[ikona]

Stránky Naturista.cz nelze načíst v prohlížeči

   21. Červen 2010 - 0:45
Anonymní

Ahoj. Zdravím všechny naturisty. Již zhruba měsíc mám takový problém s načítáním webových stránek naturista.cz. Po zadání domény do pole adresy prohlížeče a odentrování se stránka začne načítat. To trvá zhruba tak 2 minuty a na konci mne čeká chybová hláška, že stránky nebylo možné načíst. Vyzkoušel jsem všechny prohlížeče. Zdá se že je nejspíš problém s mojí IP adresou, protože přes libovolný proxy server stránky mohu načíst okamžitě. Připojením to také nebude, mám 10 mbs download. Zkoušel jsem odeslat email prostřednictvím kontaktního formuláře, avšak dosud bez odpovědi. Doufám, že můj požadavek nebude přehlídnut. Jako bývalý provozovatel webhostingového serveru vím, že tento problém je nejčastěji způsoben blokováním dané IP adresy na straně buď u poskytovatele služby, hostující tyto stránky či u virtuálního serveru prostřednictvím souboru .htaccess v příslušném adresáři pro obsah webu.

Je-li to tak, a byl mě zablokován přístup, rád bych znal důvod. V opačném případě mě můžete smazat účet v systému Drupal, který tyto stránky využívají. Bez patřičného vysvětlení totiž už nebudu mít důvod tyto stránky dále navštěvovat.

S pozdravem

Honza

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Reakce na problém soukromě

   21. Červen 2010 - 17:53
Obrázek uživatele JirkaRybka
JirkaRybka

Reaguji soukromou poštou, je to zřejmě specifický problém jen jednoho uživatele.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Mám ten sám problém anevím

   30. Červen 2010 - 11:03
mydloch2 (bez ověření)

Mám ten sám problém anevím jak dál.Nejde mi načíst naturista

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Problém s načítáním

   30. Červen 2010 - 18:04
Obrázek uživatele JirkaRybka
JirkaRybka

Možných příčin je spousta. Pokud se objeví nějaká chybová hláška, bylo by dobré vědět jaká (nebo zda aspoň třeba adresa po zadání www.naturista.cz přeskočí na naturista.cz/drupal). Pokud se neděje vůbec nic dokud prohlížeč po dlouhé chvíli sám neoznámí neúspěch (jako popsal původní tazatel), pak je problém nejspíš někde mezi vámi a naším serverem, a tam je možností spousta. Dá se projít různé bezpečnostní nastavení prohlížeče nebo zkusit nějaký jiný (spousta lidí má nainstalovaný třeba Internet Explorer i Firefox, který se stáhne zdarma), může v tom hrát roli antivirus či firewall ve vašem počítači (prohlédnout všelijaké seznamy blokovaných domén a adres, pokud jsou přístupné), a nebo to může být i na straně poskytovatele vašeho připojení k internetu. Pokud by to bylo někde ve firmě, může být docela dobře na úrovni firemní sítě blokovaný přístup k některým serverům, nebo například rodičovský filtr nastavený na „zákaz nahoty“ taky může udělat svoje. Těch možností je opravdu hodně.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.