NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Přes 700 naháčů v Aquapalace Čestlice

Vložil Anonymní, 25. Leden 2009 - 3:07
(Aktualizováno 26.1. 8:30 – fotografie)
Dosud rekordní počet naháčů se sešel na 2. Noci naturistů v čestlickém Aquapalace. Zvláště při pravidelném vlnobití by bazénem už nepropadl ani špendlík. Přítomní naháči se hojně nechali zlákat podmanivými rytmy hudebně-taneční skupiny Sueneé a samozřejmě nesčetnými vodními atrakcemi Aquapalace.
Celá akce byla sledována do sebemenšího detailu samotným generálním ředitelem ing. Steinhaizlem. Byl tedy důsledně kontrolován zákaz fotografování a další opatření, která si vyžádali návštěvníci našich akcí. Návštěvnost byla hodnocena jako nadějná a nic nám tedy nebrání se setkat opět v tomto stylu 21. 3. 2009 opět v tomto aquaparku. Reálně se uvažuje o prodloužení akce do 24:00 hod.

Očekávání a realita

1. Noc naturistů 18.10.2008 se konala za ne příliš příznivých podmínek (Volby, požár Výstaviště). Tak se stalo, že jsme se nedostali prakticky do žádného media. Včerejší pokračování v podobě 2. Noci naturistů na tom bylo už podstatně lépe. Vyšla řada článků, konkrétně z Novinky.cz jsme měli strhující návštěvnost. Tyto všechny okolnosti zapříčinily, že se 24.1. večer sešel zatím rekordní počet naháčů v celé historii českého naturismu.
Co je ale opravdu pozitivní, je fakt, že v sobotní n-společnosti byla opravdu spousta mladých párů a dětí. Statistiku M-Ž nemáme, ale podle odhadů lze říct, že poměr se velmi blížil 1:1.

Akce v akci
Naturista.cz pořád pokouší něco nového, tak i na této Noci naturistů se objevila řada nových učinkujících. Myslím, že se tentokrát sešla dobrá společnost muzikantů a tanečníků, kteří dovedli diváky vtáhnout do reje. Program, který se odvíjí na podiu Paláce pokladů by měl do budoucna mít svého moderátora, který by stmelil všechna čísla večera do plynule plynoucího toku. Samozřejmě se nebráníme novým tvářím, novým nápadům, které bychom napříště na tomto místě uskutečnili.
AQUAZORBING je jednou z nejlépe fungujících akcí na našich setkáních a ne jinak tomu bylo i tentokrát. Oproti avizovanému začátku ve 21 hod. se už od 20 hod. začali scházet zájemci a tak se koulení v kouli rozběhlo hned po začátku Noci naturistů. Spolupráce s AQUAZORBINGem je pro nás příkladná a je důkazem oboustranně výhodných podmínek, kdy firmy provozující vodní zábavu mají velký prostor pro svoji prezentaci a my přinášíme našim naháčům atraktivní vyžití.
MALOVÁNÍ NA TĚLO – v Čestlicích se tato zábava netěší až tak mohutnému zájmu. Je to jistě dáno velkou nabídkou saun, tobogánů a dalších atrakcí. Na kreativní malování pak nezbude moc času. Možná tomuto napomůže prodloužení Noci naturistů do půlnoci.
Dětské soutěže – stejně tak jako u bodypaintingu se velmi početná skupina dětí (cca. 1/3) věnuje tobogánům apod. Do budoucna bych chtěl pro dětské soutěže získat jednoho extra spolupracovníka, který by se dětským soutěžím věnoval. Zatím se jako největší problém jeví sehnat děti ze všech koutů AP na místo konání soutěží. Chtěl bych také vytvořit soutěž na pokračování, kdy by děti sbíraly z každé akce bodíky (odznaky, nálepky…) a na konec roku by došlo k finále a vyhlášení titulu NATURISTA JUNIOR. Kdo by se chtěl na tomto jakýmkoli způsobem s námi podílet, tak se ozvěte na email

A co na to obyčejný nudista?
Spousta lidí byla v Čestlicích poprvé, na zkušenou, na pozvání kamarádů. Řada z nich jistě připojí svoje zkušenosti pod tento článek. Podle návštěvnosti, struktury návštěvníků, celkové atmosféry lze říct, že Noc naturistů může navštívit úplně každý, kdo si chce přenést skvělý pocit ze své dobře uzamčené vany do většího prostoru. Chce se potkat s přáteli třeba z druhého konce republiky, zažít opravdu nezapomenutelné uvolnění a zábavu.
Jako všude jinde se najdou zlí jazykové, kteří najdou negativa a naturisty budou odsuzovat. Myslím, že naše akce typu Noc naturistů dovede na svoji stranu strhnout rozumně uvažující lidi. Ti po chvilce váhání zjistí, že plavky jsou skutečně jedno veliké nedorozumění a jednou pro vždy je vyřadí ze svého šatníku.
V takovém množství lidí se jistě najdou jedinci, kteří nám nejsou příliš po chuti. Ať to jsou „permanentní potápěči“ ve vlnobití, postávající hloučky permanentně suchých pánů, nebo individuí, které neustále „něco hledají“. Myslím, že správný naturista má z takovýchto členů předmět pro pobavení a neklade mu moc velkou váhu. Nicméně pokud byste měli jakékoli připomínky k provozu n-akcí, tak se ozvěte.

Těšíme se na vaše zážitky i na vás na našich dalších naturistických setkáních.

Fotografie budou vloženy zde po jejich výběru a editaci.
P.S. Článek píšu „za pochodu“, protože jsem chtěl vytvořit článek, ke kterému je možno vkládat aktuální komentáře. Pro spoustu naháčů jsou akce takovou mánií, že hned po příchodu z akce (v cca. 00:00 hod.) sednou k počítači a posílají mi emaily, píšou komentáře…
Další články a fotky: 1. Noc naturistů 18.10.2008, Aquazorbing
5
 
-

Super Akce Čestlice

Vložil Banana001 (bez ověření), 25. Leden 2009 - 3:10

Napsal Banana001
Děkuji AQ i všem organizátorum za skvělý zážitek a naprosto zvládnuté organizační věci, bylo to naprosto užasné, s porovnání s Babylonem úplně někde jinde, což dokazuje i rekorní počet návštěvníků (přes 700). Jen věřím, že taková párty bude častěji. Dále se jen se ukazuje, že například zákaz focení a kulturní program přináší ovoce a pokud se nevydá Babylon podobnou cestou, čeká ho jistá zkáza. [Úsměv]

[Úsměv] Ještě jednou díky

 
-

Skvěle, už se těšíme na březen

Vložil CiraCira, 25. Leden 2009 - 11:39
Obrázek uživatele CiraCira

Nic jiného než skvělé se nedá říci. Už se těšíme s manželkou na březen. A přivedeme další kamarády. Nádherně strávený čas, skvělá organizace, nádherná atmosféra, .....

 
-

Super Čestlice

Vložil VestonickaVenuse, 25. Leden 2009 - 12:18
Obrázek uživatele VestonickaVenuse

Potěším organizátora. Po mých trochu pesimistických příspěvcích musím přiznat, že Čestlice byly SUPER. Protože jsme tam šli už od 18h, užili jsme si Vodního světa a saun. Všechny se ani využít nedaly, vzhledem k mému vys. tlaku a taky proto, že se to ani nemá přehánět. I tak jsem byla spokojená. Od 20h jsme byli už dole a musím se jen opakovat…všechno bylo super. Odhadovali jsme počet návštěvníků dost vysoko, ale přes sedmset určitě ne. Jenže při rozloze aquaparku a jeho četných atrakcí, byli náštěvníci prakticky všude, tak se to nedalo odhadnout. Nevím jestli by se dalo něco vytknout. Podle mě snad ani ne. Prima akce, prima lidičky.

Poděkování organizátorům a vedení aquaparku za uspořádání akce, všem návštěvníkům za slušnost, je zcela na místě.

 
-

Myslím, že už není co

Vložil natur, 25. Leden 2009 - 12:19
Obrázek uživatele natur

Myslím, že už není co dodávat, vynikající atmosféra, pohoda, zábava, relaxace – tak nějak mají vypadat naturistické akce a vztahy mezi jejich účastníky. Nutno poděkovat všem, od pana generálního ředitele, Ivoše, Petra Malínka, personálu až po toho sedmistého účastníka. natur

 
-

Pěkné

Vložil guestji, 25. Leden 2009 - 12:51

Opravdu pěkná akce, výborná organizace, žádné špatné zkušenosti, i našim přátelům,co se zúčastnili poprvé se tato akce líbila rovnou od 18h. Jen tak dál, tohle je ta správná forma propagace naturismu. Poděkování opravdu patří jak organizátorům, tak účastníkům za příjemný zážitek.

 
-

No jistě...

Vložil Majka (bez ověření), 25. Leden 2009 - 14:06

Zdravíme všechny naturisty a připojujeme se s velkou pochvalou k druhé akci v Čestlicích. Při první akci jsme byli potěšeni a vlastně jsme jen poznávali areál a vše, co k podobné natur akci náleží. Včera jsme vyrazili i s naším synem a přáteli a naše milé překvapení z první návštěvy teď sdíleli zase oni. Líbilo se to prostě všem a bylo poznat, že se akce polepšila a získává na dokonalosti. Zase nám to uteklo a tak určitě přivítáme prodloužení doby o hodinu na příští akci, kam se těšíme a pokusíme se přivést další lidičky. Bylo to opravdu super. Relax, pohoda, skvělý lidi. Posíláme velké poděkování organizátorům. [Spiklenec]

 
-

Noc naturistů

Vložil hrobar (bez ověření), 25. Leden 2009 - 15:40

Díky všem, kteří se podíleli na organizačním zajištění akce, byl to příjemně strávený večer a určitě přijdeme v březnu znovu spolu s dalšími N kamarády, kteří o této akci nevěděli. Potěšilo nás, že bylo pamatováno i na zajištění neprůhlednosti oken z venku, což je v dnešní době lovců senzací a umísťování fot a videi na web , užitečná ochrana proti těmto ubožákům. [Spiklenec] Ještě jednou díky a jen tak dál. Jirka a Alena z Prahy [Úsměv]

 
-

skvela akce!

Vložil glide (bez ověření), 25. Leden 2009 - 16:37

Chceme se take pripojit s pochvalou, v rijnu nam to nevyslo, takze jsme byli plni ocekavani. A bylo to naprosto SUPER! V Cestlicich jsme jeste nebyli, takze jsme se snazili vyzkouset vsechny atrakce. Lidi bylo docela dost, ale 700 jsme fakt necekali. Na druhou stranu, na toboganech nebyl az takovy naval, cekali jsme vzdycky jen chvili. Libilo se nam, ze tam bylo i hodne paru a rodin s detmi. A skvely byl samozrejme AQUAZORBING!!! Organizatori zaslouzi velkou pochvalu. Tesime se na brezen. :-)

 
-

Čestlice

Vložil Bruc (bez ověření), 25. Leden 2009 - 20:23

Ahoj, akce byla moc pěkná. Dobrá zpráva je, že bude další v březnu a možná do 24hod. Byli jsme už od 18hod. a ve 23hod. se nám ještě domu nechtělo.

 
-

Čestlice

Vložil koloman, 25. Leden 2009 - 20:59

Na lednové Čestlice jsem se moc těšil, bohužel, závažné rodinné důvody nám zabránily v účasti. Přesto – aniž bych chtěl tvrdit, že fotofilové (zastánci fotografování) jsou a priori horší než fotofobové (odpůrci) – jsem velice rád, že akce uskutečněná spíše v přísnějším režimu byla úspěšná. Díky organizátorům – domácím a především I.Žurkovi. To je výborná zpráva. Nashledanou (snad) příště.

 
-

Čestlice - fakt sem se těšil a moc,

Vložil merops (bez ověření), 25. Leden 2009 - 21:37

fakt sem se těšil a moc, situace mi to nedovolila, těším se ale na příští akci

 
-

Čestlice - Jen samé superlativy:)

Vložil meesha (bez ověření), 25. Leden 2009 - 23:23

Dvěma slovy: SKVĚLÁ AKCE:) Manželce se moc nechtělo, na bazénové radovánky moc není, je jí vždycky zima, ale nakonec jsme ani nechtěli uvěřit, že už je 23 hod., a dnes už vyprávěla kamarádům, jak to bylo perfektní:) Kéž to takhle vydrží (ťukám na dřevo!!!), spousta mladých, a naopak singlů co „pořád něco hledají“ (jak trefně vystihl Ivoš [Spiklenec] ) pomálu (tím víc ale vynikala jejich ubohost [Vyplazený jazyk] )

 
-

Čestlice - Prostě úžasný

Vložil jarpel, 25. Leden 2009 - 23:48

Díky moc za nádherně prožitý večer. Byl jsem nadšen, stejně tak i celá moje rodina. Těšíme se na další setkání.

 
-

Čestlice

Vložil mydva (bez ověření), 26. Leden 2009 - 10:59

Do Saunového světa chodíme pravidelně relaxovat minimálně jednou za měsíc. Plavat chodíme do Holešovic, ale Noc naturistů nám zůstala zapovězena, protože se konala ve dnech, kdy se žena potýká se svou pravidelnou ženskostí. Další naturistické Čestlice se konají přesně za 8 týdnů, takže vám všem budeme opět závidět. Inu, co se dá dělat. Ahoj všem naturistům.

 
-

Naše první Čestlice

Vložil tonys, 26. Leden 2009 - 18:30

V sobotu jsme se i s dětmi z Břeclavi vydali na naturistickou akci v Aquapalaci. Ještě jsme se žádné podobné naturistické akce nezúčaslnili i když letní koupání preferujem bez plavek. Rozhodně jsme neudělali chybu, akce byla výborná, děti byli nadšené, organizace na jedničku, prostě paráda. Vzhledem k velké vzdálenosti jsme využili ubytování v hotelu aquapalace a rozhodně jsme neprohloupili. za 3500kč pro čtyřčlenou rodinu jsme měli nejen ubytování, ale i vstup v sobotu i v neděli do večera do všech částí aquaparku což jsme patřičně využili. Nesporně velkou výhodou je i propojení hotelu s aquaparkem. Děkujem za pěkně prožitou sobotu a těšíme se na další akci. [Úsměv] [Spiklenec]

 
-

Čestlice - super

Vložil PetrK, 26. Leden 2009 - 21:17

Ano, ten aquapark je opravdu skvělý a lepší se v Česku nenajde.
Jedinou chybičku bych viděl v aquazorbingu. Válení v kouli je skvělé, minule jsem si ho taky vyzkoušel. A je to skvělá zábava. Ale je velká škoda, že obsadí jediný plavecký bazén v areálu a není tedy možné si normálně zaplavat. Tedy v dlouhých kilometrech divokých řek si lze zaplavat taky…ale maximálně stylem „paní starostová“. Ale trochu ostřejší plavbu, která spálí pár těch kalorií, není kde provádět…

Naviděnou v březnu, Petr [Úsměv]


Žurek: Aquazorbing byl plánovaný až na 21. hod., nicméně lidi tvořili fronty od hned od 20. hod. a pak už až do konce fronty nepolevily. Na příštím programu bude doporučení, aby sportovní plavci využili plavecký bazén hned od 20. hod. Otázka je, zda bude aquazorbing. Firma je z Příboru a nedovedu odhadnout, jak dlouho budou ochotni za námi jezdit za reklamu přes půl republiky. Možná že Naturista 1 kouli pořídí a bude provozovat po n-akcích po ČR. Zatím je to ale ve stadiu jednání.

 
-

Čestlice - super akce

Vložil Majkl (bez ověření), 26. Leden 2009 - 22:42

Také bych se chtěl přidat k poděkování všem organizátorům. V Čestlicích jsem byl poprvé. Bohužel jsem dorazil sám bez přítelkyně a tak jsem se bál, že 5ti hodinový pobyt v aquaparku bude příliš dlouhý a dostaví se nuda. Opak byl ale pravdou, Čestlice nabízí tolik vyžití, že jsem nestihl ani vše vyzkoušet. Těším se na další akci – to už si frontu na aquazorbing vystojím [Smích]

 
-

Čestlice - Poděkování

Vložil valik (bez ověření), 26. Leden 2009 - 23:25

Chtěl bych poděkovat panu I. Žurkovi a celému teamu za skvělou akci. Byla to oslava lidství. [Úsměv] Na akci jsem byl bohužel single, protože se mi nepodařilo přesvědčit přítelkyni. Ona bohužel nesdíli mé nadšení, jednou se mnou byla na Lhotě a řekla, že už jí vícekrát nikam nedostanu. Jsem opravdu rád, že na n-akcích nerad vidíte vy a někteří ostatní muži, solo muže. Opravdu mi spadl kámen ze srdce. [Spiklenec] Vždyť málo kam mají solo muži přístup. Může to být nepříjemné pro oba dva v páru. Ale Vy jste organizátoři a vy si určujete podmínky! Mimochodem čumil by se nikdy sám nesvlékl, s tím mám své zkušenosti. Do Čestlic v březnu bych se rád podíval a proto, pokud by se našla nějaká singl žena, která by se mnou šla jako doprovod, zaplatím za ni vstupné. Jsem ročník narození 1977. Zdravím I.Žurka i všechny naturistické nadšence. [Ďáblík]

 
-

ESO ES

Vložil georgejirka, 28. Leden 2009 - 10:35
Obrázek uživatele georgejirka

Poděkování patří všem organizátorům a zlatému panu I. Žurkovi. Ale také nám všem za přirozenost, ohleduplnost a celkovou slušnost v tom velkém množství naháčů mužů, žen a dětí. Byla to skvělá AKCE. Jiný SUPERELAX na 300%. MEGA VÍŘIVKA. Už dnes se těšíme na březen. Nelitujeme jízdy tam a zpět 450km. Akci jsme spojili s prohlídkou Prahy (královská cesta). HEZKÝ DEN [Spiklenec] a USMÍVEJTE SE [Úsměv]

 
-

Česlice

Vložil Tomáš Marný (bez ověření), 30. Leden 2009 - 0:09

se všemi +++ souhlasím je jsem narazil i na drobná – Bez plavek jen 3 hodiny a vypínání masážních vířivek. V Liberci ty 2 hod mixu s textilem se počítají. Nedá se srovnávat Liberec a Česlice každá akce je úplně jiná. V Česlicích známého za celou dobu nemusím ani potkat nebudu věřit, že tam také byl.

 
-

Č E S L I C E ?

Vložil VestonickaVenuse, 30. Leden 2009 - 7:27
Obrázek uživatele VestonickaVenuse

Snad jste myslel Čestlice, několikrát se tu o nich píše. Já tedy nevím, jestli jste tam opravdu byl. My byli bez plavek od 18h, což je do 23h celkem 5h, ne 3h. A ty 2h v saunách, vířivkách a bazénu jsme si užili dost. Jestli vám ale šlo o producírování mezi textiláky, pak chápu vaše rozhořčení. Ale možná jste byl v ČESLICÍCH … tam jsem, bohužel, poměrů neznalá. A jinak když prej ne tak že radši že jo že a byl tam, věřte tomu. [Šokovaný]

 
-

Doufám, že vzhledem k dobrým ohlasům to nebude mít opačný efekt

Vložil hrobar (bez ověření), 30. Leden 2009 - 18:14

Bylo to FAJN, ale kdyby se to vzledem k dobrým ohlasům mělo zvrhnout a být tady lidí jak na Václaváku,tak by to taky nebylo to pravé.Každopádně se na březen těšíme [Úsměv]


Žurek: Ještě by to sneslo cca. 200 lidí navíc. Oficiální kapacita je 2000. Nás 700–800. Podle zkušeností z Babylonu, kde nás byla polovina kapacity a dalo se tam normálně fungovat, tak 1000 naháčů v Čestlicích bude určitě snesitelných – snesitelné fronty na tobogánech, snesitelné obsazení saun, snesitelný počet srandačumilů atd.

 
-

Výborně

Vložil misak, 1. Únor 2009 - 22:44
Akci jsme si užili snad ještě líp, než první. Škoda jen krátkého času v devatenáctce a vypínání vlnobití, bylo tam pak opravdu plno, řekl bych, že je to i nebezpečné – kdyby to metrákového chlapa povalilo na nějaké batole, mohl by být malér. A taky jsem nepochopil zmatek kolem saun a restaurace po 22. hodině.
U kasy jsem se trochu pobavil – pár textiláků nejdřív bralo zákaz plavek jako fór. Naopak velmi mile mne překvapila jedna dívka, která přišla se zbrusu novými plavkami, protože o akci nevěděla, ale zůstala .. a byla fajn nenucená .. pražanda ;-) Slyšel jsem pak, jak si libuje, že je „asi opravdu nestyda“, protože se jí tam líbí.
[Úsměv]
 
-

Kradeze

Vložil khaktus (bez ověření), 5. Únor 2009 - 12:35

Pozdravujem vsetkych CS naturistov

Na zaciatok pochvala – prvy krat som sa zucastnil nudistickeho kupania v Cestliciach a bol som velmi prijemne prekvapeny – najma uvolnenou atmosferou, uvolnenejsou nez casto byva na n-plazach – mozno i vdaka pestrejsiemu zlozeniu, vsetky vekove kategorie a orientacie… :x) Dokonca by som prijal o hodinku-dve naviac – na plavanie, tobogany, sauny a rimske kupele…

A teraz jedna smutna skusenost – a varovanie pre ostatnych navstevnikoch. S kamaratom sme si nechali na jednej z priehradok pri toboganoch rucniky, mydlo a plavecke okuliare, tak ako mnoho ostatnych navstevnikoch – no uz v polovici nuda kupania nase veci nenavratne zmizli, aj ked sme vsetky police niekolkokrat obisli. Neprihlasila sa nam ani sprava kupaliska, ktorej sme nechali telefonne cislo.

Neviem, ci sa nejaky zlodej ulakomil na lacne rucniky ci mydlo, velku pridanu hodnotu z nich nemal, no nemat sa do coho poutierat bolo pre nas majitelov velmi neprijemne. Ak by mu slo len o okuliare (vsetky stoja skoro rovnako, ale je to predsa len par stoviek korun), mohol si ich vybrat a nechat nam to potrebne… Vziat nieco je zlodejina, vziat vsetko je ozaj sproste…

Mozno to nebol klasicky „zlodej“ (aki chodia po Zemi od davna) a prejavila sa moderna arogancia trhovej ekonomiky – ukradli veci jemu, on ich ukradne dalsiemu – alebo snad oblubene: „co ma po druhych?“

Od navstevy dalsieho nuda kupania ma to neodradi, no nech to posluzi ako vystraha pre ostanych. Nie sme v Zapadnej europe, kde ste si (pred rokmi) nechali bicykel pred obchodom a po nakupe ste ho tam nasli…

Palo Slovensko, Bratislava

 
-

Kradeže?

Vložil Prcek (bez ověření), 5. Únor 2009 - 14:02

www.svobodni.estranky.cz zatím ještě jsou.

A jseš si naprosto jistý khaktus, že jsi si tu přihrádku nespletls s jinou? Nějak se mi nezdá, že by si to někdo dovolil. Mně se také stratila s přihrádky igelitka s věcmi. Ale posléze jsem si uvědomil, že si nejsem jist jestli jsem ji nechal právě tam. Ony jsou totiž na několika místech a velice podobné, ba až stejné. Tak jsem obešel i ostatní regály s těmi přihrádkami projistotu, i když jsem byl přesvědčen, že jsem ji nechal zde a ejhle. Našel jsem ji. Ono je to v těch Čestlicích tak trochu bludiště a já se posléze začal orientovat především podle čísel u východů na šatny.

 
-

Krádež

Vložil ViVe (bez ověření), 5. Únor 2009 - 14:40

I já mám podobnou zkušenost s odcizením ručníku. Byli jsme v sounovém světě a relaxovali jsme v bazénku. Ručník jsem si nechal ležet u bazénu a když jsem vylézal, tak tam nebyl [Smutný] Tak okamžitě hledám očima po prostoru zda ho někdo někam nepoložil. V tu chvíli kolem mě prochází žena a drží můj ručník, tak jsem se ji zeptal zda je to její a ona tvrdila, že ano, ale po rozložení jsem ji přesvědčil, že je můj. Paní se omluvila a vzala si z přihrádky jiný ručník (snad její), který byl úplně jiný než ten můj. Nakonec jsme se tomu s přítelkyní zasmáli, ale přijít o ručník mi bylo v tu chvíli opravdu nepříjemné. Věřím, že to ta paní neudělala schválně, ale kdybych ji neviděl, tak by ten ručník někde odložila a určitě ne na to místo kde ho vzala a měl bych „prd“ [Zmatený] Tudíž se přiklání „hlídejte si své věci“

 
-

ztráta ručníku

Vložil Pohodička (bez ověření), 5. Únor 2009 - 15:16

Pohodička – filozof a naturista MEDY Také se mi ztratila osuška, pro změnu v Babylonu v poličce u piráta. Tak jsem se utřel do osušky kamarádky, za rohem jsem si koupil novou velkou osuška za stovku a všechny, co tam kradou osušky, jsem poslal do pekla. Mám na památku zelenkavou osušku z Babylonu.

 
-

Tak proč si dáváš piráta do poličky?

Vložil zurek (bez ověření), 5. Únor 2009 - 15:57

Teda ztratit osušku v poličce u piráta, to je ztráta nenahraditelná… V aquaparcích nastupují po zavíračce buď ukrajinci (Babylon), nebo všelijací Asiati (Čestlice) a v rámci úklidu areálu sbírají vše, co po hostech zůstane. Tak mi bylo doporučeno (když jsem se dotazoval na ztracený kamarádův ručník), že se mám jít podívat na nějaký pouliční trh v Užhorodu. Že by se tam ztracený ručník mohl se slevou snad dát koupit.

 
-

neřeším

Vložil Pohodička (bez ověření), 5. Únor 2009 - 16:53

Pohodička – filozof a naturista MEDY Ivo, já to něřeším, pokud si v Užhorodě polepší, přejme jim to. Poslal jsem všechny zloděje ručníků do pekla a nyní si už v poličce ve kterémkoli akvaparku nechám osušku zcela s klidem. [Úsměv]

 
-

Čestlice - super!

Vložil andrstas (bez ověření), 14. Únor 2009 - 19:43

Navštívila jsem dnes poprvé AQ Čestlice a musím říci, že je to aquapark na evropské úrovni. Líbilo se mi ve Vodním světě, ale úplně mě uchvátily Sauny. Všechny jsem vyzkoušela (včetně vířivek a masážních sprch) a skoro mi nestačil vymezený čas. Nejvíce se mi líbila srubová baňa a Laconium. Na závěr jsem ještě vyzkoušela saunový ceremoniál a také ten neměl chybu. Jen ty ceny… Určitě budu chodit častěji a také mám v plánu přijít na vítání jara. Nudismu zdar!