[ikona]

Nový Aquapark Praha - AQUAPALACE ČESTLICE

   20. Červen 2007 - 6:51
Anonymní

Aquapark PrahaAquapark Praha HLAVNÍ STRANA NATURISTICKÝCH AKTIVIT AQUAPALACE PRAHA – ČESTLICE klikni sem

Aktuálně: 14.11.09 4. NOC NATURISTŮ v Aquapalace Čestlice
MISS NATURA 2009.
Všichni naháči vítáni!

Článek Noci naturistů v červnu 2009.
Článek z 1. Noci naturistů. Článek z 2. Noci naturistů.

4. 6. 2008 Naturistova první návštěva Saunového světa AP Čestlice.


Více informací

Bude mít nový aquapark v Praze místo i pro naháče?
NEJVĚTŠÍ AQUAPARK ve STŘEDNÍ EVROPĚ – INFORMACE
Chtělo by to vejít v kontakt s provozovatelem hned od začátku. Spolumajitelé jsou Němci, tak se dá zaargumentovat velkou sítí německých aquaparků Kristallbäder, jejíž aquaparky mají všechny hodiny bez plavek. Ludwigsfelde je dokonce komplet FKK.
Zjistit zájem Pražáků, ve které hodiny atd.atd. FKK ve Žlutých lázních bylo taky t.č. pohřbeno, ale po navázání komunikace s provozovatelem se časem vše v dobré obrátilo [Úsměv]

Aquapark Čestlice
Praha bude mít příští rok největší aquapark ve střední Evropě. Za plážemi, uklidňujícím příbojem vln a barevnými korálovými útesy budeme jezdit do Čestlic!
Na jaře příštího roku bude v komerční zóně Průhonice – Čestlice (poblíž dálnice D1, exit 6.) otevřen dlouho očekávaný aquapark a stane se jeho dominantní součástí. Svou velikostí a vybavením se zařadí mezi špičková evropská zařízení svého druhu. Bude se rozkládat na ploše větší než 16 000 m2, samotná vodní plocha zaujme více než 2500 m2. K dispozici bude více než 600 parkovacích míst pro osobní automobily a 10 autobusových stání.

Areál tří paláců
Aquapark se skládá ze tří oddělených paláců – Paláce vln, Paláce dobrodružství a Paláce relaxu – propojených centrálním prostorem. Ten je zpřístupněn prostřednictvím dvoupatrové haly, ve které najdete fitnes, SPA a wellness centrum a restauraci s kapacitou 200 míst. Bazénové haly mají kosoúhlý půdorys a budou zasklené transparentními střechami tvaru plochých pyramid. Kompletní prosklení celou 18,4 metrů vysokou konstrukci opticky odlehčuje a spolu s množstvím rostlin a přírodních materiálů umístěných pod skleněnou střechou dává místu celoroční příjemné klima.

Zábava, dobrodružství i odpočinek
Aquapark není primárně určen pro plavání. Můžeme očekávat mnohem víc než klasické vodní atrakce. Každý z paláců osloví jinou skupinu návštěvníků. Tobogány, skluzavky a space bowl si najdou milovníci adrenalinu v Paláci dobrodružství. Hlavními atrakcemi Paláce vln jsou bazén s umělým vlnobitím nebo vodní i „suché“ atrakce určené dětem nejrůznějšího věku. Palác relaxu nabídne odpočinek v plaveckém bazénu a několika whirpoolech i množství dalších odpočinkových ploch. Jedinečnou atrakci nabídne aquapark i milovníkům potápění. Budou si moci ponořit až do hloubky osmi metrů. Skvělý zážitek si odnesete z korálového bazénu, u kterého najdete za prosklenými stěnami dvě akvária: se žraloky a s rybami korálového světa. Aquapark má samozřejmě i svůj venkovní areál. Opět s bazény, terasami, nebo třeba vodním barem. Venkovní plochy i plochy všech paláců jsou navzájem propojeny klidnou řekou.

O půl roku později hotel
Prostřednictvím proskleného koridoru bude aquapark přímo navazovat na hotel, který vyrůstá v jeho sousedství. Na podzim 2008, na kdy je plánované jeho otevření, by měl návštěvníkům nabídnout ubytovací kapacitu 240 dvoulůžkových pokojů, dalších 118 parkovacích míst, restauraci, bar a kongresové centrum.

text: Martin Dostoupil
ZDROJ: SPGroup a.s. AQUAPARK ČESTLICE
Naturistovy informace o Aquaparku Praha (Čestlice-Průhonice)
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.