NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Červnový Aquapalace ve vysokém tempu

Vložil Anonymní, 14. Červen 2009 - 22:00

Čestlické vodní paláce zažily na Den naturistů 13. 6. dosud nejtemperamentnější naturistické radovánky. Přispěla k tomu částečná změna dosavadního zaběhlého schematu, ale i svělé publikum, které se nechalo vtáhnout do hudebního reje. Ten zpočátku rozdmýchávali nejmenší naháčci a nakonec tanečnímu dovádění propadla většina přítomných. Gradující atmosféru večera umocnil jako obvykle bodypainting, po kterém už nám byl Aquapalace malý jak prostorem, tak časem.

Červnový Den naturistů v Aquapalace Čestlice závisel z velké části na počasí, které si tyto dny chovalo značně proměnlivě. Účast byla nakonec adekvátní slunečnému počasí nadcházejícího léta – žádný rekord, ale solidně zaplněný aquapark. Hned začátek ukázal na vyspělé naturistické publikum, kde byste jen pár minut po začátku těžko našli jediný kus textilu.
V hudební části večera se tradičně nechal slyšet klavírní virtuos Petr Malínek a dnes také poprvé kolega Myslík, který se velkou měrou zasloužil o bujnou náladu, hlavně v Paláci pokladů. V jeho diskotéce se střídal jeden hit za druhým a naturistické davy vůbec nezůstaly poklidně podřimovat v ústraní, ale postupně propadaly těm nejpodmanivějším peckám pana diskžokeje.
Ve stále profesionálnějším světle se i tentokrát ukázala mladá vysokoškolačka. Ta prokázala velký talent ve zvládání kolektivu a celý večer dovedla ve stupňujícím se tempu k nezapomenutelnému závěru.

Na pořadu byly vedle klasických soutěží i soutěže v tanci.

Také návštěvníci méně intenzivní zábavy si přišli na své. Zvláště podvečerní pobyt ve venkovních saunách byl tentokrát velmi příjemný. Také průplav Divokou řekou do venkovních prostor využilo s gustem mnoho naháčů.
Finále večera byla soutěž v malování na tělo. Té se zúčastnilo na 15 malých i velkých naturistů. V silné konkurenci nakonec zvítězil Západ slunce nad Karibikem. Cenu NATURISTA.CZ obdrželi neúnavní organizátoři pražského n-plavání za svůj osobní přístup k těmto aktivitám, které postupují i za cenu finanční ztráty této činnosti. Soutěží bylo tentokrát tolik, že vyhlašování jejich výsledků se protáhlo i přes zavírací hodinu a personálu jsme tím připravili problémy. Zato se všem omlouváme a slibujeme, že napříště zvládneme vše před koncem akce. Stinnou stránkou akce tak zůstaly nevyjasněné slevy pro ubytované hosty v Hotelu Aquapalace. Mně samotnému se dostalo několika vysvětlení, které se od sebe lišily. Proto se omlouvám za tyto nedostatky, které nebyly v mé moci je vyřešit.
Sobotní Aquapalace byl potřebnou hojivou náplastí za předešlou ne příliš vydařenou akcí na Moravě. Nyní se už těšíme na 12. 9., kdy se bude konat další naturistická akce v těchto největších vodních palácích ČR. Už dnes můžeme potvrdit, že na pořadu budou všechny oblíbené atrakce, hry, soutěže, muzika a doufejme i skvělá naturistická parta.

 

4.75
 
-

Čestlice

Vložil peter (bez ověření), 15. Červen 2009 - 6:59

Bolo to super boli sme aj z manzelkou mame to trochu od ruky zhruba 1000 km. ale nebanujeme.

 
-

Prima Čestlice

Vložil VestonickaVenuse, 15. Červen 2009 - 7:02
Obrázek uživatele VestonickaVenuse

Do Čestlic jsem jela s dcerou a zeťem. Ten byl poprvé mezi nudisty, vlastně poprvé i bez plavek. Řekly jsem mu, že může mít okolo sebe osušku nebo prostěradlo, tak zpočátku přecházel s ručníkem a po chvíli už na něj zapomněl. Akce se mu líbila a druhý den mi dcera volala, že prý zeť pověděl, že bez plavek už bude chodit u vody pořád [Úsměv] Tak konečně nebudu muset s nimi chodit jen tam, kde jsou nutné plavky. Čestlice byly super a určitě na nějakou akci zas dojedeme.

 
-

Nádherné Čestlice

Vložil stoll (bez ověření), 15. Červen 2009 - 8:04

Taky smekám a vyslovuji pochvalu nejenom Ivovi Žurkovi, ale samozřejmě i pořadatelům z Aquapaláce a v neposlední řadě všem lidičkám, kteří se akce zúčastnily a zapojily se do všech aktivit, které paláce i saunový svět umožňují. Zvláštní poklona pro NELU, která je pro váhavé naturisty příkladem přirozené radosti z pohybu a nahoty. Všem dík za krásné chování a radostnou atmosféru, která ostře kontrastovala s minulou akcí ve Frýdku. Zdraví Jarek z Moravy

 
-

Disco v Čestlicích

Vložil fiba, 15. Červen 2009 - 8:26
Obrázek uživatele fiba

Super oživením byla diskotéka pro děti, ke které se připojili i dospělí.

 
-

Čestlice moje dojmy

Vložil Banana001 (bez ověření), 15. Červen 2009 - 21:21

Nejprve ocenuji organizatory za obetavou praci nejen s detmi, hlavne pak slecnu moderatorku, ktera myslim pusobi velmi pozitivne a je plna energie narozdil od monotonniho pana Zurka(nic proti nemu). Na teto akci se mi zdalo, ze ucast byla mnohem mensi nez minule akce?, snad to je pouze pocasim a rocni dobou. Moje manzelka si vsimla (celkem spravne) , ze se na akci nevyskytuji snad zadne samotne zeny ale samotnych muzu je tam nepocitane (nekteri s ocima navrch hlavy). Celkem zajimave a k zamysleni. Take se tam vyskytovaly jedinci s rucniky kolem pasu az k brade, asi je prilakala vice lakava cena nez koupani bez plavek. Nicmene porad mi nejak unika idea premiry fotografovani a filmovani, celkem by me zajimalo, kde pak ty giga dat konci. Celkove myslim, ze akce byla oranizatorsky dobre zvladnuta , a kazdy si tam nasel to sve [Ďáblík] hlavne pak zaverecna diskoteka byla zajimava a nektere kresby na tele opravdu profesionalni [Úsměv]


Žurek: Já tady pane Banáne nejsem od toho, abych byl monotónní nebo stereotónní, ale od toho, aby: jste se mohl dívat na superlativní animátorku (byla vybrána po několikaměsíční práci), aby se akce vůbec konaly (vedení jsem kontaktoval už 6 měsíců před otevřením Aquapalace), aby se o akcích vůbec dozvědělo co nejvíc lidí. Myslíte, že pokud by n-akci pořádal jiný naturistický web, tak by vůbec k nějaké akci došlo? + další neviditelná práce kolem hledání další atraktivní zábavy, řada neúspěšných jednání s dalšími pořadateli atd. Podle vašich příspěvků to všechno dění kolem naturistů vidíte pane Banáne jako šermovačku mezi Hurvínkem a Máničkou, ale věřte mi, že je to úplně jinak. Nejlepší fotografie jsou ve článcích k akcím, informativní videa na NATURISTA.TV.

 
-

Čestlice bezva akce

Vložil Milan M., 15. Červen 2009 - 21:57
Obrázek uživatele Milan M.

Ahoj, bylo to super, moc jsme si to s rodinkou užili. Sice jsem v noci cestou do Brna málem usnul za volantem, ale jak se příště potká akce v Čestlicích s mým volným termínem, určitě zase přijedeme. Díky Ivoši.

 
-

Čestlice

Vložil tonys, 16. Červen 2009 - 4:44

Hrozně nás mrzí že jsme se tentokrát nemohli dostavit na Čestlické nuda koupáníčko. V neděli jsme odjížděli na dovču a chtěli jsme být odpočatí. Přinesem info jak to vypadá z nudapláží v CHorvatských Tučepech. Pozdrav Jihomoravanů z Tučep všem naturistům.

 
-

Poprvé v Čestlicích

Vložil korek, 8. Červenec 2009 - 7:46
Obrázek uživatele korek

V Čestlicích jsme byli poprvé, akce se nám líbila a určitě zas někdy přijedem. Zvláštní poklona slečně Nele. Fotky k článku jsou pěkné a dobře vybírané. Díky organizátorům. Příště už snad taky neprošvihnem odbočku z dálnice. Ahoj (pár z Brna).