujícího textilu není ještě nic zlého, ba naopak že v jistém smyslu osvobozuje od svázanosti psychické… A že naopak naturismus vůbec není o tom, jak kdo vypadá, nebo co (v mezích slušnosti a ohleduplnosti) při své svobodě na pláži dělá.

Tolik tedy povinný úvod – věřte mi, že tím nemyslím opravdu nic proti tazatelce, ale nejrůznější varianty anatomických diskusí se na všech naturistických webech opakují co je Internet Internetem, a neškodí tedy všem připomenout že jde o věc vyloženě okrajovou, kterou netřeba příliš rozvádět. Snad jsem tedy předešel boomu dalších podobných dotazů – a teď již k věci samotné:

Osobně se domnívám, že to nemá vůbec žádný význam, a že jde o čistě anatomickou záležitost. Každý jsme nějaký – například já mezi odhalence patřím prostě z toho důvodu, že to v mém případě jednoduše zahalené nedrží, a bylo by jistě trapné a otravné svůj zevnějšek neustále upravovat. Nic víc. Jestli je to u někoho dalšího třeba otázka pohodlí, nebo ještě nějaká jiná, to už nemůžu sloužit :-)

Naturismu zdar!

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Prosím zadržte s otázečkami

   20. Duben 2007 - 15:53
zurek (bez ověření)

Já mám stejně jako Jirka fóbii z toho, že se sem teď nahrnou samí podobní puboši a začnou tady řešit „otázečky“ :-/ Vemte si, že 95% lidí nejde na n-pláž jen proto, že se bojí očumování a nevhodnosti svého těla. A my (ostřílení naturisti) tady budeme řešit, jestli přetahovat, nebo nepřetahovat. Opravdu debata pro bohy… Naturismus je opravdu o nesexuálnosti.
Změňme prosím téma a napište sem radši, jak jste v těchto letních dnech zahájili sezonu ;-) To bude určitě zajímavější. Doufám ale, že váš nejsilnější letošní n-zážitek nebude přetáhnout-zatáhnout-přetáhnout-zatáhnout..... předkožku :-( 


JirkaRybka: Dovoluji si zcela výjimečně svou reakci vložit tímto nepopulárním a možná méně přehledným způsobem (samozřejmě jen proto, abych téma znovu a znovu nevracel na titulní stránku). Ta věc do formátu našeho webu vlastně nepatří, v tom jsme asi zajedno, ale zdvořilost tazatelky mě přiměla udělat výjimku. Naturistovi občas někteří vytýkají nedostatek svobody slova v diskusích – zde tedy vidíte důkaz, že pokud se diskutuje kultivovaně, pokud je téma nové a aspoň nějak přínosné (pár lidí tyhle věci zajímají, dobře to víme, ale jen pár), a pokud okrajové věci nepřeváží nad stěžejními – tak nikdo nic necenzuruje. Naším cílem je jen to, aby web zůstal pro většinu zajímavým, a nezahltil se tím, co si málokdo z nás přeje. Takže s otázečkami radši hodně moc šetřit ;-)

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Otázečka

   21. Duben 2007 - 16:36
PSkoda (bez ověření)

Ha ha ha, tak tohle mě tady fakt pobavilo:-) Slečna je stydlivá, proto se bojí zeptat někoho přímo. Tak se zeptá na Internetu, kde obecně platí, že se může všechno a dočká se odpovědí typu „fuj, to sem napatří“. Bohužel, já Vám poradit nemůžu, neb to nedělám a nevím, proč to někteří dělají. Ano, je to jejich věc, proto se zkuste zeptat známých, kamarádů, apod. Ti Vám určitě nebudou nic vyčítat. Jinak souhlasím s tím, že naturismus je především o svobodě, přírodě a soužití s ní. Ale i o tom sexu. Ne proto, že jsme nahatí, ale protože je to součást života, ať už jsme naturisti nebo ne. Nakonec – nebýt sexu, tak nejen že nejsme naturisti, ale nejsme vůbec:-) Každý je jiný a každý to bere jinak, ale nebojím se toho, že by se tady to forum nějak „zvrhlo“…

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nesexuální naturismus není nepohlavní

   22. Duben 2007 - 9:52
zurek (bez ověření)

Slovo sex bereme jistě jako označení provozování sexuálního styku. To ale do naturismu nepatří. Teda do naturismu veřejného. Jestli si doma v koupelně někdo dělá soukromou n-vanu, tak je to jeho věc. Na n-veřejnost sex nepatří. Jistě je to lákavá věc, že bysme na n-pláži pochytli nějakou tu inspiraci ;-) OK, chytneme inspiraci, skočíme na to, oheň v očích… Pak si chceme dát klídek a v tu ránu začne na vedlejší dece někdo funět :-( Tak se asi naštveme a radši budeme chodit někam jinam. Pro sex je potřeba si chodit na sexuální pláž. Na naturistické pláži, aby tam mohli všichi bez obav, je potřeba dodržovat pravidla ohleduplného chování, neobtěžování… Abysme s sebou mohli taky vzít svoje děti a nemuseli je nechávat hrát si na dvorku u babičky.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Poznámka k jedné diskusi

   22. Duben 2007 - 15:09
Obrázek uživatele JirkaRybka
JirkaRybka

Já myslím, že tady nebyla řeč o funění na vedlejší dece, nýbrž o mantinelech internetové diskuse, potažmo o sexualitě jako obecně součásti lidského života. ;-)

Považuji tuto debatu za další z důkazů všeobecné zmatenosti kolem „sexuálního tabu“ v naší společnosti, a toho, jak si lidé mnohdy navzájem nerozumí. Je svým způsobem smutné, že právě svobodomyslní naturisté nedovedou najít ve vztahu k přirozené sexualitě žádný přijatelný způsob diskuse, mimo úplného mlčení.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Tak tak...

   22. Duben 2007 - 16:21
PSkoda (bez ověření)

tady nešlo o sex na pláži. Myslím, že je jasný, že ten tam nepatří, ať už je to n-pláž nebo jakákoliv jiná (kromě té sexuální). A řek bych, že vě většině zemí by se tím mohl někdo dostat do problémů se zákonem. Tady šlo o to, že na Internetu by nemělo existovat tabu. Internet je to nejsvobodnější medium a jako takového bysme si ho měli považovat. Jsou státy, kde stále existuje cenzura, většina lidí ani neví, co to Internet je, apod. Takže nechme Internet svobodný, ať má každý možnost zeptat se na to, co ho zajímá a kdo chce, ten mu odpoví.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Stahování ...

   23. Duben 2007 - 21:01
Dlouhan3

Šajze, slečna (nebo nejspíš pán) se ptal(a) na nějakou věc. Ze šesti příspěvků nějaký názor k věci projevil jeden – ostatní spustili starou známou písničku o neřešení hloupostí, o věcech, které na siriozní stránku nepatří … Podívejte se na to nezúčastněným pohledem – co když tazatel je opravdu slečna, zajímají ji některé detaily života mužů, který si nemůže vyzkoušet … opravdu je zvědavá, proč to dělají, nebo se to dělá samo … Teď si přečte šest příspěvků a řekne si „kde jsem se to ocitla?“.

Za sebe konstatuji: se stahováním předkožky u sebe jsem se nesetkal, jsem z mužů, u kterých konec penisu kouká sám z předkožky ven, i v klidovém stavu. Někteří ostatní jsou možná obřezaní, a proto to budí ten dojem přetahování předkožky.

Předpokládám, že tento příspěvěk je pro slečnu i mravo a neto-kárce dostatečný k ukončení diskuse.

Jirka z Olomouce

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

ajajaj...

   27. Duben 2007 - 9:56
Luccinka (bez ověření)

Ahojky,

tak to jsem ani netušila kam se tato debata dostane. ;-) Nebojte tak jak si to vyložilo 90% z vás jsem to tedy nemyslela. Ale když už jsme u toho, když vy se tomu přístupu tak bráníte tak proč o tom pořád píšete tak když vám sem někdo něco urážlivýho napíše tak si toho spíš nevšímejte nebo smažte, ne? Jinak děkuji několika dobrodincům za milou odpověď. Je to přesně tak, bylo mi docela hloupý se na to kohokoi vyptávat. Nicméně jsem svůj stud překonala a zeptala se přítele, ten na mě chvíli koukal s udivenou tváří a pak mu teda vůbec došlo na co se ptám a řekl mi to co jsem věděla, že on s tímhle problémy nemá. :-D Ale slíbil mi že to vytáhne z kamarádů.

Tak se mějte a užívejte volnosti!

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

O čem ta debata vlastně byla...

   27. Duben 2007 - 11:54
Obrázek uživatele JirkaRybka
JirkaRybka

Já bych se měl jménem nás všech tady možná tak trochu omluvit – Luccinka to asi nevěděla, ale tématem svého nevinného doatzu nám tady rozvířila letité, a stále nevyjasněné otázky, ke kterým mnozí nemohou mlčet, i když to samozřejmě s dotazem samotným moc nesouvisí. Sklouzávání mimo téma je na celém internetu bohužel z úkazů nejběžnějších…

Jde o problém, jak vlastně na Naturistovi vést a moderovat diskuse, aby to většině z nás vyhovovalo. Bohužel zde existují dva tábory s velice odlišnými názory:

  • „Lid internetový“, většinou mladší a znalý prostředí na jiných webech, předpokládá že diskuse (na rozdíl třeba od článků) poběží víceméně neřízeně, jak je to běžné jinde, maximálně s občasným smazáním něčeho vyloženě nepřípustného, a bez sepsuvných komentářů moderátora. Diskusi chápe jako takovou virtuální hospodu kde si každý může kecat co chce, a každý si může vybrat co číst a co ne. Hostinský má „nalévat pivo“ a ne někomu u stolu opravovat jeho názory.
  • „Lid plážový“, většinou zralejšího věku a zaměřený na reálné aktivity, mnohdy chápe komplet celý web i s diskusí jako obdobu tištěného časopisu. Chtějí zajímavé články, reportáže, informace o místech a akcích atd., které si přečtou po nedělním obědě – jen žádné výlevy; příspěvky mají vyjadřovat názor redakce. Pokud tomu tak není, ochotně přispěchají, aby věci uvedli na pravou míru.

Stejně jako na starém Naturistovi, i na tomto novém webu to občas zajiskří. Mnozí jistě pochopili, že provozovatel Naturisty (operující pod nickem zurek) patří spíše do té druhé skupiny. Má k tomu jistě svoje důvody, a je pro nás všechny nemalým přínosem právě proto, že se nesoustřeďuje na pouhé diskutování (takových webů je relativně dost), ale naopak se snaží přinášet zajímavé a užitečné informace, články, shánět kontakty a zajišťovat především reálné akce, které si většina z nás užije u vody či v bazénu, a pak o nich třeba ještě diskutuje.

Myslím, že teď, když nám nový systém našeho webu konečně umožňuje vést diskusi odděleně od ostatního obsahu, bychom měli všichni pochopit rozdíl mezi oběma názorovými proudy i oběma částmi dění na webu, a zaujmout nějaké vstřícné a vzájemně přijatelné pozice, aby nám všem bylo s Naturistou dobře, a abychom se už nehádali. Možná to nějakou chvíli potrvá, ale já věřím, že to všichni dokážeme. :-)

…no a koukám, že jsem zase už mimo téma. Možná by tohle bylo na téma nové, ale já myslím, že snad nebude už potřeba.


Žurek: Nic proti „důkladným výkladům“ ;-) , ale za tu dobu bys měl vytvořenou celou jednu prezentaci jedné lokality (např. tuto). To by si lidi určitě radši přečetli, prohlédli, nechali se inspirovat k výletu, dovolené, než se „oddávat“ litániím. Prosím více praktičnosti a vstřícnosti návštěvníkům. Děkuju.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Klasika

   27. Duben 2007 - 16:29
Obrázek uživatele Milan M.
Milan M.

Na závěr Rybkova příspěvku klasická ukázka, jak to v tom bodě 2 vlastně myslel. Kolega Žurek je jako vždy svůj :o).

Za sebe musím zdůraznit, že ač též zralejšího věku, vychutnám si obojí – jak popis zajímavé lokality (i když už dávám přednost svým vyzkoušeným), tak diskusi nad tématem s naturismem jistě souvisejícím (neb bez naturismu by takové otázky asi nevznikly, předmět zájmu by byl schován pod plavkami :).

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Lucko, ten dotaz není vůbec zvrhlý a myslím, že se ostatní

   29. Duben 2007 - 19:39
Jaromír (bez ověření)

zbytečně. Když je možné v diskusi řešit co s problémem nechtěné erekce, tak proč se nezeptat na tohle. Je to docela jednoduché, část mužů má předkožku kratší, takže je přirozené, aby byla vzadu za žaludem (stahuje se sama). Někomu se to možná víc líbí, z hlediska hygieny to je určitě lepší, může to např. požadovat manželka. Předkožka se taky věkem zkracuje (připadá mi), u starších mužů nad 50% je předkožka trvale stažené v hodně vysokém procentu, u mužů na počátku dospělosti zase méně. Nikdo to nedělá naschvál, aby něco ukazoval apod. Hádám, že stažené předkožky může mít až 40% českých mužů (u některých národů jako Japonců se u dospělého muže očekává stažená předkožka, např. když jde do lázní apod. Takže tam ji mají staženou všichni). Sám jsem si předkožku stahoval ve sprchách na plovárně a nechal staženou i na plavání. Bezvadná hygiena, lepší než pětkrát namydlit. O nějaké ukazování nešlo, měl jsem přece plavky. Někdy po plavání nešla hned natáhnout zpět kvůli chladu. V přírodě se mi často v chladnější vodě stahovala zpět sama, dávat ji zpět nemělo smysl, okamžitě šla zpátky. K stahování docházel někdy i při erekci (normální zdravý muž má během dne řadu erekcí a v noci ještě víc). Takže staženou předkožku ráno jsem bral jako normální věc. Tak nějak jsem se postupně dostal k tomu, že tu předkožku mám teď vzadu trvale, řekl bych, že s věkem se trošku zkracuje, takže je o normální stav u řady mužů. Chápu, že se na to nechceš ptát cizích mužů na pláži nebo svých kamarádů. Tohle není žádná porno otázka, tak se myslím ptáš na správné adrese.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nejen o stažené předkožce

   1. Květen 2007 - 13:40
Jaromír (bez ověření)

To jsem už jeden komentář přidal, případně Lucce odpovím do její soukr. pošty, ale nechci zatěžovat diskusi tématem, které tam dle některých nepatří. Spíš bych to řekl jinak, výhody nuda pláže, vzhled člověka, jaké konvence. Na nuda pláži mi připadá výhoda, že tam jsou normální lidi. Hezký mladý holky s pěknějma postavama, nebo i silnější holky. Holky s různě velkejma prsama, zadkama. U střední generace taky atraktivní ženy, i ty méně atraktivní. A dámy středního i vyššího věku, atraktivita už tolik není. Ale je to normální výběr, žádný modelky nebo postavy z er. časopisů – uměle zvětšovaný prsa, dokonalý proporce apod. U mužů podobně. Na rozdíl od časopisů nejen obří penisy, ale různé velikosti, různé tvary, jak bylo zmiňováno – někdy žalud odkrytý, někdy pod předkožkou. Někdy sice předkožka natažená, ale třetina žaludu stejně nezakrytá. A vyjde-li chlap z vody – např. teď, kdy je dosti chladná, tak penis se docela zmenší – zkrátka do časopisu by to nebylo. Připadá mi nemístný jakýkoli komentář, jak kdo vypadá. Velký zadek, malá prsa, malý penis, velký penis. Komentovat něčí obřízku apod. Jiná věc je konvence. Před lety by asi zarazil vyholený ženský klín, dnes téměř naopak. Neoholené nohy u dámy by taky vypadaly jako rarita, ale komentovat se to nehodí. Přitom je zřejmé, že některé věci mají erotický podtext. Zdá se, že některé mladé dívky tak můžou vnímat staženou předkožku (zpravidla to tak ale není). Vyholený klín taky víc odhalí, než černý neprůhledný porost. A vyholují se i dívky, které (doufám vzhledem k věku) sexuálně ještě nežijí, má to podobný význam jako odhalená břicha, velké výstřihy atd. Prostě chtějí se víc ukázat, ale to je v pořádku. Trošku nevkusné mi připadá, když dáma co nejvíc při ležení roztáhne nohy od sebe, pohodlnější mi to nepřipadá. Připadá mi to podobné, jako když bude sedět nějaký muž s dlouhotrvající erekcí. Krátká nechtěná erekce – to se stát může, tady není vhodně nějak napomínat nebo komentovat v doslechu dotyčného. Ale pokud někomu stojí hodinu, tak to spíš je úchyl, co se vůlí nepokouší navenek to vzrušení nějak potlačit. Zkrátka lidi by se i na N pláži měli chovat slušně. Nějaké erotické projevy – proč ne, někde u moře, kde jsem dost v odstupu od jiných lidí. Proč si nedopřát s partnerkou vzájemnou masturbaci nebo sex ve vodě. Nemělo by ale být v dohledu lidí, zejména malých dětí. Masturbace na pláži není jen doménou mužů. Párkrát se stalo, že přišla dvojice a dotyčná se buď hladila sama, nebo se jí dotýkal partner. Pokud je ale dvojice v rozumném odstupu od ostatních, není hlava na hlavě, tak bych to ještě toleroval. Stimulace ženy na dálku tak vidět není. A pokud bude chtít posloužit partnerovi, může být vhodnější se přesunout do vody, pak stačí menší odstup od ostatních.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

když něco nevím tak se zeptám a ti slušní odpoví :)

   5. Leden 2008 - 22:06
hektor (bez ověření)

Takže tak taky učiním luccinko :) Je to individuální někdo má krátkou někdo dlouhou :) s tím, že penis je citlivý právě v oblasti která je skrytá a možná proto někteří mají krátkou a tak neustále přetahují :)

Připojená diskuze je naprosto nesouvisející … po pročtení tohoto fóra zjišťuji že zde v podstě diskutují stejní lidé a témata která jim „nevoní“ rychle směrují jinam :)

Co sem patří co sem nepatří už je v rovině jisté cenzury tak jen dávejte pozor aby jste tu nakonec nediskutovali jen sami a pořád o tomtéž :)

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Omlouvám se za off-topic

   22. Březen 2008 - 3:35
Lukas (bez ověření)

Omlouvám se za off-topic příspěvek, ale nedá mi to nereagovat. Naturista.cz je bezesporu tím nejlepším, co v oblasti naturismu v českém internetu je (taky i tím, že není zamořený věcmi, které patří spíš na Xchat, apod.) Jenže – právě proto vedou kroky naturistického nováčka hledajícího odpovědi právě sem. A protože někdo, kdo ještě nenašel krásy naturismu, jeho podstatu, má naturismus spojený se sexualitou a s erotikou. Prostě musí mít – sdílet s někým (vyjma rodiny apod.) nahotu prostě pro někoho, kdo ještě nezjistil, jaký naturismus je, má sexuální podtext. Proto má otázky a i takové. No a pokud na jeho možná naivní, možná nešikovné a já nevím jaké otázky, dostane odpověď, že vlastně zapleveluje české naturistické prostředí, vykašle se na celý naturismus, resp. na nějaké inernetové a jiné naturistické sdružování. A to je podle mě škoda. Všichni snad chceme, aby nás naturistů bylo víc a co nejvíc si nás vyměňovalo zkušenosti, zážitky a tipy. Možná by tedy nebylo zlé, pokud takové příspěvky zahlušují ostatní, pro naturistu praktičtější informace, je zas až tak moc nemoderovat, ale spíš pro ně vytvořit nový kastlík, kde každý skutečný naturistický nováček (ne ukájející se trouba – pro toho okamžitě ban) najde odpověď od toho, kdo odpovědět chce. Mohlo by ho to pak právě o to víc přivést k poznání, o čem naturismus je (na tomto webu již mockrát a moc pěkně popsáno).

Lukas


Žurek: V levém menu, poměrně nahoře, je speciální kapitola pro nováčky. Tam se všichni nově příchozí dozví úplně všechno, co potřebují. Pokud máte potřebu nováčkům něco sdělit, tak můžete právě tam. Osobně si myslám, že tohle téma je na Naturistovi velmi obšírně popsáno a celkem k tomu není co dodat.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Není to až tak růžové

   22. Březen 2008 - 18:45
Obrázek uživatele JirkaRybka
JirkaRybka

Pokud budu mluvit za sebe, tak tu kategorii pro nováčky (tady reaguji na kolegu Žurka) za příliš šťastnou nepovažuji, představoval jsem si ten projekt přece jen trochu jinak… No ale i tak je to aspoň začátek. Podle mého by mělo jít o jakýsi shrnující článek, kde by nováček bez dlouhého klikání našel často kladené dotazy hezky pohromadě, a mohl případně pod to i přidat komentář (momentálně máme bohužel jen sbírku pár odkazů, kam nováček nemůže připsat ani písmenko – psaní článků je totiž vyhrazeno, byť z dobrých důvodů, jen některým oprávněným uživatelům). Chtěl jsem dát nějaký souhrn dohromady (a stále chci), bohužel ale nemám moc jasno v otázce, co by tam vlastně mělo být (aby to bylo pro typického nováčka úplné, avšak ne zas extrémně dlouhé), a moje volání po podnětech se s příliš velkým ohlasem zatím nesetkalo. Smím-li tedy prosit, nějaký nástin možných typických otázek v této diskusi by věci prospěl.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nováčci jak v bavlnce :-)))

   22. Březen 2008 - 23:07
zurek (bez ověření)

Já myslím Jirko, že pokud někdo bude chtít, tak to té nováčkovské kategorie přispět může. Jsem se vypjal k výkonu a tenhle postarší článek jsem předělal do nového Naturisty, takže se k němu můžou přidávat komentáře.
Stejně si osobně myslím, že toho nováček zas tak moc k první návštěvě nepotřebuje. Pokud to zkusit chci, tak to zkusím i bez instrukcí. N-pláž není Bungee Jumping, abys na to musel mít školení.
Myslím, že stačí seznam lokalit, kalendář akcí a zážitky z nich. Každý soudný člověk si z toho udělá svůj soudný úsudek.
Můj starý otec(promovaný phyzik) mě teď dorazil, když pravil: „Ten nudismus, to je taková rozežranost lidí, který neví, co s roupama“.
„Tak se na n-pláž běž podívat a řekni mi, co je na tom rozežranýho, když tam lidi leží úplně stejně tak, jako ty v těch svejch bombarďákách“. A je vysvětleno. Prospělo by, kdyby každý rybník měl svoji n-pláž, aby nahota nebyla jen takovou šlehačkou, ale spíš každodenním chlebem s pěkně křupavou kůrčičkou. Pak by to nebyla žádná svátost, ale opravdová lidová zábava bez extrémů pro všechny.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

No tedy......

   6. Duben 2008 - 20:50
ridchey (bez ověření)

Takova nesmela otazecka a tolik reci okolo....... co tak to shrnout do nekolika moznosti? pripadne i trosku humoru by neuskodilo,misto pohorsovani se........

  1. anatomicka zalezitost

2)hygienicka zalezitost 3)kam chodi slunce-nemusi lekar :-))))

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

žalud na sluníčku

   12. Leden 2009 - 17:12
Obrázek uživatele fiba
fiba

ridchey napsal: „..... kam chodi slunce-nemusi lekar :-))))“
Dovolím si nesouhlasit. kamarád usnul na sluníčku s přetaženou předkožkou. Hádejte, které místo měl jediné spálené (myslím, že většina mužů při čtení pocítila bolest v oblasti beder [Úsměv] )

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Je to o anatomii i o povaze.

   13. Leden 2009 - 13:06
Kozak (bez ověření)

Jak tu bylo řečeno, někdo má předkožku kratší, někdo delší. Někdo ji nosí shrnutou, někdo vyhrnutou a někdo nenápadně masturbuje, aby se mohl předvádět s větším. Univerzální odpověď neexistuje. Ale jak tu kdosi už naznačil, je tu krásně vidět, jak někteří pánové odbočují ve všech diskuzích od témat a hledají problémy kde nejsou, jen aby se zviditelnili a posílíli své ego.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

otázečka na pány, odpověď pro dámy

   19. Leden 2009 - 10:25
Obrázek uživatele georgejirka
georgejirka

…děláme to samozřejmě pro vás, ženy, abychom vypadali k obrazu vašemu. Nic jiného v onom tvaru penisu nehledejte.Každému se líbí něco jiného.Tak to cítím já i přes nové výzkumy odhalující feminizaci samčího druhu.Kosmetický salón,pedikúra.manikúra a další chemie na vlasy,do koupele, na tělo atd.atd. Nejsem odpůrce těchto líbivých požitků, taky jim občas podlehnu. A tím vším a já nevím čím ještě, prý silnější pohlaví paradoxně prohrává svou podstatu. Podle vědců jsou samci v ohrožení. Uf, uf kam jsem se to rozepsal ? A proto, už bylo dost napsáno k tomuto tématu. A raději podělte se o zážitky na téma moje první natur akce, setkání s naturismem. No, to jsem hezky přehodil kolej. Co ? [Úsměv] [Spiklenec] [Ďáblík] HEZKÝ DEN.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.