[ikona]

Rakovník textilní

   29. Listopad 2007 - 11:26
misak

http://www.bazen.rakovnik.net/
Pondělní plavání pro veřejnost prodlouženo do 20:00 hod – nudi plavání zrušeno.
 :-(

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

návštěvnost Rakovníka

   29. Listopad 2007 - 19:01
otad (bez ověření)

A co návštěvnost? U nás to také kdysi fungovalo, jenomže to bylo nakonec zrušeno z důvodu malé poptávky. Kvůli jedné a půl osobě v průměru za poslední půlrok to byl dost prodělek.


Žurek: Vždycky je potřeba, aby to někdo podpořil. Všestary jsou obcí o pár stech obyvatelích a na n-provozu je plno 2× týdně. V pátky je dokonce tak narváno, že mi lidi už píšou, že kvůli tomu tam přestali jezdit.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Kde je "u nás"?

   29. Listopad 2007 - 23:19
misak

Kde to bylo „u nás“? Myslím, že VČ mají n tradici (písníky – HK a Pardubice) a proto dostatečnou základnu, aby se n-plavání vyplatilo (jestli je narváno, tak by se logicky měly hodiny rozšířit). Nebo si plavání udrží jen Všestarští sami?
Pakliže se vedení bazénu nerozhodne dát prostor „menšině“ i za cenu prodělku (dejme tomu v rámci služby obyvatelům) nebo se naopak pokusit udržet provoz i v hluchém čase (večerní hodiny) přilákáním okruhu zájemců, kteří by jinak zůstali doma (my jsme kvůli plavání ve Slaném najeli 100 km), zbývá jen možnost pronájmu pomocí sdružení, což předpokládá sponzora nebo dostatečný okruh lidí, kteří se na pravidelný pronájem složí.
Nějaké plavání proběhlo v Neratovicích, ale aspoň na zdejších stránkách je pro tuto oblast už rok ticho. Přitom tamější aquapark je pěkný a poměrně blízko Prahy. Jen doufám, že aspoň to Slané se udrží (rádi bychom to mírně nepravidelně využívali) a uvidíme po zítřejším Barrandově, jak to dopadne – jestli propadák, nebo naopak nabito (předpokládám druhé, v tom případě bych čekal jako reakci provozovatele zavedení pravidelných večerních n-hodin).

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.